Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bu ruyalar bolumu zaten bana calisiyor kimse ruyasini yazmiyor yine ben yaziyimmm  :k06: :k06:

ruyamda annemin bi evi varmis ben ve abim var bizim kucuk bacim yok ama gurbetteymisizzz
evi duzluyommm anneminde elinde fortummudur nedir evi yikiyor tertemiz ama o akdar guzel su ki evin her yerinden sular cikiyorrr anneme diyomki anne nolur hirayida getir diyommm aglamaya basliyom annemede hay hayla temizlik yapiyor o tertemiz suyla bana donup diyorkiii ben diyor allah katindan bebek istedim diyor bana o bakacak diyor bunu duyunca ben bi agliyommm sormayin gozumu actim hungur hungur agliyommm esim noldu dedim annemi osledim dedim   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bagrina basti yattikkk yatis o yatisss  :sad1:

masalım

kızlar 3gecedr eşimi beni aldatrken görüyorum ya jemde dayımın kızıyla çok pskolojim bozuldu ya napcem.....
sizce nedr ya

masalım

masalım

βαlκιz

hiç bilgim yok canım aldatmak noluyo ne anlama gelir ..bilmem
bende bikaçkere görmüştüm valla insan bi tuhaf oluyo onlıyorum seniii  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

masalım

evet ya çok kötü oldum bu sefer admı sıkıştırıommm

****SeRaP-27****

masalım rüya bu at aklından bazende başımıza gelecek şeyleri düşüne düşüne biz ggetiriyoruz bunu sakın unutma görmedin ole bi rüya yok ole bişi unuttuk yok yok  ;)  ;)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

serap 27 cnm maalesef asil o ruyalar cikiyorrrr masalima diyecek lafim yok

cunki bende oyle bi ruya gormustum maalesef gercek olduuu yapcak bisi yok  :D

****SeRaP-27****

ama kendimizi çıkmadanda üzmeyelim yaniii benimde gerçekleşen çok rüyam oldu ama allahtan hepsi güzeldi  ;D  :laughing7:  :laughing7:

Balböceği

bak benim ruyalar cok cikar ama hemen degil zmanlaaaa
onun icin ne ciksin nede cikmasin derimmmmm
rabbim benide boyle yaratmis gormek dahi istemiyorum bazi zmanlarrr  :sad1: :sad1: :sad1:

nisan rüzgar

akşam rüyamda.. benim resim hocasıı doktormuş ;D.bana diyoki 3buçuk haftalık hamilesin.... :occasion14: :occasion14:ah ah inş çıkar
bide afedersiniz sidikli yerler gördüm oraları siliyorum viledayla.. ne ilginç rüyalarım var yaa bnm :dontknow:

Balböceği

hayirdir insallah hakkind ahayirli benimde cok cok ilginc ruyalarim oluyor  :sad1:

****SeRaP-27****

balböceeeeeemmmm kız gördün gördün rüyaları bak en sonunda geldi fındık  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:

nisan rüzgar

akşam hamile olan bi arkadasımmı grdüm..yanında müslüm gürses vardıı ....bi güldüm kakınca kendime :toothy10: :ehi: :ehi:

βαlκιz

bende görümcemi gördüm yeni evlendi..karşıma oturmuş ona yaptınızmı o işi diyorumm  :k06:
sakın hemen bebek yapmaa.yoksa kocan istiyomu bebek diyorumm.oda yok istemiyo diyoo ama telaşlı gözü kapıdaa fazla konuşmuyoo..
sonra rüyamda eşimin teyzesii bebek battaniyeleri yorganları yapmışş bohçaya koymuş biyere gidiyo arabaya koyuyo yaptıklarını..bende okadarrr çok beyeniyorumki yaptıklarını resmini çekiyorum battaniyelerin..size göstermek için resimlerini çekiyorum..en son pembe battaniye getiriyoo aa teyze bu pembe diyorum..onu yatagın üstüne bırakıyoo kendi gidiyoo..
bende alıp elime bakıyorumm.ya çok güzell ama benim kızım yok bunu napcam diyorumm.resmini çekim diyorum sonra resim çekmektende vazgeçiyorum..orda uyanıyorumm  :ehi: :ehi:

kesin görümcem hamile kalcakkk..kızı olcakk  ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: