Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

mavis.deryam

mrb 2009 dokuz ben hamile kalmadan once ruyamda 1 bebek gordum 2 -3 yaslarinda beyaz elbise giymimis ti kiz erkek belli degildi ama bana dogru geldi bakti ve gitmisti hala aklimda bi anda kalkmisti heyecanla sonra hamile kaldim bilmem ama cok guzel bi ruyaydi

zelis

kizlar bende bebegim oldugunu gordum , ve emziriyordum
bende arkadaslara katiliyorum bunlarin bi cogu psikolojik , hep ayni seyi dusundugumuzden gece bile uryamiza giriyor/

isome

ooo bende çook hamile olduğumu gördüm görüyorumda sade ben olsam arkadaşlarım annem kayınvalidem görümcem eşim herkes hamile olduğumu görüyor ama hala tık yok sanırım onlarda bende böle bir süpriz beklediğimiz için rüyalarımıza giriyor... :hieyt: :hieyt:

zelis

desene anca ruyamizda goruyoz... :ehi:
Rabbim insallah gercekte de gormeyi nasip eder canim ..

benim hamd olsun bi tane oglum var biz israrla ikinci istiyoruz...

2009

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 03 Mayıs , 2009, 13:03:25
mrb 2009 dokuz ben hamile kalmadan once ruyamda 1 bebek gordum 2 -3 yaslarinda beyaz elbise giymimis ti kiz erkek belli degildi ama bana dogru geldi bakti ve gitmisti hala aklimda bi anda kalkmisti heyecanla sonra hamile kaldim bilmem ama cok guzel bi ruyaydi

mavis.deryam insallah benim rüyalarım da çıkar :love7: ben de bu aya kadar hiç böyle rüyalar görmüyordum. hani psikolojik diyoruz ama bu ay başka sanki. ins yanılmıyorumdur. bakalım haftaya haber vericem ;D heyecanla ayın 8ini geçirmeyi bekliyorum.

мiŁenα.

kızlarrrrrr kendımı duna kasma bebk emzırıken gordum cok guzel bı ruyaydı ama dedıgım gıbı sanırsam psıkaolojık cunkı dun annemlerdeydım cocouk mevzusu konusuldu aklımda kaldı sanırsammm ufffffff ama cok hostuuu :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: zelis - 03 Mayıs , 2009, 15:51:31
kizlar bende bebegim oldugunu gordum , ve emziriyordum
bende arkadaslara katiliyorum bunlarin bi cogu psikolojik , hep ayni seyi dusundugumuzden gece bile uryamiza giriyor/

canım bende hamile kaldığım ay reglime bi kaç gün kala rüyamda hamile olduğumu gördüm ve test sonucum pozitif çıktı. Psikolojikte olabiliyor ama ben annelerin hissettiğinide düşünüyorum.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

мiŁenα.

ya dun gece kayınvalıdemın ne kadar eskı kapkasıgı varsa eltıme verıyodukkkk ayyy sankı kadınn ıhtıyacı varr anlamadımm komıkkk ve sacma bı ruyaydıııı :sleepy1: :icon_pale: :icon_pale:

BEYAZ_KELEBEK

dün gece rüyamda göğsümü kaşıdığımı ve süt aktığını gördüm.annem ucunu kaşıma iyi değil demişti o geliyor aklıma  öle konuşuyorum falan.neyse rüya çok uzun değildi ama kitaba baktım kıs evlat veya kız çocuğuna yorumlanıtyor.şimdi ben 18 haftalık hamiş olarak kesin kızım olucak diye düşündüm sonra selcan hamiş haberini aşlınca belkide onu rüyama girmiştir dedim.dr.gittim bugün cinsiyetini öğrensem anlıycaktım ama öğrenemedik.ama şunu biliyorum ikimizden biriinin kesin kız diyorum ama bakalım :dontknow:

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 06 Mayıs , 2009, 00:23:42
dün gece rüyamda göğsümü kaşıdığımı ve süt aktığını gördüm.annem ucunu kaşıma iyi değil demişti o geliyor aklıma  öle konuşuyorum falan.neyse rüya çok uzun değildi ama kitaba baktım kıs evlat veya kız çocuğuna yorumlanıtyor.şimdi ben 18 haftalık hamiş olarak kesin kızım olucak diye düşündüm sonra selcan hamiş haberini aşlınca belkide onu rüyama girmiştir dedim.dr.gittim bugün cinsiyetini öğrensem anlıycaktım ama öğrenemedik.ama şunu biliyorum ikimizden biriinin kesin kız diyorum ama bakalım :dontknow:

benimkidir o benim ki :ehi: :ehi: :ehi:

BEYAZ_KELEBEK

hahahhaha kıs bugün seninle ilgili bişey duyamdım.yani ben rüyalararımın çıktığına inanırım.yani aynısı olmasa bile rüyamda gördüğüm olayla yada kişiyle ilgili bişiler olur mutlaka.diyorumya kendimin diye düşündüm sabah ama selcanı duyunca aklıma bu geldi hemen.bakalım.selcan erkek istiyormuş bencede senin olsun  :ehi: :ehi: :ehi:

н∂vv∂ ツ

kızlar çok güzel bir rüya gördüm.rüyamda çok tatlı kız bebeğim vardı.bi yerden gelmişiz.eşim bebişimin üstünü değiştiriyor.sonra ben değiştirmeye başlıyorum.öpüyorum seviyorum üstünü değiştiriyorum.ya çok güzel bi rüyaydı.gerçek gibiydi.stres yapmayacam diyordum ama bu rüyadan sonra tekrar stres yapacam herhalde.çok güzel bi duygu yaaa.rüyada böyleyse gerçekte nasıldır Allahım.Rabbim hayırlısıyla herkese bebekler nasip et  :y25: :y25:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

kızalr bende gordummm bırı kovalıyodu ben kacıyodum ama suratnı gormedımm :k06: :k06:

cansın

bende güzel rüyalar görüyorum anlamları hep bebek çıkıyor ama boşum boşşşşşşşşşşş :laughing7: