2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 13:36:06
Oturup sohbet edecem ama evi temizliyorum  :k06: :k06: :k06:

arada bi yokluyorum sizi  :ehi:

ne güzel .. benim evimde bi tek mutfak tertemiz  :ehi: :ehi: orası dağıldımı önünü alamıom .. hrşeyi baştan temizliom diye artık dikkat ediyorum  :ehi: :ehi:

kolay gelsin canım ..  :occasion5:

Balböceği

ilahi eylul yaaaa bu son gunlerde bi aysegul bide sen beni cok gulduruyorsunuzzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

biri gorse deli der  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sagol bebem valla bi susadimkiii  daha saat 12:8  :sad1:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 13:38:47
ilahi eylul yaaaa bu son gunlerde bi aysegul bide sen beni cok gulduruyorsunuzzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben napiim iş yerindeyim .. ben gülünce daha bi acaip oluo .. evdesin bas kahkahayı  :ehi: :ehi:

tontikimin annişi doğurcam yeter diodu bana güldürme artık  :ehi: :ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10:

zaten az kalmıştı haftasına doğurdu  :hieyt: :k06: :k06: :k06:

Allah yardım eder canım hiç anlamazsın inşallah zaman nası geçmiş .  :amin: :amin:

gül gül .. zaten neşeli sohbetlerimiz olsun inşallah hep Allah bozmasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 13:56:05
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 13:38:47

ben napiim iş yerindeyim .. ben gülünce daha bi acaip oluo .. evdesin bas kahkahayı  :ehi: :ehi:

tontikimin annişi doğurcam yeter diodu bana güldürme artık  :ehi: :ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10:

zaten az kalmıştı haftasına doğurdu  :hieyt: :k06: :k06: :k06:

Allah yardım eder canım hiç anlamazsın inşallah zaman nası geçmiş .  :amin: :amin:

gül gül .. zaten neşeli sohbetlerimiz olsun inşallah hep Allah bozmasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aminnnnnnnnnnnnn aminnnnn  :amin: :amin: :amin:

zaten guluyorum bi boyle ogle arasi bosum ondan sonra esim geliyor valide varken girmek istemiyorumm

laf soz eder diyeee zaten izine gidip geliyim parami fazla harcamassam laptop alacam olmuyor boyle   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hep eksik kaliyorummm konulardannn  :toothy10:

banu_fth

biz bilgisayarcıyız .. özelliklerini söle sana fiyat veriyim .. fazlasını alma .. benim verdiğim fiyatı bulamazsan da ben sana yollarım kargoyla nere istersen .. herkes kazıkcı çünkü ..  :caca: :caca: 800 lük bilg. ları 1200 e satıolar  .. aptal markaları kronik bozukluğu olan markaları kampanya yapıp satıolar .. sonra uğraş dur  :cildir:
bizim teknik servisimizde var .. eşim dio bunun bu modellerin hastalığı budur ben satmıyorum bunları dior biliyorum böle olduklarını filan .. ben pek anlamıom hesap kitap yapıom .. kasadayım para sayıyom  :ehi: :ehi: :ehi: ama onun konuştuklarına şahit oluyorum . fiyat sor bana  :k06:

şimdi bana toshiba netbook verdi  :hieyt: :hieyt: lenova vardı bende sattı onu daha garantisi de vardı  ::)
sınıf atlattım sana dio ama .. kandırıo beni hep  :ehi: :ehi: :ehi: ne alsa bana bu ondan iyi dio  :ehi: :ehi:
müşteri gibi gelcem o zaman yalan söleyemion diom  :ehi: :ehi: :ehi: kullan gör dedi de bakalım . ben laptop istiyorum .. o netbook alıp duruo ..  :cildir:

ay evet laf söz eder .. aman dikkat  :k06: :k06:

veliff

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 12:57:15
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
oyy kurban oluyum yaaa ne tatlilarrr masallah bebislerimize gecen sene bu zamanlar siplar gobustelerdi  :k06: :k06:

evt canim ayagi kalkmaya cabaliyorrr  :k06: surune surune balkona cikiyor asagidaki cocuklara

bagiriyorrr coluk cocuk komsularda cikiyor oglanla konusuyorlarrr  :ehi: :ehi: :ehi:

oyy maaşallah bnm oğluma yaa apartmanı başınıza topluyo dmk :) çok tatlı oldular çokk valla dediğin gibi şafak sayıyoduk geçen sene:)
ayyy ne güzel muhabbet etmişsiniz kaçırdım paşa yüzünden daha yeni yattı yawww..

banu_fth

senin bebe de kocaman olmuş maşşallah .. kuzucuklar sağlıkla büyüsünler inşallah .. bizede kollarımzda görmek nasip olsun daha 119 günüm varrrrrrrrrrr  :cildir: :cildir: :k06:

veliff

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Ağustos , 2011, 15:50:15
senin bebe de kocaman olmuş maşşallah .. kuzucuklar sağlıkla büyüsünler inşallah .. bizede kollarımzda görmek nasip olsun daha 119 günüm varrrrrrrrrrr  :cildir: :cildir: :k06:

büyüdü valla teyzesi 7 ay nası geçti anlamadım daha dün doğmuş gibi.. zaman gelcek koca adam olcaklar :)
doğan büyüyo işte.. şimdi de siz şafak sayıyosunuz, sayılı gün geçiyo işte bi bakmışsın ki almışsın yavrunu kucağına da büyümüş bile :)
kız mı erkek mi seninki?

