2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

duygusu

kızlar benım bebegımde altı acılınca ısıyo :k06: kızım cok yaramaz haftaya 2.ayımıza gırıcez hıc durmuyo  :D

Balböceği

Selam kizlar Gulsahcim gecmis olsun canim rabbim sifa versin  :amin: :amin:

dilekcim biliyosun benim oglanda oldu insan strese girip uzuluyr
moralini bozma gecmis olsun acil sifalar canim  :amin:

Bizde gayet iyiz gazimiz cok ... gunduzleri oglum birazcik huzursuzluk cikariyor

ama nasil susuyor biliyormusunuz supurge makinasinin sesinde susuyor uyur hemen

isimi bitirene kadar calisiyor makina  :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 08 Şubat , 2011, 16:56:17
Selam kizlar Gulsahcim gecmis olsun canim rabbim sifa versin  :amin: :amin:

dilekcim biliyosun benim oglanda oldu insan strese girip uzuluyr
moralini bozma gecmis olsun acil sifalar canim  :amin:

Bizde gayet iyiz gazimiz cok ... gunduzleri oglum birazcik huzursuzluk cikariyor

ama nasil susuyor biliyormusunuz supurge makinasinin sesinde susuyor uyur hemen

isimi bitirene kadar calisiyor makina  :ehi: :ehi:

Eda'cim benim oglanda oyle supurgenin sesinde susuyor, uykuya daliyor
bazen yemek yaparken havalandirmayi açiyorum onun sesinde duruyor  :ehi:
bu oglanin kafasina motor takmali  :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

[/quote]

Eda'cim benim oglanda oyle supurgenin sesinde susuyor, uykuya daliyor
bazen yemek yaparken havalandirmayi açiyorum onun sesinde duruyor  :ehi:
bu oglanin kafasina motor takmali  :ehi:

[/quote]

Allah canını almasın kız motor ha ?  :toothy10: :toothy10:

edacım teşekkür edrim doktorumuz iyileşmiş dedi
ayrıva ilk ay 1300gr almışız sevindim valla
elalem doğurur 3700gr benimki 1 ayda anca okadar oldu  :toothy10: :toothy10:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

selam annecikler napıosunuz biz biraz daha alıstık birbirimize hersey cok guzel hele o mis kokusu mest edio beni resmen...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

hee gülsah motor takcam  :ehi: elin cocuklari sesiizlikte uyur bizimkide ses te uyuyor  :k06:

Dilekcim goreceksin gün geçtikce daha cok baglaniyorsun bebisine  :love9:
insan D O Y A M I Y O hiç bir zaman opmeye koklamaya  :) :love3:

dilengisk

ufff sarılıgımız gecmemiş hatta 17. 6 ya cıkmıs hergun oglusumun topugndan kan alıolar icim sızlıo deliricem yaaa bol besliorum kaka cis de gayet iyi yapıo kilo da alıo ama gecmio bi turlu.teyzeleri oglusum 3100 dogmustu snra vermişti simdi 3280 olmus cok sukur dua edin su asrılıktan kurtulalım gozleri sarı sarı bakıo cok uzuluorum metanetliydim ama uzayınca gitti metanet falan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: chilek - 09 Şubat , 2011, 18:15:42
ufff sarılıgımız gecmemiş hatta 17. 6 ya cıkmıs hergun oglusumun topugndan kan alıolar icim sızlıo deliricem yaaa bol besliorum kaka cis de gayet iyi yapıo kilo da alıo ama gecmio bi turlu.teyzeleri oglusum 3100 dogmustu snra vermişti simdi 3280 olmus cok sukur dua edin su asrılıktan kurtulalım gozleri sarı sarı bakıo cok uzuluorum metanetliydim ama uzayınca gitti metanet falan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Biliyorum canim biliyorum nasil bi ruh halindesin  :crybaby2: :crybaby2:
benim oglusumunda hergun ayaklarin kan aliyorlar coraplari tulumlari hep kan olurdu
sutten oluyorsa benim doktorum humanin ek sutunu kullandirdi birgun hem emzirdim
hem o sutten verdim degerleri dusmustu cok sukur oyle atlattik

