2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

SELAM KIZLAR hayirli geceler, ben pek ugrayamiyorum artik sohbet etmek için, is guç Bebis derken anca .. :)

Gül'üm Yegenimde ne kadar tatli öyle  :nazar: Masallah annesi, açik gözlü hee  :k06:
Bakislara bak sen Yaramaz olucak gibi  :k06: Yesin tezesiii onu  :love3:
Artik günden güne büyüdügü degistigini farkedeceksin gör bak :)
iyi olmaniza coook sevindim, kendine ve Sercan'imiza iyi bak Canim  :opucuk:

Dilek cim cok az kaldi, sabret guzelim, bu zorluklarinda ustesinden geliceksin :)
Allah tez zamanda Kavustursun bebegine sag saglim insallah..
Güzel haberlerini bekliyoruz...  :opucuk:

dilengisk

evet evet cok az kaldııııı dun gece bi guzel uyudum oohh gecti gerginligim gunlerdir iyi uyuyamadıgım icin de bole bi garip hallerdeydim. iyiyim bugun annecim yanımda keyif yapıoruz valla  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

dilengisk

**Gül**

Ben geldimm  :hello: :hello: :hello:
ben iyiyim (bir kis annesi olarak  ;) ) Sen nasilsin bakalim Kis Annesi Adayimiz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

iyiyiz dilekcim sen napiyosun  :opucuk:
bende yemegimi pisiriyorum bebiste uyuyor esimi bekliyorum  ::)

dilengisk

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 28 Ocak , 2011, 19:18:45

baktım baktım kmse yoktu bende kapattım snra gelmişsiniz kızlar yaf. benm ciddi anlamda buyuk bir gaz sıkıntısı var patlamaya hazır bomba gibiyim ve rahatsız edio baya sacma sapan bişiler de yemedim ne bu ya delircem

bide kızlar bişi sorcam 5 dakkada bir kasılıorum ama agrım yok dogum olunca agrılı oluo dimi :dontknow:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 29 Ocak , 2011, 00:38:04
Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 28 Ocak , 2011, 19:18:45

baktım baktım kmse yoktu bende kapattım snra gelmişsiniz kızlar yaf. benm ciddi anlamda buyuk bir gaz sıkıntısı var patlamaya hazır bomba gibiyim ve rahatsız edio baya sacma sapan bişiler de yemedim ne bu ya delircem

bide kızlar bişi sorcam 5 dakkada bir kasılıorum ama agrım yok dogum olunca agrılı oluo dimi :dontknow:

Kasilmalar gitgide agrili oluyo canim, ve gitgide daha cok agriyi hissediyorsun  :icon_thumright:
dogum sancilarini gercekten ayirt edebiliyorsun

dilengisk

esra26

günaydın dilekcim :)) bende bebekten fazla uğrayamayanlardanım bebeğimin gaz problemide var malesef  :sad1: onla uğraşırken akşam oluyo

kuzum seninde az kaldı allah yardımcın olsun hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin inşLLh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gelsin meleğin artık bizde senden güzel haberlerini bekliyoruz  :love9: :love9: :love9:  :opucuk: :opucuk:

gülcüm maşallah sercan paşa ne kadar tatlı günler geçiyo desene dün gibi şafak sayıyoduk bu
gün kuzucuklarımız büyüyo  :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

allah diğer bekliyen güzel anne adaylarımıza  :amin: :amin: :amin:

dilengisk

sagol esracım yaaa az kaldı az bakalım henuz bi belirti yok gerci ama daha 1 hafta var beklemedeyiz. gaz problemi en buyuk sorunmus yaa allah yardımcın olsun yediklerine dikkat etsen de oluomuymus yaa

duygusu

kızlar benım bebegımınde gaz sancısı oluyo doktorum yuz ustu yatırmamı söyledı bırazda olsa rahatladım yuz ustu yatırınca hem alttan hemde ustten gazı rahat cıkartıyo

dilengisk

oyyy yerim ben onuuu kuzum bnm ogrenene kadar pırt yapmayı accık yorcak annesini  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Selam kizlar nasilsiniz herkes iyidir ins.

Biz gayet iyiz  :nazar: :nazar:  :k06:

Balböceği

dilengisk

ben varım ben olleeeyyyy sayfamıza gelen oldu yasasın