07 Mayıs , 2024, 06:46:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SELAM

Başlatan ARMAĞAN, 15 Ağustos , 2007, 10:35:20

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

MERHABA BEN ARMAĞAN, İZMİR'DEN. 26 AYLIK ZEYNEP ADINDA BİR CADIM VAR. TANIŞMAK İSTİYORUM. ZUZU SELAM CANIMC :nazar: :hello:IM.

ponçik

MERHABA ARMAĞAN HOŞGELDİN ARAMIZA  :flowers:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

ANA KİMLERİ GÖRÜYORUM ARMAĞAN KIZ SEN BANA ÇOK TANIDIK GELDİN  :ehi: YOKSA HERGÜN GÖRÜŞÜYOMUYUZ NEE  :k06: Niye zeynep'in fotosunu koymadın.

semra

sende hosgelmissin aramiza canim yavrunu :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

sarı lale

hoşgeldin canım iyi paylaşımlar  :k06:

gülen

ALOOOO niye hiç bakmıyorsun sayfana yaa.  :cildir:  Görende çok işin gücün var zannetçek haa  :k06:

ARMAĞAN

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 20 Ağustos , 2007, 17:32:52
ALOOOO niye hiç bakmıyorsun sayfana yaa.  :cildir:  Görende çok işin gücün var zannetçek haa  :k06:
KIZ ZİLLİ ZUZU İŞTEN GÜÇTEN ZAMANMI KALIYO BEE.DÜN BİLGİSAYARIMDA PROBLEM OLDU. MUHASEBE PROGRAMLARINI AÇMADI. GÖRDÜN DİMİ GICIK ALP'İN MASASINDA ÇALIŞIYODUM. BİLGİSAYARCIYI ÇAĞIRDIK AMA GELMEDİ. SONUNDA YİNE KENDİM HALLETTİM. ŞU ANDA KENDİ BİLGİSAYARIMDAYIM. BU ARADA GÜNAYDIIIIIINNNNNN :occasion5:

ARMAĞAN

ZUZU SANA CEVAP YETİŞTİRMEKTEN Bİ HOŞBULDUK BİLE DİYEMEDİM.    HOŞBULDUM BURAYI HOŞBULDUM SİZLERİ.
  HERKESE İYİ PAYLAŞIMLAR İYİ FORUMLAR. 

Sayende zillide oldum yaaa  :'( Hem ne işinden bahsediyosun akşama kadar oturuyon başka bişey yaptığın mı varr  :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:   :ehi:   :ehi: Çıldır hadiii  :cildir:  :cildir:

ARMAĞAN

BENMİ OTURUYORUM SABAHTAN AKŞAMA KADAR. NEYSE SEN GÖRÜRSÜN AKŞAM. YAA BENDE KIZIMIN RESMİNİ VE EŞİMLE BENİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZÜ GÖSTEREN VEEE KIZIMIN YAŞINI GÖSTEREN ETİKETLERDEN KOYMAK İSTİYORUM BANA YARDIM ET ZUZUUUUU  :cildir:

Valla benden yardım istiyonda ben nasıl yaptığımı inanki bilmiyorum çok kurcukladım oldu. Akşam geleyim  sanada yaparız ok.

Haaa resimi nasıl koyman gerektiğini tarif edebilirim. Profile gir, kimlik bilgisi de, gözat de, ordan fotonun üstüne sağ klik yapıp düzenle de foto açıldı mı ctrl+w yap boyuta 30a 30 gir sonra da farklı kaydet de kimlik bilgilerini değiştir yap bittii  :basardim:  :basardim:  :basardim:

ARMAĞAN

HAA. ANLADIM GALİBA DUR Bİ YAPMAYA ÇALIÇAYIM. SAĞOL ZUZUU :flowers: