28 Mart , 2024, 12:02:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

βαlκιz

beni dün rüyamda birisi kaçııyoduu bi eve gidiyoduk ben aglıyodum bebeklerim açıkmıştırr ma vermem lazım diyee diger odaya geçiyorum bebekler ordaa ama göremiyorum orda oldunu biliyorum sadecee beni kaçırandan mama biberon falan istiyorum gidip alıyoo geliyoo ben mama hazırlıyorum mutfaga giidip o sırada arkama bi bakıyorum abim koltukta oturuyoo beni kaçıran kişi geliyoo abimi görüyoo bende nolur bişey yapma abim geldi gitcekmiş hemen diyorumm tamam diyoo beni odaya götürüyoo sarılmaya öpmeye çalışıyoo  :caca: :caca: sonra uyandımm  :aferin: :ehi:
ama çok gerçekci gibiydiii ayy uyandımm ter içindeydimm allahım hayırlara çıkarsın inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

ruyalar gercek olsa hergun hamis kalirdimm  :ehi: :ehi: :ehi:

ama bekliyorumm insallah gerci hamile kalmam mucize olurdaaa  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

allahtan bazı rüyalar gerçek olmuyoo yoksa eşim beni boşardıı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ya kızlar bişi sorcam
ben şimdi uyyuyorum mesela rüya görüyorum ama kndimide biliyorum içimden uyanıkım diyom ama rüyada devam ediyor  :icon_scratch:

sadece gözlerimi açamıyorum böle olan varmı aranızda tuaf bişi

ayrıca beni öçüler geceleri korkutuyorlar hep sıçrayarak kalkıyorum :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

o banada oluyooo yarı uyanık vaziyetteyim ama rüya görüyorum bazen uyansamda uyudumda o rüyaya geri dönebiliyorum rüyam kaldı yerden devam ediyoo  :-ooo bana önceden çok öcü gelirdiii bi ara geçmiştii dün yine olduuu çok korktumm karabasan denen şey geliyoo aradaa bismillah demeye çalışıyorumm ama diyemiyorumm dilim tutuluyo sankiii zor dedim birden kalktım eşimi uyandırdımmm ışıgı yak dedimm tuvalete gidelim dedimm korktumm gidemedim tekk  :'( :'(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende bazen öle oluyodum ayetel kursı okuyup yatıyom ondan sonra hıc öle olmadım :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

banada çk oluyodu hocaya gitmiştikk sonra geçmiştii şimdi yatarken eşim bana da çocuklarada okuyooo ama bazenn oluyoo  :y25:

****SeRaP-27****

nermincim tebrik ederim bebişin için tatlım altını kadın görürse iyi diyorlar hayırlısı tatlım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

aman almayimm benim ruyalarim cikmasinnn valla felekim sasar  :cildir: :cildir:

****SeRaP-27****

bazen rüyalar çok tuhaf oluyor mesela dün akşam bi ineği emziriyodum yavru bi ineği nerden çıkardıysam artık :toothy10: ;D

βαlκιz

bugun rüyamda kucağımda oğlumun biri evin girişindeyim bakıyorum avize sallanıyo ev hafif yana kaymış gibi hemen eşime sesleniyorum bebegi al gel içerden deprem oluyo evden çıkalım diyorum eşim geliyo bakıyo bişey olmazz diyoo burda duralım diyo dışarı çıkamayız falan diyoo ben bagırıyorum al çocugu çık çabuk diyee  :caca:
sonra başka birüyaya geçiyorum  :-ooo
hastanedeyiz çocuklar yanımda hasane çok kalabalık ben herkezden uzakta duruyorum çocuklar mikrop kapmasın diyee hastanede herkeze telefonuna msj geliyo msjı açıp okuyan dom uz giribi oluyoo  :-ooo eşime msj geliyo açma diyorum domuz gribi virüs yolluyolar diyorum eşimde açmıyoo sonra ben wc ye gidiyorum o telefonlara msj virüs atan kişide benle geliyo beni beyendini söylüyoo ben kaçmaya çalışıyorum geliyoo tam yanıma gelicekken biri geliyo oda uzaklaşıyo ben tuvalete giriyorum tuvaletteyken bi msj geliyo korkuyorum  :y25: açmıyorum msjı sonra çıkıyorum adam kapıda hala beni bekliyo aç o msjı diyo açmıyorum  :caca: :caca:  sonra benim oğlan uyandı ona kalktım rüya yarım kaldıı  :honk: :honk: :honk: hayırdır inş. :amin:

****SeRaP-27****

allah hayra çıkarsın film gibi rüya görmüşsün kız

βαlκιz

çok karmakarışık rüyalar görüyorum yazsam senoryo çıkarr film olurr  :ehi: :ehi:

..BahaR●●

gülşah komedi bi rüyaymış gııı  :k06:
hayrolsun inş.