banu_fth

ay inşallah ..rüya gibi geliyor şimdi kollarımda olması  :love9:  :k06: :k06: :k06:

sanki çok var ve hiç geçmiycek günler .. pıt pıt vuruyor şimdi bana  :ehi: :ehi: hissetmek te çok güzelmiş onu ..

hep bu günü bekledim .. yaa hissetmiorum .. vurmuyor diye diye en sonunda gümlettim  :toothy10: :toothy10:

oyy 7 aylık tam yutulmalık zamanları yaaa bayılıorum 5 - 8 arasına  :ehi: :ehi: oynamaya ıssırmaya ..

kız diyorlar .. ama 25 ağustosta tekrar gitcez kontrole .. küçüktü daha sölediklerinde .. son kontrolde kordonu almıştı bacak arasına göremedik  :ehi: :ehi: aç gitmiştim testler yüzünden sanırım aldı araya sallıyodu  :ehi: :ehi:  :icon_scratch: noldu yaa yemek gelmio .. tıkanıklık mı var acabaaa  :toothy10: :toothy10:
göstermedi sıpa .. şimdi inşallah bu seferde gösterir  :hieyt: :hieyt:

veliff

ahahha süper yemek gelmiyo dmk heee  :toothy10:
rabbim hayırlı evlt versin cnm ama kızlarda ayrı bi sevimli oluyolar yaa, sevdiriyolar kendilerini  :k06:
ayy bende bazen özlüyorum vuruyodu , kıpırdıyodu karnımda.. gerçekten güzel duygular ama kollarına almasıda bambaşka..
yaa evet tam en sevimli ve en haylaz zamanları :) çok hareketlendi hep peşindeyim, hep ilgi,oyun istiyo..

Balböceği

Hayirli gunler kizlarrr bi aksam olsaydi yemekte yemiycem su iccecem bol bol kupe donecem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eylul 2 senedir mingir biriktiyorum bacim bes kuruc bile harcamiyorum

hergun altin euro hesabi yapiyorumm  :ehi: :ehi: :ehi: validem ne kadar mingirim oldugunu bilmiyor ama

simdiden basliyor su kadar para bozdur o para sana yeter paranin hepsini harcama

ne alacan ne verecennn  :ehi: :ehi: :ehi: ulan sanane catir catir yiyecemmmm

catliyorrrr yalnizzz para yiyecem diyee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

veliff

ayyy eda alemsinnnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kaçta açıyosunuz orda orucu kız?

Balböceği

Balböceği

Sipayi uyuttum gumbur gumbur muzik olacakta basinda yatacak uzun uzunnnn  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

20 Ağustos , 2011, 16:53:08 #5654 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2011, 16:55:27 eylül_üm
Alıntı yapılan: veliff - 20 Ağustos , 2011, 16:38:33
ahahha süper yemek gelmiyo dmk heee  :toothy10:
rabbim hayırlı evlt versin cnm ama kızlarda ayrı bi sevimli oluyolar yaa, sevdiriyolar kendilerini  :k06:
ayy bende bazen özlüyorum vuruyodu , kıpırdıyodu karnımda.. gerçekten güzel duygular ama kollarına almasıda bambaşka..
yaa evet tam en sevimli ve en haylaz zamanları :) çok hareketlendi hep peşindeyim, hep ilgi,oyun istiyo..

tam benim işim .. oturayım oynayayım bütün gün  :ehi: :ehi: :ehi:
bayılıyorum .. genç kızken de öleydim ben .. yeni doğuran biri olsa 3 ay sonra ben daimi misafir olurdum  :ehi: :ehi: :ehi: anneler rahat ederdi tabiiiiiii.. ayy sıcak bi çay içtim .. evimi gönlümce temizledim .. yemek yapabildim filan diye dua ederlerdi bana  :ehi: :ehi: ben se dünden razı ve keyifli  :ehi: :ehi:

ay valla su su diye diye bayılcaksın .. neyseki az kaldı gitti 5 saat daha kaldı 5 saat ...

ben de biriktiriyiorum .. eşim bişe için lazım oluo istio hemen geri veriom  :-\
biriktirip biriktirip veriom  :ehi: :ehi: :ehi:
bi ara birlik biriktiriodum hergün en az 20 tl birlik yapıp kutuya atıodum anam bi açtık 6000 tl olmuş .. 3 ayda filan .. bazen 50 tl filan atıodum  :ehi: :ehi:
mal aldık dükkana .. şimdi artık onunla ortak biriktirmiyorum .. bebek kasası yaptım ayrı  :ehi: :ehi: burda çalışıyorum ya günlük 20 - 30 tl yömyem diorum .. alıyorum .. kumbaraya atıyorum  :ehi: :ehi:
400 tl oldu yeni başladım yani bir ayda oldu bu kadar .. bakalım .. kızımın eşyalarını alıcam bu parayla ..

ayrıyetten de altın ve usd biriktirioz .. altın çok arttı yaa bu sene sonuna kadar 200 tl olcak sanırım ..
o öyle olmadan bol bol alıoz biz ..  :k06: :k06:

yalnz yiycen tabiii .. biz de hiç kimseye sölemioz  :ehi: :ehi: