2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Merhabalar guzel anneler ve tatli bebekleri.
Bu siralar pek katilamiyorum buralara insallah iyisinizdir hepiniz. Dilekcigim sarilik sorununuz var galiba Insallah biran once atlatirsiniz  :amin: :amin: :amin:
Biz iyiyiz Sercanla. 22 gunluk olduk  :nazar: :nazar: yeni hayatimiza alismaya calisiyoruz. Bir duzene girersek yine eskisi gibi sIk sIk solugu burda alacagiz. Hepinizi opuyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar  :hello:
ben de pek giremiyorum foruma artık. takip de edemiyorum. bugün kırkımız çıktı. banyomuzu yaptık.
hepinizin mevlid kandilini kutlıyorum. rabbim hayır günlere bıraksın inşllh hepimizi
buaralar sorunluyuz biraz eşimle.bebeğimin mutluluğunu bile sağolsun yaşatmadı 40 gündür bana.

hepinizden dua bekliyorum. rabbim bana güç versin daha fazla ezdirmesin  :crybaby2:
nolur dua edin bana gecem gündüzüm birbirine karıştı çünkü.
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 14 Şubat , 2011, 13:21:56
slm kızlar  :hello:
ben de pek giremiyorum foruma artık. takip de edemiyorum. bugün kırkımız çıktı. banyomuzu yaptık.
hepinizin mevlid kandilini kutlıyorum. rabbim hayır günlere bıraksın inşllh hepimizi
buaralar sorunluyuz biraz eşimle.bebeğimin mutluluğunu bile sağolsun yaşatmadı 40 gündür bana.

hepinizden dua bekliyorum. rabbim bana güç versin daha fazla ezdirmesin  :crybaby2:
nolur dua edin bana gecem gündüzüm birbirine karıştı çünkü.

cnmmm nie ya noldu ki ah bu esler senin es benm kayınvalide sagolsunlar. umarım duzelir o da adapte olmaya calısıodur yeni hayata  sonucta evde yeni bi nefes ve hep size muhtac garipsiyo olabilir korkuo olabilir sonucta sorumluluk arttı bebek bizler icin ne kadar farklıysa onlara da aynı etkiyi yapıo gecen gun tv de seyrettim erkeklerde de dogum sendromu oluomus gececektir eminim sen kendini ve yavrunu dusun gerisi boooossss :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm sorun bebek değilki. keşke o olsa da geçici bi durum olurdu. benimkinin sorunu ailem. gelmelerini istemiyo.
3 senedir bu sorun var bizde  :y25: çok çaresizim. annemin bebeği yıkamasını bile istemiyo onu bile laf ediyo  :cildir:

hatırlarsan doğumdan önce de sorun çıkarmıştı. kız annesi doğuma gelmez ayıptır diye  :cildir:
anladığı anlamadığı herşeye karışıyo

uff napıcağımı bilemiyorum dua edin hayırlı yer neresiyse orası olsun benim için  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selamün Aleyküm Kizlar, Mevlut Kandilinizi en içten dileklerimle Kutluyorum
Hayirlara vesile olmasini Niyaz ediyorum :amin:

Bu arada Sevgililer günümüz'de Kutlu Olsun  :love9: Rabbim Tüm sevenleri kavustursun  :amin:
Evlilerin yuvasinda huzuru ve mutlulugu Eksik etmesin  :amin: :amin: :amin:

Gülsah'cim Uzuldum esinin oyle davranmasina, az cok bende bilirim aile yuzunden esinle tartismanin ne oldugunu  :(
umarim esin duzelir Bitanem, bu halimizle bide bu sorunlari yasiyoruz yaa  :( anneler herseyin en guzeline
en ozeline layiktir oysa, insallah hersey yoluna girer, sende bebeginle teselli ol canim benim, ben artik oyle yapiyorum,
cok fazla takmiyorum kafama herseyi.. Unutma birazda dogum sonrasi insan psikolojisi bozuluyo
bu durum gecicidir eminim sende duzeleceksin moralman canim :amin: :opucuk:

Balböceği

Hayirli kandiller  guzel anneler, ve tabiki sevgilerler gununuzude kutlarim..

bende pek fazla gelemiyorum, oglusumla geceli gunduzlu beraber koyun koyunayiz  :k06:

artik wc de bile rahat yok bana  :k06: :k06:

Gulsahcim kirkiniz hayirli olsun canim esinin tavri insALLAH duzelir canim

evlilik icinde aileler maalesef cok soz oluyor  :'(  :y25:

dilengisk

hayırlı kandiller kızlar

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: sevgililer gunumuz de kutlu olsun hepimiz bi omur evliliklerimizi sevgiliymiş tadında yasayalım inşallaahhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Balböceği

dilengisk

bizde 15 gunluk olduk bile:) sarılık aynen devam cok kucuk dusme var emzirmeye devam dedi dr. kafamız hala yamuk:) normal dgumda olurmus o yuzden paniklemiorum insallah duzelecek. istahımız fena degil 3450 olmus kilomuz teyzecikler.

ben cok uykusuzum 2 saatte bir kalkıo iskender emzirdikten snra gaz gaz cıktıktan snra ayılıo yne emzir yne gaz yine uyanıo... kısır bi donguye girdik kızlar imdaaattt akıl verin gazını almasam yne uyanıo  gecede 2 saatten fazla yatamıorum ve sarhos gibiyim

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Nevaa

Alıntı yapılan: chilek - 16 Şubat , 2011, 15:13:16
bizde 15 gunluk olduk bile:) sarılık aynen devam cok kucuk dusme var emzirmeye devam dedi dr. kafamız hala yamuk:) normal dgumda olurmus o yuzden paniklemiorum insallah duzelecek. istahımız fena degil 3450 olmus kilomuz teyzecikler.

ben cok uykusuzum 2 saatte bir kalkıo iskender emzirdikten snra gaz gaz cıktıktan snra ayılıo yne emzir yne gaz yine uyanıo... kısır bi donguye girdik kızlar imdaaattt akıl verin gazını almasam yne uyanıo  gecede 2 saatten fazla yatamıorum ve sarhos gibiyim

Ezirme ve gaz olayı bizdede aynı.Bazen gazını çıkarmadan yatırıyorum kusuyor o zaman da.

duygusu

selam kızlar benım bebgım 2 .ayına gırdı asılarını yaptırdım bebegın uyku duzenı bozuldu acaba ıgneden mı oldukı aksamları 11 de uyuyodu gece 4 te kalkıyodu  2 gecedır gece 3 te yatıyo 5 te kalkıyo aglıyo huzursuz tam bebegım uyku duzenıne  gırmıs derken gene bozuldu ne yapmam lazım gunduzlerıde uyumuyo bayılacak gıbyıım

HASRET!M S@N@

kızlar dua paylasım bölümünde hatim grunu diye konu actık hadi katılmak isteyenler adını yazdırsın canlarım

Balböceği

MasALLAH bebekLerimize dogduLarda buyuyorLar  :hieyt: :hieyt:

Benim sipamda 5 gun sonra 2 aylik olacak saka gibi  :k06: