2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

mAsallah iskendere :nazar: dilekcim soyleme cok uyudugunu nazar degmesin  :nazar:
merak etme artik gitgide duzelir uykusu
bizim 4 gundur maasallahi var, aksam 21 sabah 6 sonra tekrar emip uyuyo saat 9'a kadar  :nazar: :nazar: :nazar:
nasil rahatladim anlatamam  ;D

Eda nerelerdeydinnnn  :director: hee siz dugunu atlatmissiniz kaynimin dugunune 3 hafta var
napicaksam eve yatiya misafirimde gelcek  :-\ pfff bi sürü is beni bekliyoooo  :cildir:
bi atlatsaydik da bende rahat etseydim  :cildir:

Balböceği

Selam kizlar  :occasion14:

Aysenur, ALLAH kolaylik versinn simdiden  :flowers:

Iskenderime MasALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Turp gibiyimm  :k06: :k06:

Sen nasilsin busracim iclal nasil  :binkybaby:

♥ღвüşяαღ♥

bıcı bıcı yaptıkk belkii biraz uyuruz die :sleepy1:bu kızın gölzeri daha çok açıldıı :cildir:

dilengisk

gunaydın kızlar benimki sadece bir gunlugune beni umutlandırmıs sanırım. yok yne ıkın ıkın uyku sıfır... saat 5 hala uyumamıstı allahım sen yardım et napacagımı sasırdım artık...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Normal mi bu kadar uyumamasi dilek  :icon_scratch: ne bilyiim ceyhunun cok gazi oldugu zamanlar bile her 2-3 saatte bi uyanir emer geri uyurdu
simdi ise 3 ay'ini doldurdugundan beri ne gaz kaldi ne bisey , uykusuda cok cok duzeldi, hatta cok uyuyor diye endiseleniyorum aceba demir eksikligimi var diye  :-\
aksam 21 gibi uyuyor, 6 civari uyaniyor, emiyor geri uyuyor, 9 civari kalkiyor, sonra biraz oyalaniyo, 12 gibi tekrar uyuyo, 2-3 saat uyuyo , hatta dun saat 14'den 18' e kadar uyudu  :-\ sonra uyandi saat 20'e tekrar huysuzlandi uyumak istiyor, neyseoyaladim yarim saat, sonra banyo yaptirdim 21'e dogru uyudu
sabah 05:45'te kalkti mesela, emdi tekrar uyudu saat 08: 30 da kalkti,
yani artik rutin bi hal aldi, ama bu kezde cok uyuyor, ablamin ogluda boyleydi, demir eksikliginden demisti doktor, ceyhundami oyle aceba  :dontknow:
randevumuz bu ay'in 24. de

dilengisk

bence normal degil aysenurcum o yuzden de oylesine uzuluorum ki en az 16 saat uyuması gerekiyomus ama dr da yok yapacak bişey kan falan da aldılar degerlerinde bisey yok kolik bebekler boyle gecene kadar accık sabretceksin dedi dr. baska dr a goturdum bu sefer caresiz kaldım elimden bişey gelmio. sızıp kalamıo ki sancıdan ıkınmadan... gunduz acıgı kapatır dedi dr. ona guveniorum. al mesela smdi uyuyo. 5 te uyudu 9.45 te kalktı emdi yne uyudu...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gündüzleri uyuyorsa sorun yok o zaman dilek, bazi bebekler gece huzursuz  olur uyumazmis  :-\
bekle bakalim 3. ay'ina girince degisir uyku duzeni, uykusuda duzelir eminim

dilengisk

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 17 Mart , 2011, 11:28:05
Gündüzleri uyuyorsa sorun yok o zaman dilek, bazi bebekler gece huzursuz  olur uyumazmis  :-\
bekle bakalim 3. ay'ina girince degisir uyku duzeni, uykusuda duzelir eminim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

benim icin cok zor sikayet etmek istemiorum ama gercekten sarhos gibiyim bi turlu toparlayamıorum ne evimin isini ne kendimi

sonucta esime de ilgili olmam gerekio ama halsizlikten yerimden kalkamıorum adam eve geldiginde.

Balböceği

Selam kizlar dilek benim oglum geceli gunduzlu uyurdu

simdi gunduzleri nazlaniyor gazimizda arada oluyor cok sukur rahat geciyor gunlerim  :nazar: :nazar:

gunduzleri yere yatiyorum kendi kendine oynuyor  :k06: :k06:

dilengisk

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 17 Mart , 2011, 13:37:26
Selam kizlar dilek benim oglum geceli gunduzlu uyurdu

simdi gunduzleri nazlaniyor gazimizda arada oluyor cok sukur rahat geciyor gunlerim  :nazar: :nazar:

gunduzleri yere yatiyorum kendi kendine oynuyor  :k06: :k06:

kırkbir kere masallah cnm yaa darısı basıma  :amin: :amin: :amin:

cunfer_u

GÜNAYDIN KIZLAR :) BAYAĞIDIR GİREMİYORDUM SİTEYE...  BENDE 17 ARALIKDA DOĞUM YAPTIM.. DÜNYA TATLISI BİR OĞLUM VAR. ADINI ORÇUN KOYDUK..   :nazar: :nazar: DÜN 3. AYIMIZI DA DOLDURDUK...  AMA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.. ÇOK ZOR GELİYOR BANA.. OĞLUŞUMDAN AYRI KALMAK....  BÜTÜN GÜN RESİMLERİNE BAKIP DURUYORUM.. KOKUSUNU BİLE ÖZLÜYORUM..  ÇALIŞAMAYA BAŞLADIKTAN SONRA EMMİYODA ARTIK BENİ.. SAĞDIĞIMDA SÜTÜM ÇOK AZ ÇIKIYOR.. KANDIRIPDA VEREBİLİRSEM SÜTÜM VAR.. AMA ALIRSA İŞTE... 

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dillekcim işin zor valla
Allah yardımcın olsun
insan uyumayınca sersem gibi oluyo

cunfer hayırlı olsun
ben izinde olduğunu tahmin etmiştim
benim iznim bitti rapor aldım tekrar
artık bu yıl işe başlamıycam kısmetse
biraz daha emzireyim diyorum inşallah

oğlunda çok tatlı gördüm resimlerini
Allah bağışlasın  :nazar:

artık diğer arkadaşların da izni biter dönerler yavaş yavaş buraya  :k06: