2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Selam guzel anneler Nasilsiniz bakalim.  :flowers:
Oyyy maasallah minikler dilleniyor demek. Hepsinden kokulu kokulu opucuk aliyorum musadenizle  ;)
Gulsahh maasallah yagmura bayildim. Ne guzelde soyluyor oyle. Yerim onun dillerini  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Bende ozendim simdi.  :tongue3: Eger yapabilirsem bende ekleyeyim bir video. Ama bizimkinden oyle kelime beklemeyin. Daha harfleri ogreniyoruz  ;D ;D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

veliff

Oyyy yerim ben onu maasallah nasi da guzel gulermis annesini gorunce :)
Yaa sizinkilerin amma saci var bizim sari ya ince ince hep dokuldu yeni uzuyo :) tenten gibi bi ust kismimiz uzun :)

**Gül**

Ye teyzesi ye. Ben doyamiyorum zaten yemeye  ;D
Tenten gibi ha  :ehi: :ehi: :ehi: Ayyy ben cok severdim tenteni hala severimde  :k06: :k06: Benzetmene de bayildim
Bizimkinde gorunene bakma teyzesi madalyonun birde obur yuzu var  :k06: :k06: Arkalar seyrek ve kisa. Dogdugunda uzundu zaten saclari sonradan dokuldu arkalar. Ust kisimlar dokulmeyince uzadilar iyice. Babasini ikna edebilsem kestirelim diyorum ama kiyamiyor. Bir kesilse daha duzenli uzar ama simdilik boyle bakalim. Talhaninda bundan sonra uzar artik annesi.  :aferin: :aferin: Sarisin ya cok gostermiyordur o
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

maşallahhh sercana ayy ısırasım geldiiiii....bu ne enerji oğluşum ya dur birazzz güleç seniiii :love9: :opucuk: :nazar:

veliff

Sen benim yerimede ye o zmn gulcum:)
Yaaa bizimde tam tersi babasi keselim diyo ben kiyamiyorum ama napiim bayiliyorum o ustteki saclarina bide ruzgarda havalaniyo ki sorma :)

**Gül**

Sagol teyzesi  :opucuk:
O enerji beni eritiyor Bir deri bir kemik kalacagim yakinda az kaldi  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: veliff - 04 Ağustos , 2011, 21:45:57
Sen benim yerimede ye o zmn gulcum:)
Yaaa bizimde tam tersi babasi keselim diyo ben kiyamiyorum ama napiim bayiliyorum o ustteki saclarina bide ruzgarda havalaniyo ki sorma :)
Oyyyy oglunun havasina da kiyamazmis. yakisikli oluyor oyle diye kestirmiyorsun dimi hadi itiraf et  :k06: :k06:
Kestirsede yakisikli olur benim yigenim. Oyyy maasallah. o fotografi gozumun onune geliyor hep  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

veliff

Efetttt havamiz bozulur kestirirsek :k06:
Daha da buyuduk teyzesi yarin pc den girebilirsem firsat bulup koyarim yeni resmini..
Sercan da maasallah nasi dolaniyo olee etrafta, normalde adim atiyo mu tutunca fln?

Balböceği

ay masallah sercan'a yaaa enerji patlamasi var oglumda  :k06: :k06:

gul saclari ayni hakan gibi masallah bizimkide dokuldu dokulen yerleri cok bicimsiz  :ehi:

esim kestirmiyor neymis uzatacakmis  :ehi:

**Gül**

Yerim havasini yakisiklimin  :laughing7: :laughing7: bekliyorum yeni Fotograflari.
Orumcekte hep oyle teyzesi duramiyor yerinde Kollarindan tutunca cok saglam basiyor yere Cani istersede atiyor adim. 6 aylik gelisimde ayaklarina agirlik verirler diyordu da bizimki tay tay duracak nerdeyse  :nazar: Diger taraftanda daha desteksiz oturamiyor kerata. Popoyu kaldiramiyor. Gozu yukarlarda direk yuruyecek galiba  :k06:
Talham nasil oturmaya basladimi. Dis yok galiba hala sizdede  :icon_scratch:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Ağustos , 2011, 22:13:15
ay masallah sercan'a yaaa enerji patlamasi var oglumda  :k06: :k06:

gul saclari ayni hakan gibi masallah bizimkide dokuldu dokulen yerleri cok bicimsiz  :ehi:

esim kestirmiyor neymis uzatacakmis  :ehi:

Evet teyzesi bugunlerde de cevize basladikki tutabilene ask olsun  :k06:
Birgun bu eslerden habersiz biz mi gidip kestirsek. Nasilsa burda unisex kuaforler var. orda da vardir  Gider ana ogul kestirirdik saclarimizi :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

**Gül**

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Ağustos , 2011, 22:20:23
Ana ogul ayni kafadan olacaz desene  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ben simdi diyorum esime Senin berbere gotur beni senin sacin gibi kessin diye  :ehi: :ehi: :ehi:
Sercanin elinden ancak oyle kurtulabilirim. Babasinin saclarina dokunmuyor eli hep benim saclarimda. Canimi da yakiyor. kuvvetlendi maasallah. Dur ben yakin zamanda bir randevu alayim su berberden de aile boyu ayni model olalim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

veliff

Maasallah cnm yaa erken yuricek sercanimiz. Bizde yok cnmdislerde bi gelisme..
Doktorum ayaklarina basttirma dedi bana bende korkuyorum ama abim koltugun kenarina tutundurms kmandaya ulascam diye dimdik durmus beyfendi ama biz oturtunca hemen ayaklarina egiliveriyo ayak fetisi var cocukta  :ehi: dik oturamiyoruz 2 sn. Sonra pat yana devriliyoruz :)
Edacim hosgeldin nasilsin hakan beyimiz nasil?