2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

VALLA BEN İKİNCİYİ 5 SENE SONRA DÜŞÜNÜYORUM AMA EŞİM YAĞMUR 1 YAŞINDAYKEN DÜŞÜNELİM DİYO  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

<<AyBüKe>>

Maşallah annesi ne kadar dillenmiş Yağmur  :nazar: :nazar:  Çok tatlı yaa Allah nazarlardan korusun  :amin:   Bende kızımın o zamanlarını dört gözle bekliyorum  :laughing7:   

karapnr

maşallah gülşah çok tatlı kızın kocaman olmuş  :nazar: :nazar: :)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 03 Ağustos , 2011, 14:36:26
   Maşallah annesi ne kadar dillenmiş Yağmur  :nazar: :nazar:  Çok tatlı yaa Allah nazarlardan korusun  :amin:   Bende kızımın o zamanlarını dört gözle bekliyorum  :laughing7:   

SAĞOL CNM GÖRÜCEKSİN İNŞLLH O GÜNLERİ  :basardim: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: karapnr - 03 Ağustos , 2011, 15:08:40
maşallah gülşah çok tatlı kızın kocaman olmuş  :nazar: :nazar: :)

SAĞOLCNM BUYUR GEL SEVMEYE. YAKINIZ NASIL OLSA  :k06:

banu_fth

ayy canım yaa .. maşşallah yağmura .. içli içli memmmemeee dio .. kıyamam kurban olurum onu verene maşşallah ..

çekildiğini anlayınca nası bakışı değişiyo .. surat böle şımarıyor .. çok dadluu tam yemelik .. ballı lokma .. uff ..  :nazar: :nazar:

darısı bizim kıza inşalah büyüsün böle yağmur ablası gibi tatlı bi bebiş olsun inşalah  :amin: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 03 Ağustos , 2011, 15:24:26
ayy canım yaa .. maşşallah yağmura .. içli içli memmmemeee dio .. kıyamam kurban olurum onu verene maşşallah ..

çekildiğini anlayınca nası bakışı değişiyo .. surat böle şımarıyor .. çok dadluu tam yemelik .. ballı lokma .. uff ..  :nazar: :nazar:

darısı bizim kıza inşalah büyüsün böle yağmur ablası gibi tatlı bi bebiş olsun inşalah  :amin: :nazar:

SAĞOL TATLIM İNŞALLAH  :opucuk:

veliff

Anammm yagmur konusmayada mi basladi vayybea ee kizlar boyle isyar oluyolar iste..
Bizimkide anca poposunu kaldirip surunsun yerlerde:) erkekler gec konusurmus eda tembel deme hakanima ;)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm elif
evet erkekler geç konuşuyo biraz  :'(
bizimkinin çenesi açıldı valla  :k06:

ama bide dötünü kaldırabilse yerinden
emekleyemiyo bizimki hala. ordan oraya atıyo kendini
oğluşun nasıl hala beşik sallıyonmu  :dontknow:

veliff

Salliyoruz gulsah valla yaa arada bi cok yorulunca memede uyuyo ama genelde sallaniyo dayisi ona cingene salincagi yapmis da allahtan kollarimiz brz dinlendi yaa..
Aglaya aglaya emdi uyudu 1 saat once sipa..

♥ღвüşяαღ♥

yağmuşum benimmm ne  tatlı olmuşun sen öyle  :love7:
maşallah berekallah

Balböceği

Alıntı yapılan: veliff - 03 Ağustos , 2011, 22:49:46
Anammm yagmur konusmayada mi basladi vayybea ee kizlar boyle isyar oluyolar iste..
Bizimkide anca poposunu kaldirip surunsun yerlerde:) erkekler gec konusurmus eda tembel deme hakanima ;)
Bilmiyordum ama dedigin iyi oldu bizimki anca aaaaaaaaaa diyorrrr   :ehi: :ehi: :ehi:

Bazen sesini oyle bi cikariyorki bogalar gibi sesi cikiyor  :ehi: :ehi: :ehi:

veliff

Boga heeee :) yerim ben onun bagirmasini.. Bizimkide sarki soyler gibi ahenkli sesler cikariyo :)

Balböceği