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

çok geçmiş olsun canım.en kısa zamanda düzelir inş. :amin: :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

10 Şubat , 2011, 10:01:40 #4059 Son düzenlenme: 10 Şubat , 2011, 10:06:04 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
Selam KIzlar
Giremiyorum fazla bu ara sohbet etmek için, misafirlerim eksik olmuyor
Birazdan doktora gidiyoruz oglumla, 2 tane a$i vurulcak  :sad1: Yavruma kiyamiyorum
ne kadar aglicak kim bilir  :sad1: :y25:

Dilek dert etme guzelim bizdede vardi sarilik yeni yeni gidiyor,
gozleri hep sariydi simdiye kadar, yuzundede vardi
flasli resim cekerken bile ne kadar sari gorunurdu,
herhangi bi ilac vs almadik, hiç bisey yapmadik, doktor kendiliginden geçer dedi
simdi simdi geçti..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

günaydın kızlar kimler var burda
(kesin ayşeyle ceyhun burdadır  :k06:)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

veliff

merhaba kızlar nasılsınız, bebişleriniz nasıl? biz oğlumla gayet iyiyiz dün mevlidimiz vardı çok şükür onuda atlattık..  :D yalnız bugün oğlum memeden sonra pembe pembe kustu , çok korktum doktorumu aradım hemen göğüs ucunda yara varsa ondandır silikon göğüs uçlarından kullan dedi.. hemen aldım ayy bebeğim bi zorlandı onu alırken önce bi midesi bulandı neyse sonra süt gelince tabii hemen kaptı :) gerçektende bi yarık var göğsümde ama epeydir vardı, bu kusma işi bugün oldu ilk defa.. inş bi an önce geçer yaram. bu arada göğüs ucu yara olan var mı sizden de ? ayrıca bi krem fln kullandınız mı yoksa kendiliğinden geçiyo mu silikon kullanınca? ben ilk 1 hafta fln kullanmıştım krem şimdi gene başladım bakalım nolcak...

veliff

cnm çok geçmiş olsun.. nası oldu bebeğin devam ediyo mu sarılığı? talha da ilk haftasında olmuştu ama 2. kan almamızda değeri düşmüştü sonra kendiliğinden geçti çok şükür.. sen üzme kendini loğusasın hem çocuk da huzursuzlanır geçer inş bi an önce..

dilengisk

cnm sarılıgımız aynen devam bugn gitcez dr a deger olculcek yne bakalım ne cıkacak  :dontknow: :dontknow: 

bnm baska bi derdim daha var yaa deliricem oglumun kafası yamuk normal dgumda olur dediler gecer dediler ama 10 gun oldu hala aynı dr ultrason istedi cektirdik gorunurde bişi yok dio ama gecmesi lazım allah allah dedi oyle diyince de icimi kusku aldı hergun dua ediorum insallah toparlar bi an once sizde dua edin bize olurmu teyzeleri

sevgiler hepinize

derbeder

Alıntı yapılan: chilek - 11 Şubat , 2011, 10:40:19
cnm sarılıgımız aynen devam bugn gitcez dr a deger olculcek yne bakalım ne cıkacak  :dontknow: :dontknow: 

bnm baska bi derdim daha var yaa deliricem oglumun kafası yamuk normal dgumda olur dediler gecer dediler ama 10 gun oldu hala aynı dr ultrason istedi cektirdik gorunurde bişi yok dio ama gecmesi lazım allah allah dedi oyle diyince de icimi kusku aldı hergun dua ediorum insallah toparlar bi an once sizde dua edin bize olurmu teyzeleri

sevgiler hepinize
merhaba canim,

gecmis olsun, ama yasadiginiz seyler normal gibi geliyor bana.

basinin yamuk olmasi...eskiden koylerde kafasini bir tulbentle filan sararlardi duzelirdi. hani kadinlarin basi agriyinca sararlar ya? oyle iste. ama gunumuz tipi bu konuda ne der bilemem tabiiki.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!