28 Nisan , 2024, 08:23:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ay az kalmış, so zamanlarda dahada hiiiiç bitmeyecekmiş gibi gelir ama iter nihayet, bi bakarsın bebiş kucağında :D

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

İnşallah canım hayırlısıyla bi kucağıma alayım kızımı başka bir şey istemiyorum. :amin:    Bu arada sen neler yapıyorsun canım... Senin paşan nasıll

Kızlar doktordan geliyorum şimdi bu sefer başka bir doktora gittim ama hiç memnun kalmadım kaçahaftalık olduğumu bile yanlış söyledi hemşire, doktor bebeğimin kilosu içinde 600 gr falan dedi iii attı bir ay önce gittiğimizde 580 gr dı. öffff yaaa sinirim bozuldu bi de kızım ters duruyormuş  :y25:  :y25:  :y25:

perim

KIYAMAM BEN SANA ÖYLE DUDAK BÜKME YAAA... HAYIRLISIYLA SAPASAĞLAM DOĞACAK KIZIN İNŞALLAH  :amin:

Benim annem ve ben :)

İnşallah pericim sağsalim doğsun zaten başka birşey istemiyorum. :-[

ღ°cerenay.♥.

canım takma kafana, zaten doktorunda iyi çıkmamış,dinleme sen onu...

semra

merhaba zuhalcim bence cok doktor degistirme onlar tahmin ediyorlar kg mini bebegin de ters olmasini kafana takma benim görümcemin kide tersti son bir hafta kalasi döndü ve normal dogum yati insallah sende öyle olursun :amin:

sevda

Bence kafana takma bak sende diyorsun kilosunu bile bilemedi diye boşver canını sıkma sen anne adayısın senin daha sakin ve relax olman lazım kafana daha şimdiden bunları takarsan bebeğininde moralini bozmuş olursun sen üzülünce oda üzülüyo annesi sen kendini üzme sakın tamammı? Bende atlattım o evreleri ve bak şimdi oğlum 15 aylık oldu geçiyo herşey geçiyo yeterki sen gönlünü ferah tut canım çok öptüm kendine ve bebeğine iyi bakman dileğimle hoşçakal. :opucuk:

Cerenaycım, semracım , sevdacım hepnize teşekkür ederim. Beni yalnız bırakmamışınız.Bu hafta kendi doktoruma gidicem inşallah size hayırlı haberlerle gelirim.

aslı

Zuhalcim hoşgeldin ...  (biraz geç kalmışım ama  ;)  )

Bencede çok sık dr değiştirme eğer dr.nundan memnun değilsen yada kendini rahat hissetmiyorsan o zaman başka bir dr. bul ama yoksa kafan karışır. Kendi dr.una gidince bekliyoruz haberlerini...

Aslıcım hoşbulduk.
Bir daha dr değiştirmeyi falan düşünmüyorum zaten canım. Bu hafta gidince veririm bebişimin haberlerini umarım iyidir, çok merak ediyorum. Ayrıca fotodaki senin bebişin heralde çok tatlı allah bağışlasın.

Bugün  kan sayımımı, tetenos aşısını, şeker yüklemesini yaptırdıım. Sonuçlarını yarın akşam alıcam umarım hepsi iyi çıkar.  :amin:

aslı

Zuhalcim fotodaki benim cimcime teşekkür ederiz. İnşallah sonuçlar iyi çıkar.  :amin:

ARMAĞAN

HADİ BAKALIM İNŞALLAH SONUÇLAR İYİDİR. HABER VER BANA OLARMI.

semra