Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kizlar bugun  ruyamda ikiz kiz cocuklarimin
oldugunu gordumm cok tatlilardi 4 yaslarinda gibi buyuktular biri kucagimdaydi bi yere giyomususz

ama en sacmasidaa elin adamiyla opusuyodummm biraz sacma ama opusmek iyi derler

ruya tabirene baktim ikiz ler icinnn insallah hayirli bi ruya olur cunku cok korktum ruyada

Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada ikiz görmek kısmettir. Ama ikizler, güzel ve sağlıklı olmalıdır.

Rüyada ikiz çocuk görmek, ortaklar arasinda uyuma, islerin iyi gitmesine isarettir.

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SiRiNe

Kizzzz masaallah guzel bir ruyaa Rabbim hayir etsinn olmaz deme sakin, bende ikizlerimi ögrenmeden önce onlari ruyamda görmustum ! devamli iki göruyordum  ;D Rabbim gönlune göre versin canim benimmm

Balböceği

Alıntı yapılan: SiRiNe - 20 Aralık , 2009, 19:59:25
Kizzzz masaallah guzel bir ruyaa Rabbim hayir etsinn olmaz deme sakin, bende ikizlerimi ögrenmeden önce onlari ruyamda görmustum ! devamli iki göruyordum  ;D Rabbim gönlune göre versin canim benimmm
ayy saol cnm bi ruya bile beni mutlu ediyorrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

amin insallah olurrr  :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

bende görmüştüm bebeklerimi rüyamda  :crybaby2: :crybaby2:
seninde bebeginmi olcak ikizmi olcak nolcak hayırlısı olsunn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

insallah balkizimmm ikiz olmasada olur rabbim 1 tane versin hayirlisyla insallah  :amin: :amin:

hafsa su

ben de her gece rüyamda bebek görüyorum.sanki bi bebeğim varmışta ona zarar vermeye çalşıyolar gibi.kucağımda bebekle hep bebeği korumaya çalışıyom birilerinden.ağlıya ağlıya uyanıyom.çok etkileniyorm rüyalarmdan ben.

Balböceği

benimde aklimda bebegim olsun derim dusunurum her gece derimki rabbim benimde bir evladim olacakmi goster derim

1 haftadir ne bebek ne bisi gorurdumm boyle ikizli ruya gordummm o bile yetti bana insallah genelde benim ruyalarim cikar bundanda umudum var cikcak ama bu ay olmassa obir ayy  :amin: :amin: :amin:

hafsa su

Balböceği

****SeRaP-27****

kızlar rüyamda çok tuhaf şeyler gördüm arkadaşımın bebeği olmuş ona mama yediriyorum ama hani şu pirinç unuyla yapıyorlardı ya eskiden anneler ondan şeker yok ama içinde tuz var aa diyorum bu tuzla yapılırmı hiç bebeğe ark diyor ki ilk önce tuzla sonra şekerle yapılıyor ama çocukta maşallah topaç gibi hıı diyorum demek ki tuz böyle büyütüyo :) çok tuhaftı yaaa anlatınca şimdi tuhaf gibi değil ama rüyada çok etkilendim nedense benim aliba anne olasım gelmişşşş :) :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ZyNp

bende dun gece ruyamda adet omusum ama nasıl o kadar cok kan gelmıskı yatak yorgan halı her yer kan olmus dıyroum kı ya bı kadra kan nasıl geldı ben nıye hıc hıssetmedım dıyorum sasırıyorum normalde adet olunca bıle okadar az kanamam olurkı tuh dıyorum yıne bebek yok ama ıns tersı cıkar::D

melek-çağlar

rüyalar tersine çıkar denir hadi öyle olsun inş.

ZyNp

inşşşşşşşşşşş yaw ılk benım adet tarıhım ılk ben sevındırmek istıyommmmmmmmmmmmmmmmmm:D

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: ZYNP - 02 Ocak , 2010, 11:39:05
inşşşşşşşşşşş yaw ılk benım adet tarıhım ılk ben sevındırmek istıyommmmmmmmmmmmmmmmmm:D

hadi hayatım inşallahhh
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

bende eger ruyamda adet olursam kesinlikle adet oluyorummm  :ehi: :ehi: