2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

hg esracım öle valla o gaz btirio adamı
gazınız btsn bak anlıcaksın rahatlığı :icon_thumright:

needen cnm neye karışıolar

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

esra26

hosbulduk canım benim nasılsın kuzun nasıl  :love3:

ya ne bilim sütüm bazen yetmiyo elimden geleni yapıyorum  :y25: bol bol sıvı alıyorum pekmez yiyiyorum rezene çayı içiyorum vs. sanki zayıf kalacam diye yemiyomusumda sütüm ondan bazen az oluyomuş gibi davranıyolar  :violent1: sünet ettirdik bebeğim ağladıkca YAZIK bu kadar erken sünet mi olur gibilerinden  diyip duruyolar sanki her erkek cocuk sünet olmuyomuş gibi  :sad1: zaten benimde içim parçalanıyo benden daha cok kim üzülürki yavruma  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: valla sünet diyip geçmicen cok stresli oluyomuş yaaa

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar  :wave:
misafirlerim yeni gitti. çok şükür artık ayağa kalktım ama yinede riske atmak istemiyorum dinleniyorum

dilekcim kardeşim sağolsun hizmet etti misafire. annem de hazırlık yapmıştı. ben oturdum sadece

ebrucum teşekkür ederiz. kızım ufak ama çok şirin.
hele ilk doğduğu gün daha minikti.
ayaklarına gülmekten dikişlerim açılacaktı valla.
çorapları diz kapağına kadar çıkıyo  :toothy10: :toothy10:

büşracım geçmiş olsun. bebek ağlayınca gerçekten insanın içi dayanmıyo.
dün biraz baharatlı yedim gaz yapmadı ama sütün tadını bozuyomuş galiba.
bebeğim suratını buruştura buruştura emdi valla acıdım yazık  :'(

esracım kim neye karışıyo. bizde de hurafe çok şunu yap bunu yap,yalnız kalma evde. korkutuyolar beni  :-ooo :-ooo
aklım takılıyo yapmayınca. bebeğ emzirirken su içme boğulur diyolar. ama çok susuyorum valla içiyorum  :icon_thumright:
en son bebeğin başucuna soğan koy bi tane de iğne batır dediler. valla korktum onu da yaptım.
Allah korusun bebişlerimizi  :amin: :amin:

bi de sana tavsiyem humananın emzirme çayını iç. acayip süt yapıyo. abur cubur yemezsin hem
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°o.O євяυ O.o°

gülşahcım aynen betülde öleydi :k06:

esracım sen takma kafana
oğluşun için en iisini sen bilirsin :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

dilengisk

Alıntı yapılan: esra26 - 17 Ocak , 2011, 16:35:50
bizimde gecemiz gündüzümüz karışmış durumda bugün 41 günlük olduk 41 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

benim kuzumda dün cok ağladı ağlamaktan ememiyodu bile  :y25: acile gittik acaba dedim sünet olduya iltihap mı kaptıda ondan mı ağlıyo diye neyseki orasında bi sorun yokmuş  :amin:   sanırım gaz ahh şu gazlar yokmu nasıl geçircez bilmem bende Metsil diye bi ilaç kullanıyorum sanki oda ii geliyo gibi  :-\ biraz rahatlatıyo kuzumu

bebek olduktan sonra milletin ağzı hiç durmaz oldu sinirlerim cok bozuk yaa  :caca: her konuda her şeye karışıyolar sanki biz bilmiyoruz offff  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

ayy o her halta karısanlar yokmuu deli ederler insanı... büşracım bende duydum bebekte sivilce cıkınca sut yaramıs o yuzden olmus derler... kuzucugun gazı gecsin munuku acılsın da allahın izniyle bol bol emmeye devam etsin annesini. valla kızlar okudukca eyvaaahh nasıl gunler beklio bizi diye endiseye kapılıorum :honk: :honk: :honk:

Balböceği

Selam kizlar .. esracim moralini hic bozma benimde sutum idare ediyor

banada cevremdekiler diyet yapiyormusum gibi davraniyor onun icin kimseyle muhattap olmuyorum,

Busracim o sivilceler bizdede var canim hatta dogdugunda burnundan alnina kadardi

o gecti simdi yine cikiyor ben ciddiye almadim  ::)

Bu arada bizde iyiz cok sukur gece cok iyi yattik 3 4 saatte bir kalktik  :nazar: :nazar:
sabah foto cektirmeye goturdum   :k06:

dilengisk

oyy annesi o fotoları bize de gosteeerrr bal kaymagı gorelim ama nazar boncuklu yap resimleri

ayy yerim ben onu yaaaaa buyumus fotografcılara da gişdermiiişşş :nazar: :nazar: :nazar:

darısı basımızaaa ayy bi dogsaydı hayırlısıyla valla daraldım desem yeridir. :-\ :-\ :-\ :-\

♥ღвüşяαღ♥

inş geçer canım ya :(
emerken ağlamalarımız hala devam edio galiba pamukçuk olmuş dili :sad1:
oturup bnde ağlıcam artıkkk :y25: :y25:

Balböceği

insALLAH dilekcim hayilrisiyla sende bi kurtul seninde bebisin fotolarini gorcez  :hello2:

pasaport icin vesikalik cektik fotograf makinamin karti  kaybolmustu aldim bugun

artik bol bol cekerim sipayi  :k06:

Busracim ALLAH kolaylik versin canim insALLAH duzelir  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

yolculuk nereye edacım ???
senn paşada bizim iclal gibi saçlı maşallah babası keselim mi dio :ehi:

Balböceği

Biryere gitmyiom kiz yaza insALLAH  :k06:

Bizimkide bi iki kere saka yapti keselim diye sonra yok ben uzattiracam dedi  :ehi:

tam vajinadan cikarken cocuk hemsire bunun erkek olduguna eminmisiniz diyor

saclarini gorunce sasirdi  :ehi: :ehi:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: CatWoman - 17 Ocak , 2011, 18:56:50
Biryere gitmyiom kiz yaza insALLAH  :k06:

Bizimkide bi iki kere saka yapti keselim diye sonra yok ben uzattiracam dedi  :ehi:

tam vajinadan cikarken cocuk hemsire bunun erkek olduguna eminmisiniz diyor

saclarini gorunce sasirdi  :ehi: :ehi:

ben orda bayılamk üzereyim dr saçlara bak deyince bnm gözler açıldııı :k06:
yavrummm bnmm :love9:

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

hakanın fotosunu koysana hiç büyük olarak görmedim sanırsam :icon_scratch:

♥ღвüşяαღ♥