2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

♥ღвüşяαღ♥

ayyy bu ne şekerlik maşallah berekallah oğluşumaa :amin:
eda gelişiminiz nasıl iclalde bir oldukları için merak ediom :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok tatlı bu kuzu tombık bacagını ısırırımmmmm  :opucuk: :opucuk: gıttıkçe çok yakışıklı oluyor  bu lokumda  :nazar: :nazar: yaradana kurban ne guzel yaratmış  :nazar: çok optumm teyzesı için oppp  kollarını bacgını acıtmadan ısır  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

ben saclari 2'ye veya 3'e kesmeyi dusunuyomm hosuma gitmediu saclari  :-\

Valla canim yeri cok seviyor cok felaket yuvarlaniyor hic durmuyor, agulamasi eksik olmuyor  :k06:

surunme cabasi var elimle destek verince kendini one suruyor  :k06:

oyuncakla oynamyi cok seviyor herseyi agzina goturuyor ama  :sad1:

♥ღвüşяαღ♥

aynen canımmmmm hepsini yaşıyoruz boyu kilosu nasıll

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Temmuz , 2011, 13:53:49
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok tatlı bu kuzu tombık bacagını ısırırımmmmm  :opucuk: :opucuk: gıttıkçe çok yakışıklı oluyor  bu lokumda  :nazar: :nazar: yaradana kurban ne guzel yaratmış  :nazar: çok optumm teyzesı için oppp  kollarını bacgını acıtmadan ısır  :opucuk: :opucuk:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

aha simdi kalkar isiririm senin icin  :k06: :k06: :k06:

koca adam oldum diyorrr  :k06: :k06: :k06:

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 07 Temmuz , 2011, 13:53:12
ayyy bu ne şekerlik maşallah berekallah oğluşumaa :amin:
eda gelişiminiz nasıl iclalde bir oldukları için merak ediom :laughing7:

Cok sagol canimmm seni ve iclali optuk gocamannn  :opucuk:

esra26

edaaaaaaaaaaa bu ne dadlu bir böcük yaaaaaa tosunum benim  maşallah maşallah 41 kere hemde :):):):) yerim heryerini bunların  :nazar: bizde 9.700 grm mız 7. ay bitti bugün 8 e başladık siz kaç kilosunuz
bizde pek saçlıyız uzadı iice :D

çağanda ii canımcım bazen ii bazen huysuz devam ediyoz  ;D ;D yeme kıvamınada geldiler artık bolbol sıktırıyom :P  icallin saçlarına bende bayıldım valla kız bebeişeride pek bi severim tokalar cicişler şeker mi şeker oluyo :)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 07 Temmuz , 2011, 13:57:20
sibelim hayırlı olsun oğluşun olcakmışşşş :amin:
merhaba buşracım  :opucuk:
evet canım kısmetse oglum olacak  :amin: sagol canım sende fıstıgı buyutmuşsun  :nazar: :nazar: sacları uzamış  :opucuk:

Balböceği

Busosum boyu 75 cm  :nazar:

Kilosuda tartmadim ama 9 bucuk kilo hemen hemen

oglusumun baskulu evde yok bazen kucagima aliyom benle tartiyomm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥ღвüşяαღ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Temmuz , 2011, 13:57:10
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Temmuz , 2011, 13:53:49

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

aha simdi kalkar isiririm senin icin  :k06: :k06: :k06:

koca adam oldum diyorrr  :k06: :k06: :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: evet evet kocaman delıkanlı oldu balım  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 07 Temmuz , 2011, 13:59:22
edaaaaaaaaaaa bu ne dadlu bir böcük yaaaaaa tosunum benim  maşallah maşallah 41 kere hemde :):):):) yerim heryerini bunların  :nazar: bizde 9.700 grm mız 7. ay bitti bugün 8 e başladık siz kaç kilosunuz
bizde pek saçlıyız uzadı iice :D

çağanda ii canımcım bazen ii bazen huysuz devam ediyoz  ;D ;D yeme kıvamınada geldiler artık bolbol sıktırıyom :P  icallin saçlarına bende bayıldım valla kız bebeişeride pek bi severim tokalar cicişler şeker mi şeker oluyo :)
Cok sagol canim Masallah size yeni ayiniz hayirli olsunnn  :basardim: :basardim: :basardim:

Kocaman oldu cagan'immm deyzesi gurban olmus yaradana  :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Temmuz , 2011, 14:00:51
Busosum boyu 75 cm  :nazar:

Kilosuda tartmadim ama 9 bucuk kilo hemen hemen

oglusumun baskulu evde yok bazen kucagima aliyom benle tartiyomm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

maşallah hakantoşuma :nazar:
İclalde 70 cm
8500 gr
ek gıdaya geçtiğimizden beri her ay 300 gr aldı :icon_scratch: