2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Busracim Ben bi tek muzu pure yapip veriyorum

Milupanin falan meyve pureleri var onlardan aliyorum

diger meyveleri mevsimine gore bulamiyorsun onlarin ustunde ayina gore yaziyor.

♥ღвüşяαღ♥

kavanoz mamann ne kadarını yedirion bi kaşık vern filn diolar ya aklım karştı :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 16 Nisan , 2011, 22:39:26
kavanoz mamann ne kadarını yedirion bi kaşık vern filn diolar ya aklım karştı :sad1:
bir kasikmi  :k06:

bir kasik olurmu benim aldigim pure 4 aylik icin hepsini yiyor oglum

3. ayda baslamistim hala yiyor

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım nasılsın

ben daha ek bişey vermedim
zaten daha erken

ama geçen pasta yapıyodum kremayı çırpaken bana bakıyodu
accık parmağımla sürdüm ağzına
bi mutlu olduki görme  :occasion14: :occasion14:

elimi yaklaştırdığımda tekrar vericem diye havalara uçuyodu valla  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Eda benim oglanda alisti 21-22 arasi uyumaya bu kez sabaha karsi 4-5 te uyaniyo, emiyor yatiyor 8 de uyaniyor emiyor tekrar yatiyor
eski halimize geri donduk, geceleri oyle emiyorki sankii memesi yiyecek  :ehi: :ehi:
cukcukcukk koparcak saniyorum  :ehi:
sanirim cok acikiyorlar artik, ee nolcak mide buyudu,
bizimkide gunde bir kavanoz sebze puresi yiyor,mesela yarisini oglen yediriyorum
16 gibi meyve puresi veriyorum yarim kavanoz, kalan yarim kavanoz sebze puresinide aksam 19 gibi yedirip
emzirip uyutuyorum, bu arada bazen kavanoz pureler yerine kendim yapiyorum,
ama eminim ne kadar versem o kadar yer, ben elimi uzatmadan agzini açiyo  :toothy10:
bittiiii deyipte cekilince agliyo  :laughing7:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

günaydın ayşe

kız maşallah de tombikime  :nazar:
yesin yesin
yemeyen bebek çok üzüyo anneyi  :'(
kardeşimden biliyorum

dilengisk

oyyy yesinlerde buyusunler minnoslar, bnm oglumda buyicek mama isticek ay allahım  :amin: :amin: :amin: :amin:

ya bnmki cok geveze kızlar susmuyo bi dakka meme emerken bile homurdanıo, aguuu die bi ses cıkarması var allaaahh yemek istiorum o zaman

epey hareketli genelde sırt ustu yatırıorum eller bacaklar durmuo ama snra kusuo cok gulunce de kusuo bende kustu midesi bosaldı die yne emziriorum bu sefer de fazla gelo die kusuo keske bi terazi olsa da bu kadar emdi yeter dese, gormuorum ki ne kadar emdigini hep az emmiş gibi gelio her defasında da yanılıorum ama akıllanmıorum ben

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 17 Nisan , 2011, 11:05:23
günaydın ayşe

kız maşallah de tombikime  :nazar:
yesin yesin
yemeyen bebek çok üzüyo anneyi  :'(
kardeşimden biliyorum

Günaydin gulsahcim  :opucuk:
evt bilirim uzmezmi, o yuzden baktim biberon problemimiz var
en iyisi ek gidaya alistirmak, iyice alistida, ama yinede fazla yedirme taraftari degilim simdilik
once 2-3 kasikla basladik gunde, sonra yarim kavanoz, simdide gunde bir kavanoz sebze puresi
ve yarim kavanoz meyve puresi yiyor, bazen meyve puresi yerine yogurt yediriyorum
kasik agzina gitmeden açiyor agzini cok tatli  ;D

Dilekcim bizimkide coook hareketli  ;D bu oglani goren niye zayifliyosun anliyoruz diyolar  ;D
benden ve babasindan baska hiç kimsede durmuyo, en fazla iki dakika sonra basliyor aglamaya beni gorene kadar
bide geveze artik sarki soyler gibi uzatiyo aguu'lari  :k06: ben konusuyorum o aguuuuu diyo ben konusuyorum aguuuu  :ehi:
basladi simdiden benle cekismeye yandimm ben  :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Balböceği

Selam kizlar  :wave:

Biz iyiz gulsahcim siz nasilsiniz masallah yagmura

cok guzel bi kiz olacak annesi gibi  :laughing7: :nazar:

duygu-begüm

slm anneler benım kızım uykusu geldıgınde cok huysuzlanıyo  meme emmek ıstemıyo nasıl aglıyo zorla agzına sokuyorum sonra cekıyo rahatlıyo huyu gıttıkce degısıyo cocuk  buyutmek ne kadar zormuss
kızım 2 yasında

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol edacım
o senin güzel bakışın  :flowers:

duygu hoşgeldin
bebeğin kaç aylık
benmki de 2 gündrü memeyle dövüşüyo resmen  :dontknow:
çok üzülüyorum valla  :y25:

dilengisk

bnm oglum da savasıyo memeyle hele uykusu varken bende cok ustune gitmiorum uyutuorum snra kalkınca daha sakin emio ama annemin dedigine gore oyun yapıomus memeye dah da artacak bunlar diyo

ya kızlar ben korkunc hastayım dun bi anda basım dondu snra ayaga kalkamadım bi daha agır grip. kolum kanadım kalkmıo oglumu maskeyle emziriorum ona bulaşmasın die.  ben sutumu sagdım sabah accık uyuyabileyim die ama smdi sol gogsumden kan gelio nie olabilir ki? bu sekilde memeyi vermek dgru degil e tek memeyle de doymuo deliriciem  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Balböceği

Hayirli sabahlar  :wave: :wave:

Dilekcim gecmis olsun acil sifalar diliyorum  :amin:

dikkat et canim bebege gecirme iyi yapiyorsun gogsunu vermemekle

kanliysa bebeginde emmez ama tek gogusle doymaz  :'(

Ben hala tek gogsumle emziriyorum doymuyor iste mecbur mama veriyorum  :'(

dilengisk

aman cok sukur artık kanama hic kalmadı maskeli kahramanlıga devam hala hastalıgım gecmedi beta virusu varmıs ortalıkta direk bogaza yerleşen bi virus bende yakaladım evde otururken nasıl olduysa  :icon_scratch: :icon_scratch:

ogluma gecmez insallah ay allah korusun. oksurme aksırma aynen devam ama halsizligim baya gecti yne de annem yanımızda gece anneme veriorum aynı odada uyumayalım die.

sizler nasılsınız canlar guzel melekleriniz ne alemde