2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: BERİLL - 11 Ocak , 2011, 11:05:29
günaydın kızlar nasılsınız.
chilekcim herkes izne ayrıldı sanırım yazamıyor bende eşime internet aldırdım evde vakit geçmiyor diye.Bu arada benimde günümü düzeltir misiniz 20 ocak Allah nasip ederse.

oohh iyi yapmıssın valla evde otur otur zaman gecmio iş de yapılmıo artık

bizde oglusumun besigini hallettik bugun suslu puslu ruya gibi bi besik oldu valla:D artık hersey tamam bi oglusum kaldı:D :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

**Gül**

"NAZAR DUASI"

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N

-Kara_cicegim             0 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
-maviş 06                   1 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
-Gül                            6 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-Berill                         8 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-dirim                        11 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-veliff                         11 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-Nevaa                      12 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
-enna                        13 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-sinemtirendez          14 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
-sheqerliq                  21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
- chilek                      24 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
-özlemim                   28 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
-Lunary                     31 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
-sabırsız                    42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
-bambam81              43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
-hasretali                  43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
-birgül87                   44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
-pisicik                      58 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Gunaydinnn Guzel anne ve anne adaylari  :flowers: :flowers: :flowers:

Listemiz giderek kisaliyor  :occasion5: :occasion5: Dogan bebeklere saglikli omurle annelerine bol sutlu gunler Sirasini bekleyenlere de hayirlu dogumlar olsun  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

amiin gulcum amiinn allahın ziniyle kucagımıza alsak hayırlısıyla, valla ben gittikce yavasladım mızmızlanmalar basladı cabuk yoruluorum bole kotu moddayım yaaa  :'( :'( :'( :'( :'(

BERİLL

Kızlar nette  sorun vardı cvp yazamadım gülcüm teşekkür ederim Allahım hepimize kolaylık versin inş. sabah dr gidicem nasipse bakalım ne söylicek.

BERİLL

chilekcim oğlunun odasınımı süslediniz ben daha beşiğini falan hazırlamadım.

dilengisk

Alıntı yapılan: BERİLL - 12 Ocak , 2011, 22:46:13
chilekcim oğlunun odasınımı süslediniz ben daha beşiğini falan hazırlamadım.

berilcim senin 8 gunun yok mu? ben cok aceleciyimdir yapı olarak ama sen de baya sakinmişssin yahu:) şaka bi yana bence hazırla bugun yarın her an misafir gelirse zor olmaz mı?

veliff

arkadaşlar merhaba.. şafağım 11 yazıyo ama ahmet talham kucağımda  :binkybaby: :) 12 ocak sabah 01.35 te normal doğumla dünyaya merhaba dedi  :love7: biraz zorlu geçti doğumum 10 saat sancı sonunda dikişli olarak doğurdum. 3 kilo 375 gr paşam  :hello2: dün akşam evimize döndük doğum yaptığım gece yattım sadece.. oğlum da sağlıklı maaşallah bi problemimiz yok  :love9: şimdilik bu kadar darısı bekleyenlerin başına inş görüşmek üzere..  :wave:

BERİLL

chilekcim ben çok yavaşım sanırım Allah nasip ederse haftaya perşembe sezeryanla alcak dr şimdi geldim sancım falan çıkmadı nst de ama gecede kasıklarımın ağrısına uyuyamadım.
veliffcim gözün aydın canım Allah sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş. darısı bizlere.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar çilekcim giremiyorum valla artık nete. kaynanam yanımda kalıyo.
fırsatım olsa da giremiyorum.az kaldı senin de. ama gerçekten harika bişeymiş annelik. rabbim isteyen herkese nasib etsin

darısı güle inşllh ve bekleyen herkesin başına

Alıntı yapılan: veliff - 13 Ocak , 2011, 11:18:32
arkadaşlar merhaba.. şafağım 11 yazıyo ama ahmet talham kucağımda  :binkybaby: :) 12 ocak sabah 01.35 te normal doğumla dünyaya merhaba dedi  :love7: biraz zorlu geçti doğumum 10 saat sancı sonunda dikişli olarak doğurdum. 3 kilo 375 gr paşam  :hello2: dün akşam evimize döndük doğum yaptığım gece yattım sadece.. oğlum da sağlıklı maaşallah bi problemimiz yok  :love9: şimdilik bu kadar darısı bekleyenlerin başına inş görüşmek üzere..  :wave:

cnm gözün aydın.Allah analı babalı büyütsün
doya doya kokla. ben yüzüne bakmaya doyamıyorum bebeğimin  :binkybaby:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

ayy masallah size cok sukur almıssın yavrunu kucagına darısı basımıza inşallah:D

dilengisk

bebegim kilo almamıs kızlar yaaa cok moralim bozuldu :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Gozun aydin olsun canim Rabbim anali babali

buyuTmeyi nasip etsin vatana millete hayirli evlat olur insALLAH  :amin:

Balböceği

sELam kizlar bende anca isten gucten zor yazar oldum buraya

Chilekcim uzulme dogumdan sonra belli oluyor normal kilosu
ultrasyon hep yaniltiyor canim uzulme ALLAHA emanet ol gorusurz  :opucuk: :opucuk:

dilengisk

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 13 Ocak , 2011, 14:26:54
sELam kizlar bende anca isten gucten zor yazar oldum buraya

Chilekcim uzulme dogumdan sonra belli oluyor normal kilosu
ultrasyon hep yaniltiyor canim uzulme ALLAHA emanet ol gorusurz  :opucuk: :opucuk:

edacım selamlar ya bende uzulmiim diorum ama hep bole guzel gidiodu kilo alımı falan bu 2 haftada hic almamıs bakamamısım bebişime die moralim altust oldu valla neyse bu hafta bol bol dinlenir guzel guzel beslenirim bakalım haftaya kac olcak kilosu:(