2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

özlemim

tşkrler gülşah ben alanyadayım başkent hastanesinde doğum yapacam sanırım başkentte bu konuda iidir şafak listesine eklediğin ve düzeltiğin içinde ayrıca tşk ederim

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

rica ederim cnm. hayırlı doğumlar olur inşllh  :amin:

ben de normal doğum istiyodum ama son zamanlar korkum artmıştı açıkçası.
doktorum izin vermeyince sezryn oldum. ilk 3 gün çok zor geçiyo kalkıp oturmak ama sonrası rahat çok şükür  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

özlemim hadi hayırlı olsun cnm senin icin de bebiş icin de en guzeli olsun.  :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilekcim özlemim öne geçti şafak listesinde  :k06:
sen liste başıydın  :opucuk:

dilengisk

evet evet gordum...

bi baktım 2. olmusum dedim noluyoooo :ehi: :ehi: :ehi:

rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

SERPİL SAHRAM

İYİ AKSAMLAR ALLAH HERKESE KOLAY VE İİ BIR DOGUM NASIP ETSIN...
BENIM 12 AYLIK DUNYA TATLISI BIR KIZIM VARR  :binkybaby: 211 OCAKTA YASIMIZA GIRCEZ KISMETSE

**Gül**

Guzel anneler ve anne adaylari Nasilsiniz bakalim  :flowers: :flowers: :flowers:
Gecmisi pek okuyamadim umarim sizler ve bebisleriniz iyidir.   :amin: :amin:
Beni sorarsaniz da anne adayligiyla annelik arasinda ince bir cizgide gibiyim  :k06: :k06: bakalim bizim yaramazin keyfi ne zaman yeterse o zaman terfi edecegiz  :k06: :k06: :k06:
Bu arada annem yanimda ve onunla zaman gecirdigim icin eskisi gibi yazamiyorum ama hemen hemen hergun haberdar etmeye calisacagim. Kendinize ve bebislerinize cooook iyi bakin  :hello: :hello: :hello: :hello:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

herkese iyi geceler guzel annecikler ve bebişleri  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

dilengisk

annelerrrrrr napıosunuz dicem yine ben calcam ben oynicam:D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız dilek kaynanam burda  :ehi:
yoksa sohbet ederdik valla  :'(

gelen gden bitmiyo.seni yalnız bırakmıycaktım söz vermiştim ama napalım. ortalık accık sakinlesin gelicem

tabi ozamana kadar da sen doğurursun  :k06:

buluşur elbet  :icon_thumright:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 19 Ocak , 2011, 14:35:09
kız dilek kaynanam burda  :ehi:
yoksa sohbet ederdik valla  :'(

gelen gden bitmiyo.seni yalnız bırakmıycaktım söz vermiştim ama napalım. ortalık accık sakinlesin gelicem

tabi ozamana kadar da sen doğurursun  :k06:

buluşur elbet  :icon_thumright:

e olacak hayatım bebegi hayırlamaya gelcekler, seni gormeye gelcekler
bakalım ben nasıl olcam benim basımda bir de bilmişlerden kurulu koca bi ordu olcak onlar varken girsem nete kıyamet koparırlar valla :-ooo :-ooo :-ooo

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Gül** - 18 Ocak , 2011, 22:34:32
Guzel anneler ve anne adaylari Nasilsiniz bakalim  :flowers: :flowers: :flowers:
Gecmisi pek okuyamadim umarim sizler ve bebisleriniz iyidir.   :amin: :amin:
Beni sorarsaniz da anne adayligiyla annelik arasinda ince bir cizgide gibiyim  :k06: :k06: bakalim bizim yaramazin keyfi ne zaman yeterse o zaman terfi edecegiz  :k06: :k06: :k06:
Bu arada annem yanimda ve onunla zaman gecirdigim icin eskisi gibi yazamiyorum ama hemen hemen hergun haberdar etmeye calisacagim. Kendinize ve bebislerinize cooook iyi bakin  :hello: :hello: :hello: :hello:

Güllllllllllllllllllll :director:
Bende seni merak ediyordum, sürekli takip ediyorum dogurdumu diye
Sms'ini bekliyorum unutma ;D
Daha gelmeye niyeti yok mu bücürün yaaaaa  :k06: hiç mi benim OgluSuma cekmediniz Leynn  :ehi:

DILEK'cim sen nasilsin, nasil gidiyo son haftalar?
Hadi bakalim allahim hayirlisini nasip etsin, sizde bebislerinizi bir an once sag saglim kucaklariniza alin insallah  :amin: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ohhh yerim ben o yanakları tosunum  :nazar: :nazar:
maşallah ayşecim.

evet gülün oğlunun yeri çok tatlı çıkamadı bi türlü  :k06:

dilengisk

aysenurcum sagol iyi dileklerin icin  bi an once alalım bebişlerimizi kucagımıza cok zormus son haftalar sen yasamadın tabi ceyhun pasamız sayesinde;) gul nasıl dayanıo bilmem bana kalsa cıkarcam bi an once baya zorlaştı herseyim daha once zor dedigim gibi degil bu daha baska bi zor egilemiorum oturamıorum kalkarken cok zorlanıorum batıo karnım ne biliiim sikayet de etmek istemiorum ama baya zorlandım zorlanıorum...

Balböceği

Hayirli Aksamlar Kizlar Nasilsiniz...

Gul hala bekliyormusun canim bende takip ediyorum

ama herhalde annesiyle ilgileniyordur dedim  :flowers:

Anneciginin ellerinden op benim icin  :opucuk: