2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

dilengisk

evet evet adım dilek gulsahcım ilkokuldan beri herkes chilek der bana kopegimin adı chilek en sevdigim meyve cilek o yuzden adım cilek kaldı:D

dilengisk

herkese mutlu seneler arkadaslaaaarrrr

bebişlerinizle birlikte sadece huzurun oldugu bi sene dilerim sevgiler hepinize  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

MUTLU YILLAR KIZLAR BEBISLERIMIZ HAYIRLI UGURLU GELSIN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

veliff

slm kızlar... öncelikle hepinize bebişlerinizle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar diliyorum.. epeydir giremiyodum eda doğum yapmış; HAYIRLI OLSUN EDA GÜLE GÜLE BÜYÜT OĞLUNU İNŞ.. bizde bu ara hazırlıklarımızı tamamladık gibi bişey oğluşumun kıyafetlerini yıkadık, ütüledik en son da evi temizleyip kapatıp anneme taşındım :) burda bekliyoruz talhamızı :) nst ye girdim geçen hafta çok şükür herşey normal,yolunda.. ama dr.um artık bu haftadan sonra bekleyebilirsin herhangi bi belirti olduğunda hemen gel dedi... o kadar heycanlıyım ve stresliyim ki.. inş normal doğum olucak bu yüzden biraz korkuyorum.. görenler de ay karnın düşmüş senin yakındır, yok yüzünün rengi değişmiş ya akaşam ya sabaha doğurusun sen deyip daha da tedirgin ediyolar.. neyse inş zamanında gelir oğlum hayırlısıyla.. şimdilik hepinize hayırlı şafaklar :)

н∂vv∂ ツ

veliff inş kolay bi doğum olur
korkma sonunda bebeğine kavuşacaksın  :love9:

Uploaded with ImageShack.us

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: veliff - 01 Ocak , 2011, 13:46:58
slm kızlar... öncelikle hepinize bebişlerinizle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar diliyorum.. epeydir giremiyodum eda doğum yapmış; HAYIRLI OLSUN EDA GÜLE GÜLE BÜYÜT OĞLUNU İNŞ.. bizde bu ara hazırlıklarımızı tamamladık gibi bişey oğluşumun kıyafetlerini yıkadık, ütüledik en son da evi temizleyip kapatıp anneme taşındım :) burda bekliyoruz talhamızı :) nst ye girdim geçen hafta çok şükür herşey normal,yolunda.. ama dr.um artık bu haftadan sonra bekleyebilirsin herhangi bi belirti olduğunda hemen gel dedi... o kadar heycanlıyım ve stresliyim ki.. inş normal doğum olucak bu yüzden biraz korkuyorum.. görenler de ay karnın düşmüş senin yakındır, yok yüzünün rengi değişmiş ya akaşam ya sabaha doğurusun sen deyip daha da tedirgin ediyolar.. neyse inş zamanında gelir oğlum hayırlısıyla.. şimdilik hepinize hayırlı şafaklar :)

hayırlısıyla kurtulcaz inşllh cnm. sen kaçıncı haftadaydın
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar. bizim de bugün temizliğimiz bitti   :occasion14:
tabi ben yapmadım. yardımcı bi kadın geldi.benim camlarım çok büyük göze alamadım silmeyi  :-ooo
bi de artık ağırlaştım. çok ayakta da duramıyorum  :sad1:

çok şükür evimiz temiz oldu. artık hastaneye acilen de olsa gidebilirim  :toothy10:
pek bi engel kalmadı  :laughing7:

rabbim sağlıkla kirletmeyi nasib etsin kızımızla  :amin:

ben de herkesin yeni yılını kutluyorum. inşllh yeni yıl hamilelere bebişlerini.
bebek bekleyenlere de hayırlı hamilelik haberleri getirsin  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

selamlar guzel anencikler ben dunu epey bi yorgun argın tamamladım:) gec saatte gittiler sabah elim ayagım yuzum gozum sismisti fenaydım bu saate kadar dinlendim valla

gulsahcım evinin isi bitmişse gozun aydın valla o baya buyuk bi dert oluo velifcim sende hosgeldin semtimize:D acıbademliyiz ya;)

baskaları ne derse desin seni panikletmelerine izin verme vakti saati geldiginde dogacak zaten bizim milletimiz de felaket tellalı masallah :tongue3:

ne meraklılar bizleri tedirgin etmeye bana bile şimdiden aşagıda mı senin karnın aaa sen bekleyemezsin 1 ay demeye basladılar bende ben degil sabırsız sizsiniz masallah diyorum

bu ara zaten epey gerginim bole herkesi terslemek gelio içimden valla :cussing: :cussing: :cussing:

veliff

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 01 Ocak , 2011, 16:30:32
Alıntı yapılan: veliff - 01 Ocak , 2011, 13:46:58

hayırlısıyla kurtulcaz inşllh cnm. sen kaçıncı haftadaydın

37 nin içindeyim cnm senin peşindeyiz yani :)  ayy insan kafasındaki herşeyi toparlayınca ne rahat oluyo dimi, bende eksikler tamamlandıkça huzurlanıyorum tek eksik bebişlerimiz artık :)

veliff

Alıntı yapılan: chilek - 01 Ocak , 2011, 19:49:12
selamlar guzel anencikler ben dunu epey bi yorgun argın tamamladım:) gec saatte gittiler sabah elim ayagım yuzum gozum sismisti fenaydım bu saate kadar dinlendim valla

gulsahcım evinin isi bitmişse gozun aydın valla o baya buyuk bi dert oluo velifcim sende hosgeldin semtimize:D acıbademliyiz ya;)

baskaları ne derse desin seni panikletmelerine izin verme vakti saati geldiginde dogacak zaten bizim milletimiz de felaket tellalı masallah :tongue3:

ne meraklılar bizleri tedirgin etmeye bana bile şimdiden aşagıda mı senin karnın aaa sen bekleyemezsin 1 ay demeye basladılar bende ben degil sabırsız sizsiniz masallah diyorum

bu ara zaten epey gerginim bole herkesi terslemek gelio içimden valla :cussing: :cussing: :cussing:

hoşbulduk cnmm :) artık burda bekliyoruz vaktimizin gelmesini :)
aynen yaaa görsen ama bide kesin konuşuyolar ki hepsi doktor kesilmiş :) eşimde kızıyo vakti saati gelince olucak nasılsa, kucağına alınca herşey biticek unutcaksın stres etme kendini boşuna diyo ama napim elimde değil... bende feci geriliyorum o kadar elektrikliyim ki herkesten çarpılıyorum  :cildir:

Balböceği

Selam Kizlar Nasilsiniz..

Bize dun doktorumuz Humananin ek sutunu vermisti
sarilik icin dun tum gun boyunca 450 ml sutu yariya indirdik 150 ml kaldi
:k06: tabi sutumle beraber veriyordum bugun doktora goturduk sarilik
degerlerimiz dusmus cok sukur iyiz  :nazar:

Velifcim cok saol canim darisi sana insALLAH hayirli dogumlarin olsun  :opucuk:

dilengisk

ayy kızlar bide 35. haftayı geride bıraktık yaaa inanamıyorum cok sukur rabbime az kaldı az:D :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: kucagıma alacagım gunu iple cekiorum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

dilengisk

bu arada sonunda oglusumun duvarını da boyadım bakalım begenecek misiniz:)

dilengisk

ayıcıgın altındaki battaniye gibi olan parca yarım kaldı boya bitti cunku:D onu da bu hafta hallederim ama sabredemedim size goztermek icin bitmesini napiimm:D :k06: :k06: :k06: