2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

veliff

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: veliff - 06 Ocak , 2011, 19:30:09
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ° - 06 Ocak , 2011, 19:17:42
velifcim seninki kaç aylık kuzucun  :k06:

38. haftaya yeni girdik cnm 9. aydayız yani :)
canım ins rabbim hayırlı doğumlar nasip eder inş  :amin:[/glow]

veliff

Alıntı yapılan: **Gül** - 06 Ocak , 2011, 19:19:07
Veliff hayirli olsun odaniz. Bebisin saglicakla buyur insallah icinde.  :amin: :amin: :amin:
Iyi yapmissiniz gec almakla. Erken olunca insan daha hevesleniyor onlari gorunce zaman hic gecmiyor  :k06: :k06:

Chilekk sanada iyi aksamlar bebisine ve kendine cook iyi bak.

Askimcim sende hosgeldin sayfamiza. Insallah seninde boyle heycanlarini yasariz   :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim gülcüm.. amin inş hepimizinki güzelce büyür :)

veliff

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ° - 06 Ocak , 2011, 19:30:59

amin cnm çok sağol.
sende yok heralde bişey? inş rabbim en kısa zamanda sana da nasip eder hayırlısıyla  :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: **Gül** - 06 Ocak , 2011, 19:19:07
Veliff hayirli olsun odaniz. Bebisin saglicakla buyur insallah icinde.  :amin: :amin: :amin:
Iyi yapmissiniz gec almakla. Erken olunca insan daha hevesleniyor onlari gorunce zaman hic gecmiyor  :k06: :k06:

Chilekk sanada iyi aksamlar bebisine ve kendine cook iyi bak.

Askimcim sende hosgeldin sayfamiza. Insallah seninde boyle heycanlarini yasariz   :amin: :amin: :amin:
inşallah canım benim hoşbulduk ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN ALLAH IM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜME RAZI EYLE AMİNNNN

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: veliff - 06 Ocak , 2011, 19:32:42
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ° - 06 Ocak , 2011, 19:30:59

amin cnm çok sağol.
sende yok heralde bişey? inş rabbim en kısa zamanda sana da nasip eder hayırlısıyla  :amin:
YOK CANIM ŞİMDİLİK  :crybaby2: İNŞALLAH RABBİM HAYIRLISIYLA NASİP EDER ÇOK ÜZÜLÜYORUM BAZEN AMA RABBİMEDE SIĞINIYORUM ŞÜKREDİYORUM  :crybaby2:

veliff

dua et cnm bol bol rabbim nasip eder inşş  :amin: üzme kendini dediğin gibi herşeyin en güzelini rabbim bilir, zamanı vardır inş en güzel, ferah zamanda gelir sizinde bebişiniz :)

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: veliff - 06 Ocak , 2011, 19:36:45
dua et cnm bol bol rabbim nasip eder inşş  :amin: üzme kendini dediğin gibi herşeyin en güzelini rabbim bilir, zamanı vardır inş en güzel, ferah zamanda gelir sizinde bebişiniz :)
:amin: :amin: :amin: :amin: CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN İNŞALLAH RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VARDIR ELBET HAYIRLISI OLSUN  :amin:

veliff

amin cnm inşş.. herkese iyi akşamlar ben çıkıyorum   :hello:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: veliff - 06 Ocak , 2011, 19:39:29
amin cnm inşş.. herkese iyi akşamlar ben çıkıyorum   :hello:
:wave: :wave: :wave: İYİ AKŞAMLR TATLIM A.E.O BY

AŞKIMCIM SCS

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 06 Ocak , 2011, 19:03:33
iyi akşamlar kızlarr..  :hello: yarın oğluşumun odası geliyoo çok mutluyum  :hieyt: akıllı oğlum benim bekliyo inş odasını  :aferin: odasıda bi süre onu beklicek gibi gözüküyo, bizimkinin yeri rahat geldi galiba gelesi yok daha :)

cnm hayırlı olsun ama benden bi tavsiye nacizane;

doguma kadar eger mumkunse odanın camı acık kalsın ki havalansın baya koku oluo bebegi rahatsız etmesin sonucta kullanlılan boyaların vs arınması gerek :flowers:

dilengisk

askımcım inan o vakti zamanı ne zamansa kendiliginden gelio hep soyluorum ben ne umutsuzluklardan cıkıp da buralara geldim inanamazsın...

cok sukur rabbime sana da en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 06 Ocak , 2011, 15:34:11
merhaba kızlar.uzun zamandır şeyma hnm yüzünden giremiyordum.hanfendi memeyi emzik gibi kullanıyor hep ağzında dursun istiyor şuand kucağimda tek elle yazmaya çalışıyorum.hummana still tea şideeetle tavsiye ederim.hergün günde 2 kez içiyorum.çok faydasını gördüm.bide nacizana tavsiyem sütüm gelmiyor diye hemen mamaya başlamayın.bibeberona alışınca bıcırıklara azar azar çekmek zor gelyor.bi sitede okumuştum;kendinizi bi fabrika olarak düşünün vücüdunuz nekadar talep olursa okadar ürerim yapar diyordu.gerçekten öyle gelsede gelmesede seeyan olmama rağmen ilkgünlerde hep verdim.şimdide koparamıyorum o ayrı:)aman kopmasın inş en az 6 ay kalsınnda geceleri çok zor oluyor.uyurken bile ağzında istiyor.neyse rabbim sıradakileri tez zamanda kurtarsın inş.doğum yapan arkadaşlarada çok geçmiş olsun kusura bakmasınlar tebrk edemedim.ama anlıyorlardır beni eminim.hepinizi ptük kızımla...
Selam kimyaci kolay gelsin canim  :flowers:

Sen bizim doktorlari gorsen igneden iplige hesap ediyorlar
stres altina sokuyorlar insani gram gram hesapliyorlar cocugun kilosunu
yok su kadar gram almasi lazimmis falan hastanede deneme tahtasi gibi
hissediyorsun  :y25: kendini once cocugu tartiyorlar sonra sana veriyorlar emzir diye
emziriyorsun sonra yine oyle tartiyorlar kac ml emdigine bakiyorlar az emmisse
hemen ek sut veriyorlar doktorun demesiyle simdi sutumle beraber ek sut veriyorum
ama bu dediginiz caydan bende alacam umarim ise yarar  :amin:

dilengisk

cnm kesin yarıomus valla herkes cok memnun bide bulgur pilavı da diolar

inşallah isine yarar da bollasır sutun herkes emzirdikce bollaşır sabret diolar ama bilemiorum soylemek kolay da uygulamada neler oluyo?