2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

saclari uzadi renk degistiriyor  :k06:

tutar tutar sen normal yogurt gibi bayaladinya, 4 saatte oluyor zaten

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

4 saat mi  :-ooo :-ooo :-ooo

ana birazdan olur ozaman
uyansında yesin kuzum  :k06:

sen nasılsın kaynanan geldimi ordamı şimdi
türkiyede oturuyodu sanırım  :dontknow:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

evt normali 4, 4/5 saatte oluyor ben ev yogurdunu oyle yapiyorum fazla bekletirsen eksime yapiyor.

kayinvalidem daha gelmedi isleri hep zora giriyor  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilengisk

kızlaaaar napıosunuz bakalım hakan ne kocaman olmus annesi masallah oglumuza yaaa edacım abi olmus 
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

3 ay ile 4 ay arası bi surecte bebekler emme olayında kaprislenirmiş kızlar sabırla inatla devam edip biberonu asla yaklaştırmamak gerekiomus sabredince de atlatılıomus bu donem ve bebek memekolik olmaya adım atıomus aaayy inşallah yaaa bakalım sabrediorum simdilik ama bnm oglanın herbişeyi uzun suruo biliosunuz gazımız bile hala devam bu da uzun surerse sanırım psikolojik deli olucam

yorulduuummmm

Balböceği

bilemiyorum  ;D biraz daha beklesin kocasi yokya burda  :ehi:

dilengisk

ben yogurdum tam tutsun die fırınımı 40 derece ısıtıp 4 saat agzı acık sekilde mayalıorum accayip guzel tutuo kızlar 1 kiloluk kavanozlara mayalıorum 3 4 tane kullanacagımın kapagını bi gece acık bırakıorum dolapta dgerlerini 1 saat dinlendirdikten snra kapaklarını kapatıorum kullanacagım zaman acıorum ekşime falan olmuo kucuk kavanozlarda da aynı sekilde ogluma yapıcam

Balböceği

Hg dilekk  :hello2: :hello2:

Oglusum buyudu deyzesi simdi tatli ruayalarda  :k06:

ama iskender'in resimlerini ben hic gormedim  :dontknow: :dontknow:

ilk dogum fotosunu gordum daha goremedim  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Muhabbetiniz bol olsun Hanimlar  :hello2: :hello2:

kurtlar vadisine bakiyoz esimle kafam sisti  :k06:
Ceyhunu bici bici yaptirdim uyuttum, az nete giriyim dedim
sizden ne var ne yok :sunny:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 12 Mayıs , 2011, 22:47:24
ben yogurdum tam tutsun die fırınımı 40 derece ısıtıp 4 saat agzı acık sekilde mayalıorum accayip guzel tutuo kızlar 1 kiloluk kavanozlara mayalıorum 3 4 tane kullanacagımın kapagını bi gece acık bırakıorum dolapta dgerlerini 1 saat dinlendirdikten snra kapaklarını kapatıorum kullanacagım zaman acıorum ekşime falan olmuo kucuk kavanozlarda da aynı sekilde ogluma yapıcam
ben firinda hic denemedim ama yarin deniyecem yalniz kizlar normal ev yogurdundanmi mayasini aliyorsunu  :icon_scratch:

Benim ev yogurdum yok hazir yogurtla yapinca sakiz gibi oluyor  ;D

dilengisk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Mayıs , 2011, 22:49:51
Hg dilekk  :hello2: :hello2:

Oglusum buyudu deyzesi simdi tatli ruayalarda  :k06:

ama iskender'in resimlerini ben hic gormedim  :dontknow: :dontknow:

ilk dogum fotosunu gordum daha goremedim  :-\

ya ben ne fırsat bulup nete girebiliorum dgru durust yukleyemiorum ki bi fırsat bulunca yuklicem kuzum insallaaaahhhh bnm cidden yoran bi oglum oldu uyumaz emmez gazı bitmez sarsıntıyı atlatiim normal hayatıma donucem umarım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Mayıs , 2011, 22:50:58
Alıntı yapılan: dilengisk - 12 Mayıs , 2011, 22:47:24
ben firinda hic denemedim ama yarin deniyecem yalniz kizlar normal ev yogurdundanmi mayasini aliyorsunu  :icon_scratch:

Benim ev yogurdum yok hazir yogurtla yapinca sakiz gibi oluyor  ;D

cnm evde mayalayacak yogurdum yoksa mecbur bakkal yogurdundan yapıorum ama o yogurtla mayalamaya devam edip 3 5 kez yogurt yapınca sakızımsı yapısı gidio her defasında bakkalla yapınca hep uzayan bi yogurt oluo
ben sole bi cozum buldum heh tama işte bu yogurt oldu dedigim yogurttan mutlaka deepfreeze e tek mayalamalık 3 4 parca atıorum garanti oluo...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yoğurdumuz tutmuş bal gibi
aptamille yaptım
bayıldı kızım yiyo şimdi  :k06: :k06:

dilengisk

aysenurcum hosgeldiiinnnnn

aynen bizde de kurtlar vadisi... baydı artık

ama olsun bak onun sayesinde buluşabildik burda yaşasıııınnnn

dilengisk

ooohh afiyet seker bal kaymak olsun kuzumuza lop lop et olsun pıt pıt yag olsuuunnn  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: