2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

geldim ama ya oglan kalkiyor yada isim cikiyor  :k06:

is guc yemek derken anca geliyorum gelsemde fazla yazamiyorum

aksamlari oglan yatarsa rahatim  :k06:

sen nasilsin neler yapiyorsun son 6 gun hayirlisi ile  :amin:

dilengisk

cok sukur bende zaman gecsin die bekliorum cnm yaa inşallah bebegimin kokusunu cigerlerime cekecegim gunu bekliorum hayırlısıyla  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**Gül**

Guzel anneciklere selam olsunnn  :hello: :hello: :hello:
Aysecigim cok sagol Teyzesi. Evet o fotografta bakislarmiz biraz cin gibi ama normalde cok masum bakiyor ya benimde icin eriyor kuzuma  :y25: :y25: Ceyhun abimize de bin kere maasallah  :nazar: :nazar: Buyumus iyice de abi  olmus. Oyyy yerim her yerini onun  :hungry: :hungry: :hungry:

Esra teysemiz sana da tesekkurler  :flowers: :flowers: Hic sorma gunler gecmiyor dogmak bilmiyor derken 1 haftamiz bitti bile. Ve gozumuzun onunde buyuyorlar  :nazar: :nazar: Allahim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu. Bizimkileri de bizlere bagislasin insallah  :amin: :amin: :amin:

Dilekcigim ha gayret biraz daha sabret. Yakinda sende miss gibi cekeceksin insallah kokusunu kuzunun.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

allahın izniyle  :amin: :amin: :amin: :amin: allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

veliff

merhaba arkadaşlar.. nasıl gidiyo bebişlerle günler? ben biraz zorlanıyorum henüz alışamadım, hem de annemle ablam yanımda olmalarına rağmen.. onlar gidince napıcam dşye düşünmeye başladım kara kara :( ama insan başa gelince beceriyo heralde inş bende en kısa zamanda alışırım.. ama dünyanın en güzel şeyi doğum sancısıdır, uykusuz kalmasıdır vs.. bütün olumsuzluklara değiyo.. onun gülücüklerini görünce herşeyi unutuyo insan :) chilekcim seninki hala gelmedi mi yaa çok merak ediyorum hayırlı haberlerini bekliyorum inş. şimdilik hoşçakalın..

dilengisk

yok valla benimkinde tık yok teyzesi beklemedeyiz bakalım

**Gül**

Tum anneciklere selam olsunn  :hello: :hello: :hello:
Artik boyle geceden geceye girebiliyorum artik  :-\ :-\
Ama her sartta ihmal etmemeye calisiyorum.
9 gun sonra bugun ilk defa disari ciktik  :basardim: :basardim: Oglusumun ingiltere nufus kaydini yaptirdik. Artik resmi olarak da Sercanimiz kayit altinda  :occasion5: :occasion5: bu yasta Ingiliz vatandasi oldu kereta  :aferin: Turk kaydini daha yaptirmadik bakalim o da olsunda Minik mavi nufus cuzdanimizi alalim elimize  :D :D
Ordan geldikten sonrada sercani ve ananemizi de alip alisverise ciktik. Saat 6 ya kadar dolastik. Gunesimizde vardi bugun haftalar sonra Ohhhh kendime geldim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bizden haberler simdilik bu kadar. Sercanimla Tum teyselerimizi ve bebislerini opuyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

SON OLARAK BURAYA DA YAZIYORUUUMMMM SUYUM GELDİİİ HASTANEYE GİDİYORUZ KIZLAARRRR SİZİ SEVİYORUUMMMM

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 01 Şubat , 2011, 05:51:30
SON OLARAK BURAYA DA YAZIYORUUUMMMM SUYUM GELDİİİ HASTANEYE GİDİYORUZ KIZLAARRRR SİZİ SEVİYORUUMMMM

Hadi allah yardimcin olsun canim benim  :amin: :amin: Rabbim tez vakitte sag saglim iskender'ini kucagina almayi nasip etsin :amin:
cok opuyoruzzz dualarim seninle :opucuk:

veliff

ayy cnmm nasıl fena oldum kendi doğumum geldi aklıma benimde suyum gelmişti.. allah yardımcın olsun gerçi inş şimdiye doğurmuşsundur.. hayırlı haberlerini bekliyoruz inş..

Balböceği

Selam kizlar bende bugun milanoya gittim

yeni pasaportumu aldim 10 senelik kullan kullan bitmez.

Oglumun turk kimligini aldim onunda pasaportunu alacaz yakinda  :k06:

....ve bugun oglumu kirladim cok sukur  :muzz: :muzz:

dilekcim hayirli haberlerini bekliyoruz insALLah  :amin:

**Gül**

Dilekcigim Allah yardimcim olsun canim. Minik Iskenderi saglicakla kolaylikla kucagina alirsin insallah.Guzel haberlerini bekliyoruz. Dualarim seninle  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 01 Şubat , 2011, 23:34:30

Edacigim hayirli olsun diyecek cok Haberiniz var bugun  :k06:
Oncelikle kirkiniz hayirli olsun. Darisi da nice 40li yaslarina Hakan pasanin insallah  :amin: :amin:
Yeni pasaportun hayirli olsun. SIk sIk ve iyi gunlerde kullanirsin insallah  ;) ;)
Veee minik erkegimizin kimligide hayirli olsun. oyy Annesi op yerime heryerini onun  :aferin: :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Şubat , 2011, 01:23:26
Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 01 Şubat , 2011, 23:34:30

Edacigim hayirli olsun diyecek cok Haberiniz var bugun  :k06:
Oncelikle kirkiniz hayirli olsun. Darisi da nice 40li yaslarina Hakan pasanin insallah  :amin: :amin:
Yeni pasaportun hayirli olsun. SIk sIk ve iyi gunlerde kullanirsin insallah  ;) ;)
Veee minik erkegimizin kimligide hayirli olsun. oyy Annesi op yerime heryerini onun  :aferin: :aferin: :aferin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

Cok saol gulum, allah razi olsun hamileyken tek tek gun saymak ne kadar zormus

simdi insan anlamiyor bile, onunla her saniya ilgilenmek cok guzel  :love9:

Rabbim oglusuma, sercanima, caglara ve sayamadim butun yavrularima

hayirli omurler nasip etsin  :amin:

esra26

amiiiiiiiiiiinnnnn canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yürekten katılıyorum sana  :nazar: