2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 13 Mayıs , 2011, 23:40:47
Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Mayıs , 2011, 23:36:15
bizde bide komik durum soyle esim standart ustunde bi adamdır tip olarak yani, sarısın yesil gozlu falandır e bende fena sayılmam, herkes bizim oglanın biblo gibi cıkacagına cok emindi bizimkiyse ceke ceke benim babama cekti ki oyle cok da yakısıklı bi adam degildir  engin dio ya bari dayısını tuttursaydık hani senden benden vazgectim ....
degişik bi cocuk oldu  ama olsun kargaya yavrusu kuzgun gorunurmus:) yerim ben onun herbiyerini
:ehi: :ehi:gece gece güldürdün beniii dilekk :ehi:
hem ne varmış iskenderde sizden daha güzel bi keremm kendini beğenmişler hıhhh :toothy10:

kız yok valla cirkin ordek oldu benm siz bide sapka yokken gorun 3 5 sac bi yerde var baska yerler kel cok komiiikkk

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Mayıs , 2011, 23:44:42
bende her gece yıkıorum rahat uyusun die ama saat 8 gibi yıkandıktan snra bi cinleşio bnmki sormayın tum bebekler mayısır uyur bnmki cin cin bakıo 8 de yıkayınca saat 10- 11 civarı bi zahmet sızıo bi kere 9 da yıkadım amaaannn ben uyuyorum ayakta onda tık yok valla aysenurcum kırkbir kere maşallah ceyhunumuza yormasın annesini ben yemek bile 4 taksitte yapıorum bi posta hazırlıgı bi posta yıkayıp soyma bi posta kavurma bi kısmı da malz karıstırma seklinde yorgunum dostlarıımm yorgunum yorguuuunnn
walla bnde haftada 1defa yıkıyom bilemedin 2 hemen hastalanıyoo :-\
ayy deme dilek inş geçicek bu zamnlar az kaldııı :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 13 Mayıs , 2011, 23:44:55
haklısın dilek valla benm de kızım ceyhun gibi maşallah hiç yormadı beni
şans demekki biraz da. bak şimdi uyuyo sabah 6 gibi emmek için kalkıcam emip uyur tekrar 9'a kadar
inşllh sizinkiler de aynı olur en kısa zamanda

büşra kız ev yoğurdum yoktu mayalamak için sakız gibi oldu yoğurt ama yedi kuzum şapır şupur  :hungry:
sen ev yoğurduyla mayala  :icon_thumright:

dünüüüürr hoşgeldin  :wave:
ceyhuna ne kadar yoğurt vermekle başladın ben yarım çaybardağı yediriyorum 2 gündür
normalmi acaba

bn zaten sürekli ev yoğurdu yapıorummm  ;)
yarın denicem bakalım nasıl olcak..

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Mayıs , 2011, 23:45:47
Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 13 Mayıs , 2011, 23:40:47
Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Mayıs , 2011, 23:36:15
bizde bide komik durum soyle esim standart ustunde bi adamdır tip olarak yani, sarısın yesil gozlu falandır e bende fena sayılmam, herkes bizim oglanın biblo gibi cıkacagına cok emindi bizimkiyse ceke ceke benim babama cekti ki oyle cok da yakısıklı bi adam degildir  engin dio ya bari dayısını tuttursaydık hani senden benden vazgectim ....
degişik bi cocuk oldu  ama olsun kargaya yavrusu kuzgun gorunurmus:) yerim ben onun herbiyerini
:ehi: :ehi:gece gece güldürdün beniii dilekk :ehi:
hem ne varmış iskenderde sizden daha güzel bi keremm kendini beğenmişler hıhhh :toothy10:

kız yok valla cirkin ordek oldu benm siz bide sapka yokken gorun 3 5 sac bi yerde var baska yerler kel cok komiiikkk
gerçekten çok şekerr :k06:

dilengisk

inşallah gecer valla. ya kızlar ben sizi kocaman opuorum bnm dana uyandı emziriiim bende fırsat bu fırsat uyuyayım zor yazıorum valla yorulmusum iclali yagmuru ceyhunu cok opuorum kokluoum totişlerini popişlerini memişlerini yiyorum

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

tamm hayatım sen dinlen biraz bnde öpüorum seni ve iskenderi :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de öptüm iskender cnm
seni de hadi iyi  geceler
inşllh sıpa uyanmaz bu gece  :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

S.A CANLAR NASILSINIZ
İCLALE YOĞURT MAYALADIM İNŞ TUTAR :amin:

Balböceği

Hayirli gunler kizlar, iskender'e masallah buyumuz kuzucuk  :nazar: :nazar:

insallah duzelir hersey normale girer dilek  :amin: uykusuzluk yorgunluk cok kotu

sen iyi olamayinca cocugada bakamiyorsun  :'(

Allah'a cok sukur benim oglum cok akilli herseyi yapmaya vaktim kaliyor  :nazar: :nazar:

ayni dayisina cekmis  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

büşracım üzüldüm kız yoğurdun tutmamasına7
ben de hazır yoğurtla mayalamıştım sümüksü bişey oldu sakız gibi uzuyo  :k06: :k06: :k06:
teyzem ev yoğurdu getirdi onla mayalayacam yarın

edacık napıyon oğluşun nerde
öptüm tombiği
bizde tombik olucaz inşllh  :k06:
bugün sebze püresi verdim sevmedi yoğurda kattım  şapır şupur yedi kızım  :k06: :hungry:

Balböceği

Selam gulom  :opucuk:

Hazir yogurtla yapinca oyle oluyor maalesef =(

Hakan pasamda yatiyor deyzesi bi kac gundur sari ve hafif yesilimsi kaka yapiyor

bugun 3 4 kez altini temizledim ishal gibi  :dontknow: :dontknow:

insallah  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yeşil kaka kulak ağrısının işareti diyolar ama inşllh yoktur öyle bişey  :icon_scratch:
bizimki kaka yapmadı bugün dün ilk defa 2 kez yaptı bu gün biriktiriyo  :k06:

Balböceği

ala ala off canim ona SIKILDI  :'( haftaya p.tesi asiya goturecem orda aklima geleni sorarim  :k06:

biriktirsin biriktirsin bizimki bi yapiyor sirtina tasiyor  :ehi:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Mayıs , 2011, 00:23:46
Selam gulom  :opucuk:

Hazir yogurtla yapinca oyle oluyor maalesef =(

Hakan pasamda yatiyor deyzesi bi kac gundur sari ve hafif yesilimsi kaka yapiyor

bugun 3 4 kez altini temizledim ishal gibi  :dontknow: :dontknow:

insallah  :k06:

canım bizimki doğduğundan beri sümüksü yeşil kaka yapıyoo :icon_scratch:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 15 Mayıs , 2011, 00:16:12
büşracım üzüldüm kız yoğurdun tutmamasına7
ben de hazır yoğurtla mayalamıştım sümüksü bişey oldu sakız gibi uzuyo  :k06: :k06: :k06:
teyzem ev yoğurdu getirdi onla mayalayacam yarın

edacık napıyon oğluşun nerde
öptüm tombiği
bizde tombik olucaz inşllh  :k06:
bugün sebze püresi verdim sevmedi yoğurda kattım  şapır şupur yedi kızım  :k06: :hungry:

canım ev yoğurduyla yaptım ayran gibi olduu vermedim bnde ::)