2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Gecmis olsun Chilek. Bende soguk sutun iyi geldigini biliyorum. Ama belki ilik olarak da ise yarar. Bekle bakalim biraz daha insallah gecerde rahat uyursun  :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm napıyosun durumun nasıl. kar yağdımı oralara kız  :k06:

tam kış bebeği bizimkiler. buraya cuma günü yağacakmış

çilekcim valla benimkine süt falan kar etmiyo.ancak şurup içersem kesiyo.
sen yine de bitkisel bişey içme.annem gebelikte nane iyi değil diyodu hep  :dontknow:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Sagol Gulsahcigim iyiyim sukur. Gun sayip duruyoruz  :k06: :k06: daaa bu gunler hic gecmez oldu ya dondumu ne soguktan  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: Karimiz 10 gun once yagdi sadece 1 gun ama hala erimediler. Kaldirimlar cam gibi buz oldu disari cikmaya korkuyorum  :-ooo :-ooo :-ooo
Sen neler yapiyorsun Yagmur hanim belirti vermeye basladimi  :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol cnm. valla son haftalardayız ama kızım hala tekmeliyo  :binkybaby: çok hareketli.
galiba çok hareketli olduğundan büyümüyo. 38. haftadayız ama daha 2350gr  :'(

seninki kaç kilo oldu? bi de hareketleri nasıl cnm

**Gül**

Maasallah size iyice yaklastiniz artik. insallah dogumda kolaylikla gecer  :amin: :amin: :amin:
Canim kilosunu hiiic dert etme sen. Birincisi o ultrason olcumlerinde yanilmalar cok oluyor zayif dedikleri kilolu doguyor kilolu dedikleri zayif olabiliyor. Bakarsin hic beklemedigin kiloda dogar.
Ikincisi de eger dedikleri gibiyse yani kilosu dusuk bile olsa dogduktan sonra cok cabuk toparlar o kendini. Sen bile anlamazsin. Ben cok gordum oyle zayif dogupda birden toparlananlari. Hiiic uzulme annesi seni utandirir insallah  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: Insallah dogumdan sonra da bol bol sutun olur guzel guzel beslenir minik kuzu  :amin: :amin: :amin: Tek onemli olan saglikli olmasi sagligi yerinde olsunda digerleri duzelir mutlaka.
bizde 36+6 olduk artik. Ben kilosunu bilmiyorum suan. Cunku burda kontrollerde ultrasona almiyorlar artik sadece kalp atisi benim tansiyona falan bakiyorlar. Doguma kadarda bilemeyecegim kilosunu. En son 31. haftaydi galiba 1979 gr dediler. Ama simdi buyumustur daha herhalde  ??? ??? Bizimde hareketler son surat devam  :k06: Buyudugunden canimi yakmaya basladi artik. Hele bugun kaburgamin altina ayaginimi soktu ne cigerimle oyun oynuyor gibiydi  ;D ;D Artik fazla tekme atmiyor ama donmeleri kaymalari bol maasallah  :nazar: :nazar: :nazar:
Cevrede hep erken dogumlari duyunca acaba diyorum bizimde oyle olurmu Ama hiiic sanmiyorum. Bende hicbirsey yok simdilik. Birde karnim hala cok yukarda ne zaman iniyor onu da bilmiyorum ama hala yukarda Senin nasil indimi biraz  ???
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

Alıntı yapılan: **Gül** - 27 Aralık , 2010, 00:27:46
Gecmis olsun Chilek. Bende soguk sutun iyi geldigini biliyorum. Ama belki ilik olarak da ise yarar. Bekle bakalim biraz daha insallah gecerde rahat uyursun  :opucuk:

cnm cok tesekkur ederim iyi gelmedi valla ılık sut sabaha kadar ekşime devam :( şimdi bile devam aynen doktoru aradım rennie al dedi alıcam smdi o iyi gelir artık :y25:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 27 Aralık , 2010, 00:47:15
gülcüm napıyosun durumun nasıl. kar yağdımı oralara kız  :k06:

tam kış bebeği bizimkiler. buraya cuma günü yağacakmış

çilekcim valla benimkine süt falan kar etmiyo.ancak şurup içersem kesiyo.
sen yine de bitkisel bişey içme.annem gebelikte nane iyi değil diyodu hep  :dontknow:

ne surubu iyi geliyo cnm adı ne?

