Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:15:17
banada çok oldu öyle canımn istediğini aynı gün yiyemesemde mutlaka 2-3 gün içinde yiyebildm tesadüfen
sadece mandalinayı istedm  haziranda esime söyledm bulamamıs hazır mandalina suyuyla portakal almstı insallah bebeğimde mandalina izi filan olmaz  :sad1: :sad1: :sad1:

birşey olmaz canım korkma... ben de oğluma hamileyken henüz haberim yoktu çalıştığım kurumun arkasında bahçede kadınlar yufka yapıyordu, canım nasıl çekti anlatamam, beni gördükleri ve bildikleri halde vermediler... oğlumda hiç iz olmadı

nelss

benim bulantılar kokmalar 3. ayda bitti neyseki insanlıktan çıkmstm resmen  :-\ :-\

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:25:27
benim bulantılar kokmalar 3. ayda bitti neyseki insanlıktan çıkmstm resmen  :-\ :-\
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Eylül , 2013, 16:25:10
Alıntı yapılan: nelss - 20 Eylül , 2013, 16:15:17
banada çok oldu öyle canımn istediğini aynı gün yiyemesemde mutlaka 2-3 gün içinde yiyebildm tesadüfen
sadece mandalinayı istedm  haziranda esime söyledm bulamamıs hazır mandalina suyuyla portakal almstı insallah bebeğimde mandalina izi filan olmaz  :sad1: :sad1: :sad1:

birşey olmaz canım korkma... ben de oğluma hamileyken henüz haberim yoktu çalıştığım kurumun arkasında bahçede kadınlar yufka yapıyordu, canım nasıl çekti anlatamam, beni gördükleri ve bildikleri halde vermediler... oğlumda hiç iz olmadı
ayy insallah olmaz walla bugün bi kadın canının istediği bişeyi yiyemezsen elinide nereye sürsen orda çıkar dedi korkuttu beni  :caca: :caca:
onlarda ne insafsızmız hamileler çocuk gibi bnce ne görseler yemek istiyorlar sahsen ben öyleym
otobüste gidiyorm çocuğun biri cips yiyo önümde semeyen ben 1 paket büyük boy cips yedim  mesela kim önümde bse yesin hemen canım istiyo yufkada çok güzel kokar hele bide odun atesnde offf offff :hungry: :hungry:

iklima

sabahlari uyuyamiyorum geçte yatsam.
bu sabah ne hikmetse uyumusum yeni uyandim
ama ne rüyalar ne ruyalar
bebeğim doğumuş erkenden premeture
kiyafet almışlar gidip alel usül mavi.
boyu ne uzun kuzumun sseviyorum konuşuyorum kızımı.kalabalık bi yerdeyim karisık herkes var ama bi kayınvalidem yok onun için fazla takılmadim rüyaya çıkma ihtimalli yok :toothy10:

sonra doğumum çok kolay olmuş boşuna okadar korkmusum diyorum kendi kendime ağrım felan da yok fiti riti dolaşıyorum ortalikta
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

Geçenlerde rüyamda 3 oğlum varmış biri benim hako ama aynı yaştalar, 3'üde evdee neşeli neşeli oynuyorlar koşuyorlar sağdan sola, buzdolabı düşecekmiş üzerlerine tutuyorum dolabı. Dışarı çıkıyorlar saklanıyorlar buluyorum bunları 3'ü birden koşuyor bana hakoşuma sarılıyorum ama diğerleri bana koşmasına rağmen sarılamadım  onlara  :crybaby2:

Rabbim herkesin evladına hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

üçü de neşe içinde oynuyorlarmış ne güzel, anlamı da güzeldir mutlaka

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 05 Kasım , 2013, 13:35:37
Geçenlerde rüyamda 3 oğlum varmış biri benim hako ama aynı yaştalar, 3'üde evdee neşeli neşeli oynuyorlar koşuyorlar sağdan sola, buzdolabı düşecekmiş üzerlerine tutuyorum dolabı. Dışarı çıkıyorlar saklanıyorlar buluyorum bunları 3'ü birden koşuyor bana hakoşuma sarılıyorum ama diğerleri bana koşmasına rağmen sarılamadım  onlara  :crybaby2:

Rabbim herkesin evladına hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

Edoşum gündüz niyetine hayrolsun
diğer iki oğlun kaybettiğin ve seni cennette bekleyen meleklerin  :love9: onlara öteki dünyada kavulacaksın inşalllah  :amin: ağlamaların güzel haber alacağına işaret  :icon_thumright:

iklima

Yine başladi korkulu ruyalarim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Rüyamda göğsümden süt çıktığını gördüm :) Tabirlere baktım kadın için sağlıklı bebek demekmiş  :laughing7:
Adetime bir iki gün var göğüslerim cok sızlıyor sanırım o etkiyle böyle bir rüya gördüm hayırlısı Allahtan  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

Allah hayırlara çıkarsın cnm  :amin:

zen_s

Amin canım inşallah bide sütü görünce üzülüyom rüyamda prolaktinim yüksek ondan sütüm geldi diye  :ehi: :ehi:  :ehi: halbuki yok öyle bişey  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Ağustos , 2014, 15:36:26
Amin canım inşallah bide sütü görünce üzülüyom rüyamda prolaktinim yüksek ondan sütüm geldi diye  :ehi: :ehi: :ehi: halbuki yok öyle bişey  :k06:
fazla şey bilmek de kötü, rüyayı neye yoruyorsun öyle  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

rüyan hayırlara çıkar inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ağustos , 2014, 08:35:49
Alıntı yapılan: zen_s - 27 Ağustos , 2014, 15:36:26
Amin canım inşallah bide sütü görünce üzülüyom rüyamda prolaktinim yüksek ondan sütüm geldi diye  :ehi: :ehi: :ehi: halbuki yok öyle bişey  :k06:
fazla şey bilmek de kötü, rüyayı neye yoruyorsun öyle  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

rüyan hayırlara çıkar inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Aynen canım çok bilgide göz çıkarıyor böyle  :laughing7:
Amin inşallah hayırlara çıksın  :amin: