NEFES ALIRKEN ZORLANIYORUM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 17:47:30

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar bi akıl verin yaa bugün hamama gidicem ama sakıncası olurmu bebişime.  ???

sevda

Evet olur tabiki o sıcak yerde nasıl nefes alıcan olmaz gitme birde mikrop yuvası oralar evinde yap banyonu sakın gitme bitanem aman haaa. :-ooo

inci bhr

sakın zuhal sakın gitmeyesin hamama, sevdaya katılıyorum ve ekliyorum, hamilelikte aşırı sıcak su ile ykınmak sakıncalı. evinde de fazla sıcak su kullanma canım, erken doğum kasılmalarına neden olabilir. hele son haftalarda çok daha dikkatli ol bu konuda, olur mu..

evinde ılık ılık terapilen, keyfini çıkar, bebiş doğduktan sonra rahat bir duşu özleyeceksin çünkü  ;)  :D

Çok sağolun kızlar ilginiz için .. ..
Kızıcağınızı biliyorum  :'(   hamama gittim ama 5 dk bile kalmadım içerde başka işimi halletim çıktım. Okadar dan da bişey olmaz heralde..  ??? Bundann sonra banyodada dikkat ederim sağolun tavsiyeleriniz  için  :opucuk:

sevda

:-ooo Aferin sana iyi halt ettin kız biz sana gitme diyoz sende gittim diyon bak yiğenime ve sana bişey olursa ozamanda ben seni götürcem hamamı yoksa başka yeremi bilemem yani sen birdaha git bak ben sana neler yapıcam ozaman  :caca: o işlemi kuför ve güzellik salonlarıda yapıyo ben de yaptırmak zorunda kaldım ee son aya eğilemiyordum artık ama birdaha gitme tamammı güzelim evin daha temiz ve rahat unutma... ;)

:y25:  :y25:  :y25: Tamam canım benimde gözüm korktu zaten  bi daha gitmem. Ama siz o yazıyı yadığınızda ben çoktan hamama gitmiştim o işlemdende utandığım için kızlar zar zor götürdüler gitmem bi daha  :honk:

sevda

ღ°cerenay.♥.

:-oooneee hammamı zuhal ne etttin sen.ben normalde bile nefes alamam orda ,zaten çocukken gitmiştim en son...
sıcak su arkadaşlarında dediği gibi erken kasılmalara sebep olabilir....

sevda

Görüyon dimi cerenay biz bu kıza gitme diyoz gidiyo ama birdaha yapmıycak dimi zuhalcim  :suclu:

Ayy ben sizin msjınızı görmeden gittim okusaydım gitmezdim  gitmiyeceğim bi daha zaten.  :k06:

sevda

sevda

Kızlaaaaaaaaaaar yazı yazalım lütfen ama olmuyoki böööööööööööleeeeeeeeee bakın ben fazladan harf bilen koyuyorum yani sayfalar sadece çikitalarda doldu valla.... :caca: