2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

aynen öle eşimle bi konuşmaya başladık  mı başlıo betülde :k06:

babası da kızım biz hiç konuşmayalım mı dio :k06: :k06:

at yere annesi dönüp dursunn ;) :binkybaby:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

bu arada siz bzim peşimzden geliosunuz 1 aya çıkar dişinz :k06:

bzimki 6 ayı geçtik çıktı :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 11 Mayıs , 2011, 17:43:46
bu arada siz bzim peşimzden geliosunuz 1 aya çıkar dişinz :k06:

bzimki 6 ayı geçtik çıktı :nazar:

Sanirim, elimle bastirinca Ön disini hissediyorum iyyy :k06:
bi patlayamadi gitti  :k06:

Balböceği

Hayirli aksamlar kizlar  :hello:

Agzi olan konusuyor sadece, ben bi yere goturecegim zaman okuyorum ufluyorum  :amin:

Masallah diyen de yok  :cildir: cocugun cok guzel bu farkli bi cocuk diyorlar  :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

oku çocuğu bol bol eda annene  de okut üfürsün

bebiklerimiz güzel çabuk nazar alırlar :icon_thumright: :nazar:

dilengisk

slm kızlar napıosunuzzzz ya size bisey sorcam ac olan bebek aglar dimi? bnmki gece super emio gunduz az az emio 3 saatte bir yaklaşık ama emmio gibi gelio bana yaa napsam bilemiorum mama verdim bugun 30 cc emzirdikten snra saat 3,5 a kadar emziremedim bi turlu 3,5 ta arabada tıktım agzına da emdi ama sadece 6 dakika e snra eve  geldik 5 te emdi 4 dakika kadar 6,5 ta emdi bi o kadar saat 9,5 ne kadar emmedi uyuyoken agzına tıktım 6 dakika kadar emdi ama daha almıo atıo agzından acaba sutumun tadında bi bozulma mı var yada koku falan mı alıo da emmio yoksa guclu cekio da doyuyo mu ufffff bilemedim bi turlu tek avuntum ac olsa huzursuz olur diorum kendi kendime ama istemiorum mama vermek yaaaa dlkdhkjfjkdfcjkgfcl.d.ldscdscbd.sbçdçs delircem keske seffaf olsa mideleri bi sure de gorsem ne kadar emdigini

aaa kızlar bu arada biz bugun dafne oyayla bulustuk:) ben nautilus a gitmiştim tellerimizi vermiştik birbirimize bulustuk valla

evlerimiz yurume 5 dakika mesafedeymiş tesadufe bakar mısınız super oldu superrrr

Balböceği

Ebus'um Annem yanimda olmadiginda ben

okuyorum veyaa eltim okuyor.. yada gorumcem illa okuyacak biri cikiyor karsima  :k06:

Dilek'cim meme emme konusunda bizde cok sIkinti cektik

bende emzirirdim akabinde 30 ml mama verirdim, Ama maalesef sutum kestim 3 gundur  :y25:

oglum emmiyordu emmedigi zamanda sagiyordum sagmakta ise yaramadi 20 ml cikiyordu sutum

biriktirip biriktirp veriyordum .. Cok ugrastim cok cabaladim ama kismetmiz bu kadarmis  :'(

goncagul

edacım kestın mı sutten kac aylık oldu kı benımkı 5 aylık emmek ıstemıyor cok moralım bozuk kac gundur uzuluyorum oyle de olunca emmeyınce sutum akıyo goguslerım sızlıyor napcam bılmıyorum ek olarak ne verelırım acaba gece emıyor gunduz zar zor :'( :'( :'(

Balböceği

4 ay 18 gunluk oldu oglum maalesef memeden kesmek zorunda kaldim .. sutumde yoktu zaten  :'(

cok istemistim emzirmeyi ama olmadi.. bende gunduz almayinca gece veriyordum

uykunun arasinda bile oguruyordu . Canim meyve puresi ver meyveli yogurt ver corba yap ..

meyve sularindan verebilirsin

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım üzüldüm valla dediğin gibi kısmeti  bukadarmış  :'(

yağmur da geçen hafta emmiyodu meğerse sütüm az olduğu için çekip bırakıyomuş
baktım olmuyo buhafta çok yedim içtim.kuru incir kaynatıp ballı ballı suyunu içitim  :igrenc:
içim yandı kavruldu bi sürü de su içtim üstüne  :k06:
şimdi daha iyi çok şükür emiyo süt var  :amin:

zaten mamaya başlattı doktor o arada süt birikiyo doyacak kadar
bugün şu kavanozdaki pürelerden vereyim diyorum
sebze meyve püresi inşllh beğenir bücür

hakanı da kocaman öptüm
ayrıca orda maşallah demeyi biliyolar mı kız italyanlar   :k06: :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilekcim maşallah dün 1 bugün 2 ne güzel görüşmüşsünüz oyayla  :k06:
keşke burda da forumdan birileri olsa valla oturur beraber cvp yazardık konulara

dilek ben de mama vermeyeyim diyodum ama doktorum ver dedi
kilo alımı yavaşlamış
doktor artık memeyi bırakmaz diyo ama belli de olmaz
günde 1 yada 2 kez mama veriyorum  :icon_thumright:
:icon_thumright:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Dilekcim cok dert ediyosun emmedigini, bence sen zorlama bebegini,
o acikinca emer zaten, aslinda 3-4 saatte bir emmesi cok normal
ceyhunda oyle, artik 4 saat durabiliyor emmeden, 2 ay oncesine kadarda boyleydi,
gor bak acikinca yapisicak memene :) ben ceyhun'u sakinlestirmek için
ninni soyluyorum kafasini oksayarak ise yariyor  :icon_thumright:

Eda'cim cok Uzuldum, ama kismet insallah birdahaki bebegini dolu dolu yasina kadar emzirebilirsin bacim.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Goncagül'cüm, sanirim mevsimsel bisey, benimde 5 ay 12 gunluk oglum var,
gecen haftalarda zorla tutuyordum meme'me, emmeyi reddediyordu
Baktim olmucak, istedigi zaman emziriririm dedim, o acikinca cok belli ediyor zaten,
bi kere 5 saat emmeden durdu, arada mevye puresi vermistim..
Sen hesapla bi bakiyim 24 saatte 6-7 kez emmesi cok iyi demisti doktorum..

Gülsah'cim basla sen kavanoz purelere, vallah acaip guzel oluyo bebise biseyler yedirmek
Kasik agzina gitmeden kus gibi agzini aciyo bizimki ;D Kuvventlensin gelinim ;D ;D
Bende bir haftadir gunde 2 kez sut olsun diye cay içiyorum..  benim oglan yakinda emerken cuk cuk memei yiyecek bu gidisle  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yerim ben kabak damadımı :k06:

ayşecim az önce verdim cnm havuçlu pirinçli sebze püresiama sevmedi  :igrenc: yine de 4-5 kaşık yedi püskürte püskürte  :ehi: bi de az önce öyle bi kaka yaptıki acilen banyoya sokmak zorunda kaldım yıkadım ancak temiz oldu   :k06: önceden 7gündebir kaka yapıyodu mama verdikten sonra 3 günde yaptı valla  :-ooo acaba doymuyo muydu  :dontknow:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 12 Mayıs , 2011, 12:48:05
yerim ben kabak damadımı :k06:

ayşecim az önce verdim cnm havuçlu pirinçli sebze püresiama sevmedi  :igrenc: yine de 4-5 kaşık yedi püskürte püskürte  :ehi: bi de az önce öyle bi kaka yaptıki acilen banyoya sokmak zorunda kaldım yıkadım ancak temiz oldu   :k06: önceden 7gündebir kaka yapıyodu mama verdikten sonra 3 günde yaptı valla  :-ooo acaba doymuyo muydu  :dontknow:

önceleri garip tadlara alisana kadar puskurtuyorlar dunur :D
alisinca agzini açar seni bekler hali alir merak etme  :k06:
ceyhun'da havucu ve balkabagi puresini cok seviyor
ustelik ne kadar kotu kokuyorlar ;D
Belkide doymuyordu baksana hemen kakasini yaptigina gore..  :aferin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

belki de :dontknow: şimdi uyudu cadı ben de işime bakayım cnm ara ara bakarım buraya gerçi artık biaraya gelemiyoruz ki  :k06: :k06: hadi görüşürüz cnm  :opucuk: