2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 11 Mart , 2011, 22:03:17
afiyet bal şeker olsunn ceyhunumuza :nazar:
nasılsın ayşegülcüm

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyim Busracim napiyim, ceyhun uyuyor babamizda yorgun argin geldi isten yemek yedi uyudu
bende tailiyorum oyle :) sen nasilsin? bu arada ismim aysenur, sitede cok ayse var karisiyo :)

♥ღвüşяαღ♥

yok kız siteyle alakası yok tam sana yazarken tele baktım mesaj gelmiş kuzenden onun adı ayşegül öle karıştı :k06:
çok şükür elh. bnde iş güç iclal hanım derken gece haşat oluyorum :-\
ceyhunun kilosu ve boyu nasıl

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

11 Mart , 2011, 22:26:43 #4247 Son düzenlenme: 11 Mart , 2011, 22:33:12 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 11 Mart , 2011, 22:09:51
yok kız siteyle alakası yok tam sana yazarken tele baktım mesaj gelmiş kuzenden onun adı ayşegül öle karıştı :k06:
çok şükür elh. bnde iş güç iclal hanım derken gece haşat oluyorum :-\
ceyhunun kilosu ve boyu nasıl

oyle oluyor insan canim, aksam olunca insan gun içerisinde nasil yoruldugunu farkediyor  :-\
en son 6500gr di canim, 2 ay 3 haftalikti , simdi kac oldu bilmiyorum  :dontknow:
boyuda 2 aylikta 62 cmdi , iclal kac ?

♥ღвüşяαღ♥

iclal 2 buçuk aylıkken yani geçen hafta 6 kilo 61 cm di canım :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 11 Mart , 2011, 22:33:34
iclal 2 buçuk aylıkken yani geçen hafta 6 kilo 61 cm di canım :nazar:

maasallah iclal'e canim cok iyi  :nazar: :nazar:
bizim bidahaki randevumuz bu ay'in 24'ünde.. 4 ayliga yakin olucak bakalim kac olmus :)
sadece emziriyorsun demi canim?

♥ღвüşяαღ♥

evet canım sadece emziriorum arada kimyonlu rezene veriorum  :icon_thumright:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 11 Mart , 2011, 22:37:18
evet canım sadece emziriorum arada kimyonlu rezene veriorum  :icon_thumright:

maasallah  :nazar:
bende simdiye kadar sadece emzirdim, halen devam ediyoruz arada birde ek gida veriyorum son 1 haftadir
kilo alimimizda güzel doktorumda emzirmemi tavsiye ediyo, sükür gaz problemlerimizde bitti gibi
bol sütlü günlere devam busracim insallah  :amin: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Lă_Tăhzen!

masallah bebişlere boyları uzun aselin deftere baktım kontrol defterıne dort aylıkken 61 cm boyu  :k06:

kısa boylu olcak herhalde benım kız suanda 73 cm :D

♥ღвüşяαღ♥

dilengisk

bebekler ortalama ayda kac cm uzarlar ki? bnm oglum dogdugunda 50 cm di. smdi 55 normal mi daha mı fazla uzamalıydı  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Lă_Tăhzen!

çok normal canım benım kızın kıtapçıgı önumde şimdi dogdugunda 52 cm di 2 hafta sonra gitmişiz 54.5 cm olmus masallah oglusuna tam ıyı boyu kaç aylık oldu

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 11 Mart , 2011, 23:05:30
iclalin genetikkk birazz :ehi:

ya bizde de genetik aslında benım boyum uzun babamınki uzun amcasının uzun ama babasının kısa  :k06:

dilengisk

Alıntı yapılan: Asel&NuR<=== - 11 Mart , 2011, 23:09:03
çok normal canım benım kızın kıtapçıgı önumde şimdi dogdugunda 52 cm di 2 hafta sonra gitmişiz 54.5 cm olmus masallah oglusuna tam ıyı boyu kaç aylık oldu

yarın kırkımız cıkıo teyzesi cok sukur.

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 11 Mart , 2011, 23:07:26
bebekler ortalama ayda kac cm uzarlar ki? bnm oglum dogdugunda 50 cm di. smdi 55 normal mi daha mı fazla uzamalıydı  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
normal canım iclalde 50 cm doğdu bu zmana kadar 61 oldu oda külotlu çorabı filan varken ölçüm yapıolar fazladr yane ::)