2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

kızlar bişey sorcam bebek arabalarınız nasıl foto eklermisiniz

dilengisk

bnmki concord neo quantum resim eklemeye calısıorum ama imageshack calışmıo galiba ekleyemedim bi turlu :icon_scratch:

♥ღвüşяαღ♥

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlarrr

büşracım bz bunu aldık geçen hafta

çok çok rahat sürülüyo
7.5 kilo ama bana accık daha ağır geldi sanki
tek düğmeyle katlana biliyo ben tavsiye ederim
çok pahalı olanlarda vardı ama baktık gerek görmedik
bu işimize yaradı

markası babymax jogger

180tlye taffybabyden aldık
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

canım bn aldım ama tamamn önü kapansın istiorummm :-\
bak bu model güzelmiş kraftın star modeline benzio ;)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Merhaba Güzel anneler ve guzel bebisleri biz geldik  :hello2:
Nasilsiniz Keyifler nasil?  :love9:
bugun kontrolumuz vardi 2 asi vuruldu kuzucum
iyi gecti cok sukur, gitmeden fitil koymustum sanirim etki yapti cok az agladi simdi uyuyor  :sleepy1:
bu arada 8.560 kg olmusuz 67 cm  :hello2: bir ay'da 2 cm uzamis ve 1 kg almis  :nazar:
cok sukur haftaya 5 aylik oluyo sadece emziriyorum, ek gidalarin faydasi olmus sanirim ..

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 20 Nisan , 2011, 18:57:11
slm kızlarrr

büşracım bz bunu aldık geçen hafta

çok çok rahat sürülüyo
7.5 kilo ama bana accık daha ağır geldi sanki
tek düğmeyle katlana biliyo ben tavsiye ederim
çok pahalı olanlarda vardı ama baktık gerek görmedik
bu işimize yaradı

markası babymax jogger

180tlye taffybabyden aldık
Cok rahat gercektende benimkinin aynisi rengi falan

ama onu tek tekerlek degil iki tekerlik  :k06:

dilengisk

ya kızlar bnmki tv seyredio anakucagına koyuyorum bi takılıo tv ye gozunu almıo cevirince aglıo evde tek oldugumuzda zaptetmek mumkun dgl artık oyunyatagına koydugum anda kıyametler kopuo ya kucak ya tv napacagımı sasırdım yontem soyleyin bana nasıl oyalıosunuz iş yapmanız gerekirken?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm dilek yerim ben o kuzuyutv de seyredermiş bücürbenimki emziği verince dünyayı unutuyo bazen  :binkybaby:
emzik tutuyo mu iskender  :dontknow:
ya da dönencenin altına koyuyorum müzikli ona bakıyo  :icon_thumright:
ama hiç çare bulamazsam tvnin önünde duruyo
yağmurda seviyo tvyi  :k06:

ya da anakucağına koyuyorum mutfağa falan götürüyorum
şarkı söyleye söyleye oyalıyorum iş yaparken  :cildir: :cildir:

kız eda evet önde 2 teker var :ehi: :ehi: :ehi: delüüüüüüüüüüüüü  :toothy10: :toothy10: :toothy10: [/b][/color]

Balböceği

dilengisk

ya bnmki emzik tutuyodu baya da oyalanıodu ama smdi agzına koydugum gibi cigner gibi gevelio hooop fırlatıo... rezene falan vermeye calıştıgımda da biberonun ucunu yandan yandan cignio diliyle atmaya calışıo smdiden tad ayırdetmeye basladı yandık...

donenceyi de her yere tasımak kolay degil ki kuracak yer bulamıorum ay ben cok yoruluorum ya iş miş hicbisey yapamıorum aglamazdı smdi avaz avaz kucaga da alıştırmiim die o kadar ugrastım ama hastayım die annem geldi ya zıplata zıplata oynattı kucagında smdi surekli benden aynısını istio

bacak kadar velet dalyan gibi kadını  perte cıkardı ya helal olsun diorum... kolum bacagım tutmuo hala hastalıgı atamadım smdide bi oksuruk illeti yapıstı offf deliricem resmen ta iskender uyuyo bi oksuruorum kalkıo cocuk sasırdım kaldım napacagımı anneme de bulaştırdım kadın evinde yatıo kalkamıo yerinden oyle kaldık bi basımıza rezilleri oynuorum valla

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

DİLEK  geçmiş olsun tekrar
o öksürük bende de var
durmadan gıcık geliyo boğazıma öksürünce de yağmur uyanıyo  :cildir:

işi flan boşver onlar yerine gelir
ama iskender bey hep hoplamak istiyosa işin çok zor
bizimki de sıkılıyo evin içinde gezmek istiyo
azcık gezirip koltuğa oturyorum kucağımda tabi hala

kıyamet kopuyo  :cildir: :cildir: :cildir:
kucak yetmiyo baze illa gezecek sıpa  :caca:

ama yinede çok şükür hasta olmasınlar da gezdirelim artık napalım  :amin:

veliff

slm kızlar  :hello: dilekcim çok geçmiş olsun  :flowers: öksürük çok fena yaa ablamda da vardı epey uzun sürdü delirtti kızı..
bizimkide yv ye çok bakmak istiyo ama ben baktırmıyorum yattığı yerden kafayı çeviriyo sıpa ama önüne engel fln koyuyorum zararlıymış gelişimlerine..
bizimkide hiiçççç emzik sevmiyo anca uyuyucağı zaman zorla aldırıyorum öyle sallıyorum  :cildir: bütün gün  onla uğraşıyorum aynen senin gibi işi mişi bıraktım artık yaptırmıyo zaten..
yağmur da mı gezmek istiyo gülşah? valla talhayıda dedesi babaannesi alıştırdı hep her gelen kucağa almak istiyo ee bizi düşünen yok bide demezler mi oğlan kucaklarındayken aaa bu kucağa alışmış gezmek istiyoo kim yaptı acabaaaa sinir oluyorum :cildir: dönenceden de 15 dk sonra sıkılıyo ancak karnımı doyurabiliyorum bende o esnada napiym.. yemek yapabilirsem kar bana, çok yoruyo valla ama napalım..
bide kızlar göğsüm yaraydı 2. aydan beri şimdi bi tanesi iyileşti ama almıyo silikona alışmış bi 5-10 dk emiyo sonra sıkılıyo ağzından çıkarıp silikonu istiyo napıcam bilmiyorum :(  :crybaby2:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

elifcim merhaba
sütü bırakmasın da silikonla ver  :icon_thumright:
bıraksa daha çok üzülürsün

valla akşamları gezmek istiyo sıpa :binkybaby:

zaten bi yere gitsek falan düzeni bozuluyo
çünkü hep kucakta
kardeşim uyurken bile indirmiyo kucağından  :caca:
eve geince sürekli ağlıyo uyuytamıyorum
uyusa da huzursuz uyuyo hemen uyanıyo sonra  :'(

veliff

merhaba gülşahcım  :hello:
ayy allah korusun sütü bırakmasın da ne biliym insanın içi rahat etmiyo kendi steril göğsün varken o silikonu verince..  :'(
talha da öyle yatırıyorum yerinden seviym oyniym diye ama kafayı koyduğu anda basıyo çığlığı valla.. uykusu desen 10 dk yatar kalkar, ayaklarım ağrıyo artk sallamaktan pffff... ay böylede çok şikayet eder gibi oldu ama onun sevgisi herşeye değiyo  :love7: