2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

kızlar bu arada oglumun bebek arabasını da aldıııkk cok guzel:D ay bi sevindim bi sevindim anlatamam. evde durup durup suruyorum cocuklar gibi

kocam bnmki delirdi diye dalga gecio :muzz:

duygusu

kızlar ben dun cocuk doktoruna bebegı ne zaman yıkayalım dıge sordum göbegı dusunce dedı bızde göbegı dusunce yıkıycaz :binkybaby:

dilengisk

herkese gunaydınlaaarrrr

kızlar sanırım bu yıkama yıkamama olayı herkese her doktora gore degişio
bnm mantıgıma gore de daha yeni dogmus bebek 3 4 gun yıkanmasa nolur ki hem zaten hastanede dogduktan bir gun snra yıkıolarmıs, e nasıl kirlencek ki hemen yıkayalım, yazık yaaa usutur ama kıyamam ben ona :love9:

veliff

Alıntı yapılan: chilek - 17 Aralık , 2010, 21:56:38
kızlar bu arada oglumun bebek arabasını da aldıııkk cok guzel:D ay bi sevindim bi sevindim anlatamam. evde durup durup suruyorum cocuklar gibi

chilekcim hayırlı olsun ne aldınız modeli ne? bu aralar alcaz ama karar veremiyoruz.. doğumdan itibaren kullanılabilen baston tipi olanlar var onlar hafif ama eşimde travel sistemleren istiyo hangisi daha kullanışlı olur acaba şaşırdım karar veremiyorum...

burcum

merhabalar hepinize hayırlı doğumlar benim kelebeğim 20.ci gün düşürdü göbeğini hatta o gün dr a gidicektik yakıcaklardı biz 20 gün yıkamadık ufacık bebeğin nesi kokucak nesi terliyecek enfeksiyon kapmasından daha iyidir hastane de de doğumdan sonra yıkamıyorlar anne karnından çıktığı sıvı tenini koruyor siliyorlar sadece :icon_thumright:

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 18 Aralık , 2010, 13:36:26
Alıntı yapılan: chilek - 17 Aralık , 2010, 21:56:38

chilekcim hayırlı olsun ne aldınız modeli ne? bu aralar alcaz ama karar veremiyoruz.. doğumdan itibaren kullanılabilen baston tipi olanlar var onlar hafif ama eşimde travel sistemleren istiyo hangisi daha kullanışlı olur acaba şaşırdım karar veremiyorum...

cnm biz concord neo aldık travel system benim esim de ayrı ayrı almak yerine travel system daha iyi diye tutturdu o yuzden bunu tercih ettik ama kullanımı falan cok kolay tek elle her seyi yapabiliosun cok da agır degil.  baston tipli bi maclaren vardı benim bulabildigim ama bu daha kullanıslı geldi bana :icon_scratch:

bu arada ana kucagı ilk 6 ay sart gibi gelio bana arabada falan baska turlu seyehat edemiosun bide hastaneye falan gidip gelirken anakucagı daha kolay oluomus sadece araba yetmio yani hele arabanız varsa anakucagı oto koltugu olarak kullanılıo ve bebegi baska turlu tasımak yasak ceza yazıolar artık

dilengisk

Alıntı yapılan: burcum - 18 Aralık , 2010, 13:55:31
merhabalar hepinize hayırlı doğumlar benim kelebeğim 20.ci gün düşürdü göbeğini hatta o gün dr a gidicektik yakıcaklardı biz 20 gün yıkamadık ufacık bebeğin nesi kokucak nesi terliyecek enfeksiyon kapmasından daha iyidir hastane de de doğumdan sonra yıkamıyorlar anne karnından çıktığı sıvı tenini koruyor siliyorlar sadece :icon_thumright:

benim hastane ilk gun o sıvıyla kalmalı diyo yıkamıo ama 2. gun ykıolarmıs herkesin baska yontemleri var her hastane her doktor baska sanırım bu konuyla ilgili tek bi dgru yok :dontknow:

dilengisk

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: chilek - 18 Aralık , 2010, 23:11:32
hafta sonu diye mi kimsecikler yoktu bugun yaf ???

selam tatlım ben burdayımmmmm  :k06: :k06: nasılsınız bakalım oğluşunla ? arabanızda hayırlı olsun sağlıklı gunlerde kullanın ınsallah..

dilengisk

gunaydınlaaarrrrr. gozdecim son bi umut yazıp nasıl olsa kmse yoktur die bi daha girmedim sayfaya bak seni kaçırmısım:(

oglusum gayet iyi kıpır kıpır teyzesi de  işte arada su kasılmalar beni cok geriyo ama normalmiş braxton hicks kasılmasıymıs doguma hazırlık oluomus :icon_scratch:

arabayla eşimle oyun oynuoruz dırıın dırıınn die evin içinde dısardan goren delirdigimizi sancak :D

ama hava buz gibi sıkıntıdan napalım

ruzgar nasıl sen nasılsın op bnm icin yakışıklını :opucuk:

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı akşamlar cnm.
iyiyiz çok şükür. sadece süt içmekten biraz şiştim okadar  :igrenc: :igrenc:

sen napıyon oğluşun nasıl
isim buldunuz mu
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Gulsah bu sutu ne zaman iciyorsun  :k06:

Ben bi sabah bide aksam iciyorum yoksa carpiyor beni tabi gunluk 1 litre oluyor  :k06: :k06:

Oglusumda iyi teyzesi yalniz bugun yatirmadi sancim vardi  :icon_pale:
Cok sukur durumu iyi yalniz bi kac gundur hareketleri azaldi isim hala yok bakalim
dogumdan sonra..  :k06: :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım işte açıyorum günde 1lt süt.
akşama kadar gidip gelip içiyorum  :igrenc:
uzadıkça uzuyo bitmiyo o 1 litre  :icon_pale:

benimkinin de hareketleri azaldı. arada dürtüyorum uyansın diye  :k06:
sağolsun hemen tepki veriyo korkutmuyo beni  :icon_thumright:

sen artık her hafta gidiyomusun doktora?
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Buyuk bardakla yarim yarim ic bi sabah bide aksam

ben oyle yapiyorum yoksa bitmez o sut  :ehi: :ehi:

Seninde az kaldi doguma e git gide buyuyorlar yer daraliyor  :k06:

Bu haftaYI yani 37. haftayi birakacam sonra sanirim haftada ikikezmi ne Bende tam
bilmiyorum  :dontknow:  Cunku hastanemizi degistirdik orasi ne uyguluyor onuda bilmiyorum

Hayirlisi bakalim  :hello2: