2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

AMİN CNM İNŞ DUALRINIZDA UNUTMAYIN TATLIM İNŞ BİZDE BİRGÜN BÖYLE SAFAK SAYARIZ

Balböceği

dilengisk

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 08 Ocak , 2011, 14:30:11
Selam kizlar Biz bugun rutin kontrolumuze gittik

Doktor oglusumun gelisimine cok cok iyi dedi  :nazar: :nazar:

Bu arada 4.010 kilo olmusuz en son 3785 di kilomuz

bosuna dert etmisim sutumu sadece 3-4 gundur ek sut vermistim oda 20 veya 40 ml

sutum gayet iyi yaramiz pasama  dun zaten hic ek sut vermedim :basardim: :basardim: :basardim:

maşallah size edacım bak hep soylendigi gibiymiş yılmadan emzirmek gerekiomus demekki bize de ders olsun. herkes soyluo soyluo dayanın emzirin sut emzirdikce cogalır dillerinde tuy bitio bilenlerin demek haklılarmıs işte.

aman masallah de  de her emdiginde de bol bol sukret dua et hayatım :nazar: :nazar:

dilengisk

Alıntı yapılan: hasretimsana - 08 Ocak , 2011, 15:52:51
AMİN CNM İNŞ DUALRINIZDA UNUTMAYIN TATLIM İNŞ BİZDE BİRGÜN BÖYLE SAFAK SAYARIZ

inşallah cnm inşallah senin de hayırlı guzel haberlerini alırız :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dilengisk

ayyy kızlar oglusum bugun bi hareketlendi anlatamam mest oldum onu hissetmekten sag tarafımda ben dokundukca o da yaklaşıo iyice bi bastırıo ordan cıkacak gibi sanki:D cıkıntı oluo karnımın sag tarafında cok tatlı yaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

**Gül**

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 08 Ocak , 2011, 14:30:11
Selam kizlar Biz bugun rutin kontrolumuze gittik

Doktor oglusumun gelisimine cok cok iyi dedi  :nazar: :nazar:

Bu arada 4.010 kilo olmusuz en son 3785 di kilomuz

bosuna dert etmisim sutumu sadece 3-4 gundur ek sut vermistim oda 20 veya 40 ml

sutum gayet iyi yaramiz pasama  dun zaten hic ek sut vermedim :basardim: :basardim: :basardim:

kirkbir kere maasallah Hakan pasamiza ve annecigine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: chilek - 08 Ocak , 2011, 17:20:50
ayyy kızlar oglusum bugun bi hareketlendi anlatamam mest oldum onu hissetmekten sag tarafımda ben dokundukca o da yaklaşıo iyice bi bastırıo ordan cıkacak gibi sanki:D cıkıntı oluo karnımın sag tarafında cok tatlı yaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Oyyy maasallah oglusuna  :nazar: :nazar: :nazar: Hep boyle mutlu etsin annesini  :aferin: :aferin: :aferin:
Bizde simdi bir taraftan hickiriyor bir taraftan tepiniyoruz  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

HASRET!M S@N@

cok teekkür ederim kızlar inş olur birgün benmde

Balböceği

Hayirli aksamlar kizlar  :muzz: :muzz:

Evt kizlar valla yilmadan emziriyorum beyfendiyi

emdikce gernesiyor sekilden sekle giriyor harika bisey  :love9:

az kaldi hepinizde  :muzz: :muzz:

dilengisk

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Ocak , 2011, 17:28:59
Alıntı yapılan: chilek - 08 Ocak , 2011, 17:20:50
Oyyy maasallah oglusuna  :nazar: :nazar: :nazar: Hep boyle mutlu etsin annesini  :aferin: :aferin: :aferin:
Bizde simdi bir taraftan hickiriyor bir taraftan tepiniyoruz  :k06: :k06: :k06:

ya hıckırmaları cok komik dimiii beni gulme tutuo o hıckırdıgında bole karnım atıo pıt pıt pıt...

bazen dısardayken hissediorum gulumsuorum diyorum dısardan goren deli diodur bana:D

dilengisk

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Meraba kizlar
Iyisinizdir insallah ? ben iyim pasam iyi cok sukur yatiyor Simdi... :binkybaby:
Bu sabah buruk bir sevincle uyandim  :-\ Abimi gördüm rüyamda,
Ceyhun'umu seviyordu, Kucagindaydi Oglusum, Dayisi yesin diye sevip kokluyordu..
nasil güzel di anlatamam, hem sevindim hem üzüldüm... Keske gercektede sevebilseydi Yegenini  :-[

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 10 Ocak , 2011, 14:04:38
Meraba kizlar
Iyisinizdir insallah ? ben iyim pasam iyi cok sukur yatiyor Simdi... :binkybaby:
Ceyhun'umu seviyordu, Kucagindaydi Oglusum, Dayisi yesin diye sevip kokluyordu..
nasil güzel di anlatamam, hem sevindim hem üzüldüm... Keske gercektede sevebilseydi Yegenini  :-[

Selam kizlar  :wave: :wave:

Aysenurcum cok guzel ruya gormussun canim benim bile icim

bi tuaf oldu  :y25:

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 10 Ocak , 2011, 14:04:38
Meraba kizlar

canııımmmm ne guzel gormussun benim de icim bi tuhaf oldu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: