2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

esracim ayni durum bizdede var...  :y25: :y25:

Gulsah humanin ek sutunu aliyorum bende cok pahali..

senin gosterdigin cayi esime gosteriyimde alsin umarim yarar..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım sen ancak eczaneye bakabilirsin ama esra için ucuz bi site buldum.
toplu alınca hem ucuza geliyo hem de kargosu pek bişey tutmuyo.
zaten emzirme dönemi boyunca içmek gerekiyomuş düzenli olarak. kardeşimde işe yaraı bayağı

http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/1834-Humana-Still-Tee-Anne-Sutunu-Arttiran-Bitki-Cayi-.aspx

bu sitede ve başka sitelerde uygun. eczanede 20tl olması lazım  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Evt gulsah ecazneye sorduracam bende

emzirme donemi tam bi kaos umarim bulurumda is yarar

hem sutum olur hemde gereksiz yere abur cubur yemekten kurtulurum

yemek neysede tatli seyleri yiyorum istahimda yok  :dontknow:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

tadı güzelmiş zaten cnm. demleme derdi yok. sadece suya 2 kaşık atıyomuşsun soğuk bile içiliyomuş.
alın bakalım da inşllh işe yarar  :amin:
ben de yarın alayım diyorum kısmetse. sezeryanda süt geç geliyomuş ya oyüzden  :icon_thumright:

Balböceği

insALLAH  :amin: :amin: :amin: en azindan sut derdimiz olmaz

Sezeryanda sutun gec geldigini yeni duydum umarim seninki hemen gelirde

copur copur emer findigim  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

dilengisk

kızlar nasılsınız gulcum gulsahcım az kaldı maşallah;

ben de milupanın sut artırıcı bi cayını duymustum baya ise yarıomus sallama poset bunu da deneyin

Still-Tee

Emziren annelere ve hamilelere özel % 100 karışık bitki çayı olan Milupa Still-Tee, anason, rezene, kimyon, melisa ve rooibos* bitkilerini içerir. Bu bitkilerin dengeli bir karışımı olan Milupa Still-Tee, emziren annelerin artan sıvı ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Doğum sonrası kilosuna dikkat eden anneler için şeker ilave edilmeden kullanıldığında da sadece 1 kaloridir.

.

Uploaded with ImageShack.us

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 05 Ocak , 2011, 11:08:56
esracım benm kayınvalide de çok fazla kucağa aldırmıycam,
şimdiden pazarlık yapayım da bana kızmayın diyo  :BangHead:
ben çalışan bayan olduğum için beni düşünüyomuş şimdiden  :icon_scratch:

bebeğe bakmayı bile düşünmüyo aynı şehirde olmamıza rağmen.
şimdiden alıştıryo. arada getirirsin ilgilenirim diye.
ben güvenirdim sonuçta o da bi anne ama canıma minnet  :k06:
anacığım bakıcak inşllh kuzuma  :hieyt: :hieyt:

benim de annem ve kayınvalidem kalıcakmış gece yanımda
inşllh harp çıkmaz  :cildir:

valla ben kesinlikle kayınvalidemin 1 gun bile kalmasını istemem kralice yerinden kalkmayıp bide anneme ayyy hatice hanım bi bardak su vercen mii ayy ogluma cay yapcan mı diye isteklerini bitirmio iyice deliriyorum ben zaten gergin olucam gerek yok bırakmam da en azından bi sure diye dusunuorum sacma sapan yemekler vs verir istemem

burcum

kızlar stil tea yi ben emzirme dönemi boyunca kullandım çok da faydasını gördüm ancak kutu da toz halinde satılanı alın bu sallama poşet çayı etkili değil bilginize
ben sezeryan oldum sütüm hemen geldi  :icon_thumright:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

burcum sevindim valla. bana yanında mama bulundur diyenler bile var.
ama daha almadım sütün durumuna bakıcam.sağol cnm

çilekcim gelmesin bari kayınvaliden. aslında benim kaynana görmüş geçirmiş kibar bi kadın. pek karışmaz bişeye. ama rahatına çok düşkün. kendni çok yıpratacağını sanmıyorum. zaten bebek yıkamayı da bilmiyo.şimdiden dedi ben küçük bebeği tutmaya korkarım annen yıkar ben su dökerim diyo  :toothy10: :toothy10:

dilengisk

benim kaynana direk aylar once zaten anne gelir kalır yanında dedi ben gelrim bakarız korkma falan dedigi yok, ya zaten bakmayın o sekilde samimi ve icten davransa bende hakkında bu kadar negatif dusunmezdim ama o herseye karısıo dilde ama icraat sıfır sadece sikayet eleştiri baska sukrettigini duymadım

esim kızkardesine araba aldı sıfır su nissan juke lar varya kadın yine memnun olmadı yok efendim kırmızı dgl de baskasında siyahı gormus o cok guzelmiş

baskasındaki herseye ozenerek geciyo hayatı komsunun tavugu kaz gorunuo deyimi tam bizimkine uygun

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

vay beee  :-ooo :-ooo :-ooo

araba mı aldı. ne abiymiş maşallah  :k06:

öylesine yaramaz zaten  :honk:

derbeder

merhaba sirin anneler  :hello:

gulsah sen bugun dogurmaya gitmedin mi  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: cimcime16 - 06 Ocak , 2011, 10:27:08
merhaba sirin anneler  :hello:

gulsah sen bugun dogurmaya gitmedin mi  ;D

yok cnm kızlar cumayı sayma dediler diye şafak bugün sıfır görünüyo  :k06: :k06:
doğursamda uyanır uyanmaz haber göndercem inşllh sizlere  :toothy10:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 06 Ocak , 2011, 10:25:09
vay beee  :-ooo :-ooo :-ooo

araba mı aldı. ne abiymiş maşallah  :k06:

öylesine yaramaz zaten  :honk:

yok valla billa yaramıo ki sesimi bile cıkarmadım kardesidir alacak tabiki diye ama memnuniyetsiz insanlar valla icimi bayıyolar ben kucucuk bişeyel bile nasıl ucarım havalara yok anam yok nerdeee

bebegim olacak die havalara ucuyorum cok sukur amaann herkes dogurdu bak bana 3 tane dogurdum diye hemen tıkıo lafı agzıma gıcıkkk :cussing:

**Gül**

Gunaydin kizlarrrrrrrrrrrrr  :flowers: :flowers: :flowers:
Nasilsiniz bakalim  :D :D
Suan saat 8.30 olmadi bile daha burda ama ben kahvaltimi bile yaptim. Bugun gun erken basladi  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Gulsahhhhh canim. Burda olmana sevindim gitmeden iyi dogumlar dilemek isterim. Ama giderken beni de goturme olur mu  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011