2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

veliff

Slm kizlar nasilsiniz ? Biz bugun biraz huysuzuz neyseki uyudu simdi ins uyksunu alir da duzelir..
Bu arada aysecim hosgeldin aramiza ben elif benimde 7 aylik yaramaz bi oglum var :)

AyNi

Alıntı yapılan: veliff - 13 Ağustos , 2011, 15:32:38
Slm kizlar nasilsiniz ? Biz bugun biraz huysuzuz neyseki uyudu simdi ins uyksunu alir da duzelir..
Bu arada aysecim hosgeldin aramiza ben elif benimde 7 aylik yaramaz bi oglum var :)

hoşbulduk canım, maşallah oğluna  :flowers: :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Ağustos , 2011, 12:13:08
büşraciğim 11 günden kaybediyoruz  :k06: göz yumsan olmaz mı? şimdi nufüs cüzdanı değiştir filan uzun sürer  :tongue3:

canım bnmm tabikkide gellllll :opucuk:

Balböceği

veliff

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Ağustos , 2011, 17:49:18
Alıntı yapılan: veliff - 13 Ağustos , 2011, 15:32:38

hoşbulduk canım, maşallah oğluna  :flowers: :flowers:

aaa aysecim sen diger sitede de varsin dimi :)

veliff

Balböceği

iyim cok sukur oglani uyuttumda bi bakayim dedim  :)

sen nasilsin talha nasil disleri hala cikmadimi  ::)
bizimkinde dis falan yok gecen ruyamda cikmislardi  :k06:

veliff

Bizde iyiyiz cnm talhada babasiyla gezmeye cikmisti tam mski yazdim onlar geldi
simdide uyuttum pasayi anca yaziyorum.
Yok cnm yaa nerde cikmadi hala. Dr kabarmis ama 1-2 ayi bulur dedi valla bana daha da gec cikicakmis gibi geliyo :)
Ayyy bende gormustum gecenlerde kisss yoksa cikicaklar mi bu bi isaret mi :p

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: veliff - 13 Ağustos , 2011, 21:01:34
Bizde iyiyiz cnm talhada babasiyla gezmeye cikmisti tam mski yazdim onlar geldi
simdide uyuttum pasayi anca yaziyorum.
Yok cnm yaa nerde cikmadi hala. Dr kabarmis ama 1-2 ayi bulur dedi valla bana daha da gec cikicakmis gibi geliyo :)
Ayyy bende gormustum gecenlerde kisss yoksa cikicaklar mi bu bi isaret mi :p
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:Allah iyiliğini versin elifcimmm

veliff

Amin cnm seninde :)) ama olur mu olur :p
obur sitede varmissin sen yeni gordum yazdim konuna ;)

**Gül**

Merhaba herkesee  :hello: :hello:
Bizde uzun zamandir yazmamisiz hemn okudum yazilanlari ama kacirmadim hic birsey  ;D

Duygusu  dis hazirliginiz hayirli olsun Insallah kolaylikla cikarir  Selen cok zorlanmadan. Yatakdan dusmesine de uzuldum  :sad1: Ama neyseki birseyi yokmus Cook cok gecmis olsun

Edacigim Hakan Pasamada gecmis olsun. Bu bebekler cok hareketli maasallah gozden ayirmaya gelmiyor. Insallah bu son olur  :amin: Oksurugu de gecer insallah. Elmali ihlamur vermeyi denedinmi hic. Sercanda cok ise yariyor Biraz baslasa oksurmeye veriyorum  hemen kesiyor. bir dene istersen gecmezse

Gulsahhh o yuvarlanan pamuga soyle yerim ben onuu  :laughing7: Maasallah yuvarlansinda annesinin saksilarini da devirsin daha. Is cikarsin annesine hep  :k06: :k06: demek takvim yapragida yemeye basladi Dogru soyle acmi birakiyorsun yoksa cocugu  :laughing7: :laughing7: Bizimkide kagit havlu hastasi buldumu hoop hemen agiza tadi guzelmidir nedir birgun bende dneyecegim  :k06: :ehi: :ehi: :toothy10:

Busraa maasallah Iclale buyumus dis cikarmis emeklemeye baslamis  :nazar: :nazar: :nazar: Yurudugu kostugu haberlerini de aliriz insallah
[/b][/size]

Elif maasallah Talhaya  :nazar: Hep yarasin yedikleri pasama  :hungry: :hungry:

Dirim hosgeldin tekrar. Firsat buldukca gel buraya Sende oglunun yaramazliklarini anlat  :D

Aysecik sizde hosgeldiniz kizinla. Diger gruptan girisler biraz zor oluyor ama bir guzellik yapariz artik sana  :k06: :k06: Saka bir tarafa maasallah kizinin 5. ayi kutlu olsun Ek gidanizda da sorun yasamaz herseyi bol bol yersiniz insallah
Dileeeeeeeeeeekkkkkkkk Nerdesin hic gorunmuyorsun artik. Arada gel ses ver. Iskenderimizin guzel haberlerini ver
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülllllllllll valla ben de merak ediyorum kağıt havluyu  ::)
bizimki de hemen kapıyo yırtıp ağzına sokuyo
artık takvimmi kağıt havlumu daha lezzetli bilemiycem  :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 14 Ağustos , 2011, 00:27:01
Denemek lazim Gulsahim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sen takvim yapragini dene ben havluyu Eda gazete parcasini denesin sonra muzakere yapalim bakalim hangisi daha tatli  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Ağustos , 2011, 00:43:26
Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 14 Ağustos , 2011, 00:27:01
Denemek lazim Gulsahim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sen takvim yapragini dene ben havluyu Eda gazete parcasini denesin sonra muzakere yapalim bakalim hangisi daha tatli  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tamam cnm hangisi güzelse  kahvaltılarına ekleriz  :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Tamam olur ama besin degerlerini de arastirmak gerekir. Belkide gazetedeki murekkep icerigi bebeklerin beyin gelisiminde onemli rol oynuyordur yada havlunun yumusakligini veren malzeme boy uzamasina faydasi vardir Bunlarida arastirmak gerekir  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011