2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

DAHA NİCE BAYRAMLAR GÖRELİM İNŞALLAH KUZULARIMIZLA BERABER  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilengisk

kızlaaaarrr herkese simdiden hayırlı bayramlar giremem muhtemelen opuyorum hepinizi meleklerinizi de bol bol para toplayın insaaaallllaaaaaahhhh ee ilk bayramları cimri olmasın kimseee

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol cnm sana da hayırlı bayramlar  :opucuk:
bakalım harçlık toplamaya çalışcaz artık  :hieyt:

dilengisk

valla biz ananeyle dededen 200 kagıt kopardık bayramda cifliktwe olacaklar mersinde o yuzden onceden hesaplaştık bakalım baska kmden koparcaz kapı kapı aliim kucagıma apartmanı bi gezelim dimiii

Balböceği

Dilekcim seninde bayramini kutluyorumm  :flowers:

Hepinizee hayirli bayramlarr kizlarrr paralariniz bollll olsun  :occasion14: :occasion14:

banu_fth

bayram çocuklara bayram  :k06: :k06: eskiden ne güzeldi .. çeplerim çikolata şeker ve para dolardı yaa ..
ama ben mahallenin çocuklarına gazoz ısmarlardım .. ağayım ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

bAYram gelince dedem aklima geliyor  :k06:

karisindan gizli bize para verirdi kimseyede soylemeyin derdi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

veliff

teşekkürler kızlar  :flowers: inş kusmaz kıyafetlerine  :ehi:
ayy dilek bende gördüm öyle yelekli ceketli kıyafetler ama bizimki sıkıntılı olduğu için giymez diye almadım :)
ama eminimki iskendere çok yakışır  :k06:
bakalım ilk bayramlarında ne kadar toplicak sıpalar  ;D iskender geçicek herkesi heralde  :k06:
yaa gülşah ama yerim ben o yağmurun yuvarlanan poposunu :) bizimkide seviyo yerde yatmayı, anneme fln gidince yorgan seriyoruz katlayıp ama uyuyuşu bi görseniz vücudu yorganda ayaklar yerde öyle komik ki  :ehi: ama kışın soğuk olur hep öyle alışmasın diye evde yatağında yatırıyorum valla.
canlarım bu arada hepinizin bayramı şimdiden mübarek olsun  :flowers:
bebişlerimizle ilk bayramımızı kazasız belasız atlatırız inş  :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Hayirli Bayramlar Kizlar  :love9:
Daha nice Bayramlara Ulasmamiz Dilegiyle :flowers:

veliff

bebeğim dün gece ateşlendi kızlar  :crybaby2: ilk bayramımızda ilk hastalığımızı geçiriyoruz..  :crybaby2:
heralde üşüttü kuzum, bi kaç gündür huzursuzdu zaten zor uyuyodu dün gecede sürekli uyandı bi baktım ki yanıyo bitanem  :'( dün akşamüstü bende biraz rahatsızlandım annemde kaldık iyiki kalmışız ama annemle nöbetleşe bekledik başında..
şimdi biraz daha iyi uyuttum zar zor epey terledi inş o terle atmıştır mikrobu bu gece ateşlenmez rahat yatar pşam  :amin:

banu_fth

ayy geçmiş olsun canım yaaa....
aman dikkat mevsim dönüyor .. sıcaklıkta çok büyük yükselme alçalmalar oluyor ..
inşallah geçmiştir atmıştır mikroplarını  :amin: :nazar: :nazar:

veliff

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 17:06:38
ayy geçmiş olsun canım yaaa....
aman dikkat mevsim dönüyor .. sıcaklıkta çok büyük yükselme alçalmalar oluyor ..
inşallah geçmiştir atmıştır mikroplarını  :amin: :nazar: :nazar:

çok saol cnm amin inş toparlar kısa sürede.. evet yaa bi sıcak bi soğul ne giydirceğimi şaşırıyorum.. sürekli yanımda hem kalın hem ince üstler taşıyorum..