dirim

günaydın kızlar  :flowers:
gül canım maşallah yavruna
canım benim karnım hep aşağıdaydı zaten
hep aşağıda taşıdım oğlumu  :dontknow:
son 2-3 haftada aşağıya iner diye duymuştum
doğuma yakın
benimde kasıklarımı tekmeliyor sanki,pankreasımla oynuyor yumurcak  :ehi:

gülşahcım gülün dediği gibi bende ultrason cihazının eksik tarttığını düşünüyorum
ayşenurun da öyle olmuştu
önemli olan sağlıklı olması gülşahcım
ama yinede anne olarak üzülüyoruz malesef

chilek çok geçmiş olsun
ekşime olursa ben maden suyu içiyorum biraz
o rahatlatıyor benimkini
ama soğuk sütünde iyi geldiğini duymuştum
hala devam ediyormu?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm sağol desteğin için. inşllh normal kiloda ve sağlıklı doğar kuzum  :amin:karnım daha inmedi aşağıya hala çok yukarda. hatta benimkinin de ayakları kaburgamın dibinde resmen. batırıp duruyo :k06:

çilekcim ben de rennee şurup içiyorum. her gittiğimde doktoruma yazdırıyorum. onu içmezsem uyuyamam imkansız. zaten bende gastritte var o yüzden iyice arttı yanmalarım  :cildir:

dirim sen izne ayrılmadın mı daha? bu hafta gelmiycektin sanki canım  :dontknow:

dirim

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 27 Aralık , 2010, 11:19:14
gülcüm sağol desteğin için. inşllh normal kiloda ve sağlıklı doğar kuzum  :amin:karnım daha inmedi aşağıya hala çok yukarda. hatta benimkinin de ayakları kaburgamın dibinde resmen. batırıp duruyo :k06:

çilekcim ben de rennee şurup içiyorum. her gittiğimde doktoruma yazdırıyorum. onu içmezsem uyuyamam imkansız. zaten bende gastritte var o yüzden iyice arttı yanmalarım  :cildir:

dirim sen izne ayrılmadın mı daha? bu hafta gelmiycektin sanki canım  :dontknow:

canım kısmetse yarın son.
bi daha yazamam artık size,evde net yok
ne zaman işe başlarım ozaman artık
aklım hep burda kalıcak

dilengisk

:( herkes izne ayrıldı artık kimsecikler yazamayacak dgru durust  :crybaby2:

eskiden yeni bişey varmı kimler var diye baktıgımda en az 2 sayfa ilerlemiş olurduk şimdi 4 gundur tek sayfadayız kızlarrr:(((((

dirimcim sana smdiden hayırlı dgumlar allah anneli babalı buyutsun guzel haberlerini bekliyoruz sevgiler

duygusu

selam kızlar bebegımın göbegı dustu:D:D banyosunuda yaptı mıs gıbı oldu uyuyo:):) kızlar bırsey duydum gobegı dustukten sonra bebegın karnı baglanırmıs gobegı dısında olmasın dıge dogrumu? ılk defa duydum

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çilekcim haklısın valla. doğum yapanlar izne ayılanlar derken biz tek kaldık  :k06:

eda da yok doğummu yaptı acaba  :dontknow: yoksa bukadar arayı açmazdı

duygusu maşallah kızına  :nazar: ne güzel bizim yerimize de kokla mis kızını  :binkybaby:

dilengisk

valla herhalde dogum yaptı eda ses soluk hic cıkmıo ayy almıstır inşallah bebegini kucagına

darısı basımıza

duygusu cnm gobegin icerde veya dısarda olmasını bu tur faktorler etkilemio die biliorum ben arastırmıstım ama kesilme sekline ve snrasında baglamayla alakası yok demişlerdi bana

:dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KIZLAR EDAAA DOGUM YAPTI  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HAKAN BEBEK DUNYAYA GELDI  :occasion16: :occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: