28 Nisan , 2024, 00:06:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NEFES ALIRKEN ZORLANIYORUM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 17:47:30

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

29 Eylül , 2007, 23:29:09 #60 Son düzenlenme: 29 Eylül , 2007, 23:32:45 cerenay
Alıntı yapılan: sevda - 29 Eylül , 2007, 22:55:56
Kızlaaaaaaaaaaar yazı yazalım lütfen ama olmuyoki böööööööööööleeeeeeeeee bakın ben fazladan harf bilen koyuyorum yani sayfalar sadece çikitalarda doldu valla.... :caca:
sana diyo zuzu :laughing7: benim mazeretim var :k06:
tek elle yazıyorum ben çoğu zaman, tosun paşamın sayesinde :k06:

sevda

Tmam seni affetim kimmiş bakim zuzu çıksın bakim ortayaaa... :caca: yiycem onu... :hungry:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ama kızlar görende hiç yazmıyorum zannetçek valla ben fırsat buldukça burdayım bu sitenin yüzünden iş yerimden kovulcam  :k06:  :k06:  :k06: Sevdacım evde pc yokya ondan hafta sonları yazamıyorum yok sa bırakırmıyım ...

sevda

Eeee doğumdan sonra nasıl haber alcam senden yiğenimden? ???

Allah izin verirse Armağan  haberlerimi iletir. Onunla aynı handa çalışıyoruz yaa..
AAAA hem neden öyle diyonuz telefon diye bişey var o zamana kadar telefonlaşırız ollmaz mı??? İzmirdeysende mevlütüme gelirsin artık ...  :k06:

sevda

Ahhh be güzelim keşke yakın olsaydık ne güzel olurdu biz burdurdayız fıstıkım yaaa ama ne olursa olsun hayırlı ve güzel haberlerini bekliyorum tamammı canım çok öptüm seni... :opucuk:

Merak etmeyin daha 4 hafta daha başınızın belsı olarak burdayım  :k06:  daha sonra da habersiz bırakmam sizi  ;)

sevda

Tatlı belasın sen bir haber  vermede bak ben seni naparım  :caca:

tubito

merhaba zuhalcim hosgeldin öncelikle

inşallah hayırlısıyla dünyaya gelir bebeşin  :binkybaby: :flowers:

bende uzun zamandır foruma giremiyoodum baya şey kaçırmışım yeni arkadaşlarda gelmiş  herkes hoşgelmiş :flowers:

öpüldünüzzzz   :opucuk:

Canım hoşbulduk  :muzz:  :muzz: Sayfaları karıştırırken görüyordum seni hemen hatırladım, bence bu formu ihmal etme bende tiryakisi oldum sırf bu  yüzden   valla işten atıcak patronum   :k06:
Bebeğim için  hayır dualarına çok ihtiyacım vardı, sağol.   :flowers:

sevda

sevda

tubito

yav sormayın benim güzel arkasdaslarım

gündüz işte calısıyorum aksam evde bilgisayarda calısıyorum evi işi yemek işi yılbasına kadar acayip yoğunum

fırsat buldukca girmeye calısıyorum forma

ben bu form olmadan bebiş yapıp büyütemem  :ehi:

Allah kolaylık versin canım. Gerçi seninle durumumuz aynı nerdeyse çalış çalış öfffff  :cildir:

sevda

Sen zenginsindirde şimdi.... kız zuhallll.... :k06: