CANLAR BANA VE BEBEĞİME DUA ETMEYİ UNUTMAYIN SAKIIIN

Başlatan Ada-beste-banu, 26 Nisan , 2009, 14:57:50

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Canlarım bugün hiçbiriniz yoksunuz. Olsun ben siize yazayım da. Eveeeee bebeğim ve uzun ve yorucu bir maratonun sonuna geldik. 27.04.2009 saat 08.00 de Allahın izni ile bebeğimi kucağıma alacağım. Kızlar ne olur bizden dualarınızı eksik etmeyin.
ÖZGEM,TÜLİNİM,TÜLİNİM (ANGEL),YEŞİMİM,LALEM,SU CUM, BURCUCUM NESLİHANCIM, veeee daha da sayamadığım değerli arkadaşlarım dualarınızı bekliyorum.
Umarım 28.04.2009 da evimizde oluruz ve size bebeğimle birlikte yazarız. Rabbim bizi bir an önce kurtarır inşallah. Çok heyecanlıyım. Bugün bana nasıl geçecek bilmiyorum.
Hepinizi öpüyorum CANLAR.  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

pringles

canımmm  Allah yardımcın olsun.Allah sağ salim yavrunu kucağına almayı nasib eder inşallah :amin: buarada ben nagehan tanışmamıştık sanırım daha önce :flowers: sanırım sezeryan olucak doğumun .tabi biraz daha heyecanlı oluyo öyle olunca doğuma gitmek :D zaten ikinci bebeğin olucak galiba,yavrunu kucağına verdiklerinde ne heyecan ne ağrı ne de korku kalmıycağını bilmek az da olsa rahatlatıyordur seni ;)
bugün yavrunla birklikte dualarımdasınız canım,Allah yardımcınız olsun :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: pringles - 26 Nisan , 2009, 15:43:54
canımmm  Allah yardımcın olsun.Allah sağ salim yavrunu kucağına almayı nasib eder inşallah :amin: buarada ben nagehan tanışmamıştık sanırım daha önce :flowers: sanırım sezeryan olucak doğumun .tabi biraz daha heyecanlı oluyo öyle olunca doğuma gitmek :D zaten ikinci bebeğin olucak galiba,yavrunu kucağına verdiklerinde ne heyecan ne ağrı ne de korku kalmıycağını bilmek az da olsa rahatlatıyordur seni ;)
bugün yavrunla birklikte dualarımdasınız canım,Allah yardımcınız olsun :opucuk:

canım benim çok teşekkür ederim. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Buna ihtiyacım olacak.  :flowers: :flowers:  :love9: :love9:

lalezar

Canım ya Allah kurtarsın :k06:Allah yardımcın olsun inşallah yarın bebişini sağ salim sorunsuzca kucağına alırsın :amin: :amin: ve benim içinde koklarsın :opucuk: :opucuk:
Allaha emanet olun  :love9: :love9: :k06: :nazar:

Ada-beste-banu

canım çok teşekkür ederim. Allah razı olsun  :love9: :love9:  :flowers: :flowers: :flowers:

zehraab

canım allah yardımcın olsun, bebeğini sorunsuz bir şekilde kucağına alırsın inşallah.herşey çok güzel olacak canım, moralini yüksek tut.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

burcum

bestecim canım ALLAH ım sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almak nasip etsin canım dualarımız seninle  :amin: iyi haberlerinizi bekliyoruz bizi fazla merakta bırakmayın inşallah herşey hayal ettiğin gibi olur güzel ailenle mutluluğunuz daim olsun canım benim ay çok duygulandım  :y25:

su

BANU CANIM UMARIM HERŞEY YOLUNDADIR BİTANEM SENİ MERAK EDİYORUM BİDE DÜRÜST OLIYIMMI BEBEGİN CİNSİYETİNİDE MERAK EDİYORUM HADİ GEL ÖZLEDİM SENİ  :love9: :love7: :love9: :love7:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

banu canım inş.. sağsalim kurtulmuşsunuzdur bebişin kucağındadır  :amin: dualarımız seninle ve bebişinle güzel haberlerini bekliyoruz en kısa zamanda canım benim  :opucuk: :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

canım benim biraz geç gördük busayfayı ama inan hep dua ettik sen ve bebişin için  :amin: inşallah sağsağlim kucağına almışsındır bebeğini 28 inde eve döneceğini söylemişsin  ee hadi   biz iyiyiz de ve çık valla seni çok yormuyacaz kız hadi bakim meraktan çatladık bak hepimiz  :k06:   :opucuk:

neslihan

hayırlısıyla Allah kurtarmıştır şimdi seni ve kuzucuğunla berabersindir.Rabbim hayırlı evlat büyütmeyi nasip etsin.İkinizde Allah a emanet olun :amin: :nazar:

oozge

ben bu syfayı nıe yenı goruorum ya
ki bennnnnnn heeeeee  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

oozge

kuzum gelsene artık yaaa
cok merak edıyorum senı ve bebısımızı

hadı gelde foto ekle bıseeeeeee :love9:

DİLVİN

BENDE YENI GÖRDÜM YAAAA
BANUCUMMM   :opucuk: :opucuk:

BEBEK KOCAMAN OLDU
BİZ YENI GÖRÜYORUZ  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

bende gormedim simdi gordum  :k06:    banucum canim benim simdi bebegini emziriyor   :nazar:  :nazar:  yavrum benim Allahim o gunleri bizde gorelim hayirlisiyla  Allahim olmayanlarada nasip et   :amin:  :amin: