2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

slm kızlar...
ya bişey sorcam iclalin yüzünde sivilceler çıktı başına kadar göz kapağında bile sizce neden olmuşturr :sad1:

°o.O євяυ O.o°

canım emen bebeklerin bazılarnda olurmuş
sütün yaryor demkmiş :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

İNŞ. ÖLEDİR EBRUCUM İÇİM GİDİYO GÖRÜNCE PEKİ SANA KİM DEDİ ???

°o.O євяυ O.o°

öledr cnm merak etme ben
sitedeki arklardan duymuştm
büyüklermzde der hep

bu arada kaç aylık oldnz cnm
nası gdio

♥ღвüşяαღ♥

hımm.. anladım sağol canım ;)
27 günlüğüz teyzesi :love9:
walla nasıl olsun geceleri gündüz oldu gündüzlerde gece karıştırdıkta biraz :k06:
ama son 3 gündür ne gündüz ne gece burnumuz tıkalı gazımız var acile gittik bir sürü tahlil yaptılar röntgen çektiler bişey yok diolar inş. öledir..gifrer damla kullanıodum bi işe yaramıodu dr deniz suyu yazdı tonimer baby inş bu ii gelir bugün denicez :amin:
sende durumlar nasıl betüşümüz nasıl

°o.O євяυ O.o°

canmm yaa bugnlerde öle oluo
betlde de çok gaz vardı bu ay ii
bnmde ilk 2 ay gndüz uyudu gece
uyanktı çıldırıodm hiç uyku yoktu
ama 3. ay brz daa iiydi hele bu ayy
maş. çok ii gndz en fzla 1 saat uyuyo
ama gece gayet ii :icon_thumright:
böle böle büyüceklr :D :love9:

♥ღвüşяαღ♥

inş canım benim :amin:
gazı için kendi dr .muz babulin bitkisel şurup yazmıştı acildeki dr.da aynısını yazmış eşim almaya gitti kalmamış başka ne önerirsiniz demiş en iisi o demişler ondan almamış yrn alcak inş.
peki sen ne kullandın ???

°o.O євяυ O.o°

ben önce sab simplex kullndm
snra colinox kullandm

ama babulin i bi tanıdıktn duymuştm
çok iiymiş :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

benimde arkadaş sab sımplex kullanıodu bizim bebek huysuzlndı al dene dedi kullandım hiç bi etki görmedim bizimki maşallah patlamaya hazır bombaa baya gazlı o kadarda dikkat ediorum yediklerime ama yine aynı artık sabır napalım :dontknow:

burcum

bebişin yüzükde çıkanlara etlik sütlük de deniliyor sütünün yaradığı anlamına geliyor canım merak etme
gaz için ise tamamiyle bitkisel dr tavsiyesi ile nurse harveys tavsiye ederim dr nuza da sorabilirsiniz :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

aynen öleydi betlde cnmm ama geçio
sabretcen biraz işte bnde çok çektm
ama meme emince rahatlıo dmi sürekli
emmek istio :binkybaby:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: burcum - 17 Ocak , 2011, 14:59:45
bebişin yüzükde çıkanlara etlik sütlük de deniliyor sütünün yaradığı anlamına geliyor canım merak etme
gaz için ise tamamiyle bitkisel dr tavsiyesi ile nurse harveys tavsiye ederim dr nuza da sorabilirsiniz :icon_thumright:
EŞİME SÖLEYEYİM BABULİN YOKSA NURSE HARWEYS ALSIN O ZMAN :laughing7: NE BİLEYİM BURCUCUM KÜÇÜCÜK BEBEKTE ÖLE GÖRÜNCE İNSAN TUHAF OLUYO :icon_scratch:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 17 Ocak , 2011, 15:01:10
aynen öleydi betlde cnmm ama geçio
sabretcen biraz işte bnde çok çektm
ama meme emince rahatlıo dmi sürekli
emmek istio :binkybaby:

öle ama burnu tıkalı die ememiyo ağlıyo bu sefer ayy çıldırcam :cildir:
inş. düzelcez ama :amin:

°o.O євяυ O.o°

canım bnm yaa bnde burnu
tıkanınca kötü oluom oyy  :sad1:

esra26

bizimde gecemiz gündüzümüz karışmış durumda bugün 41 günlük olduk 41 kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

benim kuzumda dün cok ağladı ağlamaktan ememiyodu bile  :y25: acile gittik acaba dedim sünet olduya iltihap mı kaptıda ondan mı ağlıyo diye neyseki orasında bi sorun yokmuş  :amin:   sanırım gaz ahh şu gazlar yokmu nasıl geçircez bilmem bende Metsil diye bi ilaç kullanıyorum sanki oda ii geliyo gibi  :-\ biraz rahatlatıyo kuzumu

bebek olduktan sonra milletin ağzı hiç durmaz oldu sinirlerim cok bozuk yaa  :caca: her konuda her şeye karışıyolar sanki biz bilmiyoruz offff  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: