2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

ayyy neyse supurgeyle suları cektik diger odalara da gecmemiş dolapların altına da silikon cekmiş babam daha once olaki makine su akıtırsa diye allahtan:D neyseki zaiyat yok offf yaaa cok sukur :muzz: :muzz: :muzz:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: chilek - 03 Ocak , 2011, 18:58:16
ayyy neyse supurgeyle suları cektik diger odalara da gecmemiş dolapların altına da silikon cekmiş babam daha once olaki makine su akıtırsa diye allahtan:D neyseki zaiyat yok offf yaaa cok sukur :muzz: :muzz: :muzz:

ay iyi cnm.
çok yorma kendini  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

SeLam kizlar Hayirli aksamlar  :wave: :wave:

Gulsahcim ALLAH kolaylik versin canim son zamanlar cok kotu  :icon_pale:...

insALLAH tez vakitte cikar tayininiz...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilengisk

kızlaaarrrr napıosunuz bakalım :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:napıo bebişleriniz

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla benimki artık kemiklerini batırıyo  :laughing7:
ayaklarını hissediyorum valla kuzumun  :binkybaby: :binkybaby:

seninki napıyo?

dilengisk

benimki yuzunden de ben egilemiorum gogus kafesime dgru sole bi bastırıo aynı anda alttan da baskı hooop wc ye:( otur kalk otur kalk ne zor iş yahuuu

neyse sımarıklık bi kenara cok zevkli hissetmek :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

evet ya bazen okadar sıkıyo ki beni. ama herşeye rağmen hissetmek çok güzel. aslında halimden memnunum ama naz yapıyorum işte  :toothy10:

dilengisk

dilengisk

dilengisk

biz sutumuzu de ictik yatıoruz iyi geceler gulsahcımmmm mucx kuzuna :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

**Gül**

Guzel anneler ve anne adaylari nasilsiniz bakalimm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Gunler azaliyor iyice.
Gulsahcigim guzel haberlerini bekliyoruz insallah. Coooook kolay bir dogumun olur ve bebegini saglicakla alirsin insallah kucagina. Bizde burdan seninle mutlu oluruz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hemen arkasindan gelen Masalim insallah sende bir avazda kurtulursun arkadasim.  :amin: :amin: :amin: :amin: Yigenlerimiz cogalir burda  :muzz: :muzz: :muzz:
Sonrasinda da ben ve benim gibi gunu yaklasanlar sirayla arkanizdan geliriz insallah  :amin: :amin: :amin:

Eda ve aysenurcugum sizinde bebisleriniz buyuyor bizimkiler gelene kadar abi olacaklar ikiside  :aferin: :aferin: :aferin: Hakan ve Ceyhun pasayi da opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLCÜM H.G. :opucuk: NEREDEYDİN KAÇ GÜNDÜR. :dontknow: AKLIMDAYDIN İNANKİ. :flowers:
GÖREMEYİNCE ACABA DOĞUM FİLANMI OLDU YOKSA DİYE KORKTUM  :-ooo

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

**Gül**

Alıntı yapılan: ◕‿◕ S@rIkız ◕‿◕ - 04 Ocak , 2011, 12:07:26
GÜLCÜM H.G. :opucuk: NEREDEYDİN KAÇ GÜNDÜR. :dontknow: AKLIMDAYDIN İNANKİ. :flowers:
GÖREMEYİNCE ACABA DOĞUM FİLANMI OLDU YOKSA DİYE KORKTUM  :-ooo

Canim benim dusunmen cok sevindirdi beni  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyiyim cok sukur simdilik gelen giden yok daha  :laughing7: :laughing7: son 14 gunumuz kaldi
Esim evdeydi son 5 gundur pek firsat bulamadim girmeye.
Sen nasilsin bu arada Aysenim. hersey yolundadir insallah
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011