29 Nisan , 2024, 14:42:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

ayy

gülçine 1 haftalına istedim kuzusunu ben bakamda sen dinlen uyu dedim dayanam dedi göndermedi sen gönderde hakoyla ben oynuyum azcıkkk sende gez dolan 1 hafta :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Çinli bir aile vardı sabah boylar çok kısa zayıflar ama bir de erkek çocukları var öyle tatlı maşallah  :nazar:

Hako 5 aylık çocuğa yumruk yapıyor sinirleniyor güya  :ehi: :ehi:

Annesi babası gülüyor hako'ya dedm oğlum ne yapıyorsun  :ehi: bana baktı geçti sandalyeye oturdu  :ehi: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
abooo tamm benlikmiişş hakooo :k06: :k06: :k06: yazıkk laa öteki veledeeee :k06: :k06: :k06:
bahale soruma cevp vermedinn tmm göndermeee :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Geçerli rüyamı hatırladım artık gerçek mi rüya mı bilmiyorum ama odamın içinde biri daha vardı  ???

Ama hatırlamıyorum işte  ::)

ayy

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
RÜYADIRRR LAAA MANYAKMISINNN :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

bende bugun çok rüya gördümm ama hatırlamıyorummm yaaaa :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Balböceği

Yatıyordum yatakta ama görebiliyordum. Öyle işte  :ehi:

Mıknatıs koy kız  :ehi: Ömer amcam öğretmişti  :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aboo kızzz yok yok rüyadırr laaaa :y25: :y25: :y25: :y25:

hee bizde dinlediydik ömer amcayıı kociş rüya görmezz hemen buldu mıknatıss koydu başucuna 2 gün o gene bişey görmediii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama ben  nezamandırr görmediğim arkları gördümm 2 gün boyuncaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sonra kaldırdım aynanın önünde duruyoo kaldırımm laa onuu rüyalarım karmakarışık olmaya başladııı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

EDAAAAAAAAAAAAAAA SENİ GÖRDÜMM RÜYAMDAAAAAAAAA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: NE İŞİNN VARDII LAAAAAA :toothy10: :toothy10:

BAK ŞİMDİ BENM BANKADA PARAM VARMIŞ  sende çekebiliyormuşsun sonra hesaba bi bakıyomm 200 lira çekmişsin benden habersiz hemde benim paramııı :caca: :caca: :caca: ama 200 lira çok paraymışş haaaa..bende burdan sana yazıyorumm edaaaa laaaaannn paramıı niyee aldın diyeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ohh ettim harcadımm bile diyorsunnnnn :caca: :caca: :caca: bende diyomki gözüne dizine dursun emiiii   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen heç oralı olmuyon bileeeeee :ehi: :ehi: neysee beni çok kızdırıyonn ama sana  gözüne dizine dursun dedim diye çok pişman oluyomm senii çok seviyomuşum çünküü (gene seviyom laaa) yeniden yazıyomm tmm izinsiz almışsın ama helali hoş olsun balım diye yazıyommm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ne garip bi rüyaa laaaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

rüyamda iki kadın namaz kılıyordu benim tamda namaz kıldıgım odada ilerde bebişimizin odası olacak boş odamızda :sad1: :sad1: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
kadınları arkadan görüyorum dua ediyorlardı :dontknow: :dontknow: :dontknow:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 09 Mart , 2013, 17:46:45
rüyamda iki kadın namaz kılıyordu benim tamda namaz kıldıgım odada ilerde bebişimizin odası olacak boş odamızda :sad1: :sad1: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
kadınları arkadan görüyorum dua ediyorlardı :dontknow: :dontknow: :dontknow:
o kadınlardan biri benim tatlım :)  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

He biri de ben :opucuk:

Yesillik bir yerdeydim ruyamda karadenizdi sanirim yerler yemyesil kafami kaldiriyorum daglar oyle.yuruyoruz onumuze tumsek gibi bir sey cikti onumuz gorunmuyordu onun ucuna geldimiz de cok daha yesil ve guzel bir yervardi boyle gunes de dogmus tam oraya kuzenim var yanim da diyorum ki ona fotograf makinasini niye almadik yanimiza bir daha burayi nerde gorcez diyorum o da uzulme sizi cok daha guzel bir yere goturecem orda cekeriz diyoruz hayrolsun

ayy

hayy seveyimm sizii ben kuzularrr :love9: :love9: :love9:
arada gelin laa böyle rüyama ama bidahakine suratınızıda gösterin emi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sizde benim dualrımdasınız herzaman :amin: :amin: :amin:

şulem o tümsek çıktı karşınıza ve onu rabbimin izniyle atlattıktan sonra çok daha güzel şeyler girecek hayatınıza :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: minnaklar gibi :amin: :amin: :amin: :amin:yeşil hep güzeldir hayırdır kuzum :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

hamileymişim rüyamda tüp bebek yaptırdığımız doktora gidiyoruz muaneye kimseye güvenemedim size geldim diyorum o bogazımda olan şey güyya rahimdeymiş bi muayene edeyim diyor ayrıca amaliyat etmeye gerek olmayabilir doğum yaparken onu da alırız diyor.Muayene odasına geçiyorum o odaya bir sürü yatak koymuşlar hastalar yatıyor ben dyorum ki ben burda muayene olmam bir sürü insanın içinde nasıl yatıp muayene olayım diyorum burası önceden böyle değildi niye böyle oldu diyorum öyle uğraşırken uyandım :dontknow:

Allahım rüyamı gerçek et Ya Rabbim biliyorum az kaldı benim tüm bekleyen herkesin meleğini gönder Ya Rabbim sadece rüyalarımıda kalmasın nolur Allahımmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Ne güzel rüyalar ınsallah hayırlara çıkar  :amin:

Bende bugun nişanlanıyordum, ama istemiyormuşum annem zorla vermiş ben bu nişanı yapar sonra atarım yüzüğü diyordum  :ehi: :-ooo

Yalnız hazırlanıyorum yapamıyorum gelen konuklar gelin gelin diye tutturuyor kimse yardım etmiyor bağırıyorum habire  :-ooo :k06:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şulem hayırlara bol bebişler çıksın inşallah rüyan kuzum.galiba sen bogazdaki şeyi düşüncem derken senin sıpa sürpriz yapacak :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :occasion5: :occasion14: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

balımm :ehi: :ehi: :ehi: laa düzgün bir rüya görsene sende benim gibi manyak şeyler görüyonn :ehi: