2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar sabahtan beri uğraşıyorum siteye girmek için.
bi türlü yazdıklarınızı göremiyodum  :cussing:

kimyacı gözün aydın rabbim sana bağışlasın bebişini  :nazar:
kısmetse ben de sezeryan olucam.

dirimcim senin de hassas zamanların bu aralar. ben de aynıyım.
çabuk alınıyorum ve eşim hep ilgilensin nazımı çeksin istyorum.
ama erkekler naapsanda bizim yaşadığımız heyecanı yaşayamıyolar.
hamile kaldıktan sonra hep diyorumki iyiki anneymişim.
babalar çok şey kaybediyo ruhsuzlar  :cildir: :cildir:

çilekcim inşllh bi sorun yoktur.
dur bakalım bak ayşenurda çok korktu
ama bebişi çok sağlıklı maşallah

ben de yarın doktora gidicem. bakalım bebeiş büyüdümü azcık da olsa  :dontknow:
süt içmekten midem genişledi valla  :igrenc: :igrenc:

hepimizin hakkında hayırlısı olsun  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar Allah'ın izniyle inşallah vakitlerinde gelir bebişleriniz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Benimde oğlum 3 hafta erken geldiği için çok iyi anlıyorum sizleri  :sad1: Ama çok şükür doğan büyüyor sakın endişelenmeyin Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin  :amin: :amin:

Benimde 35.haftam biterken doğumdan 1 gün önce girdiğimde nst ye sancım çıkmıştı meğersem 1 haftadır kıvrandığım doğum sancısıymış  :k06:

kimyacı arkadaşım gözün aydın olsun allah analı babalı büyütsün rabbim sağlığını daim etsin acısını göstermesin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers:

BERİLL

günaydın kızlar...
kimyacı gözün aydın Allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin darısı bizlere inş.

dirim

günaydın berilcim  :flowers:

chilek inşallah sancıların geçer canım benim
sen de mi çalışıyorsun hala?
yat dinlen dicem ama
kızlar son haftalar ne kadar zormuş ya
heran panik oluyorum sancı başlayacak, doğuma alacaklar beni diye
her hafta ne olacağı belli değil,iyi giden şeyler tersine dönebiliyor

gülşah canım inşallah bebeğin büyüyordur
bugün doktordan güzel haberlerle dönersin inşallah canım
haberlerini bekliyoruz

gözdecim bende onu diyorum şimdi benim beş haftam var gibi görünüyor
ama belki daha az belki bir hafta belki iki.düşündükçe stres oluyorum
rüyamda doğum yapmışım,iyi kurtuldum diyorum
ne kadar gözümde büyütüyorum doğumu
ama büyütecek kadar da var hani  :y25:

BERİLL

dirimcim gerçekten son haftalar çok zor geçiyor bende hala çalışıyorum artık işe gelmek işkence gibi dayanamıyorum otur otur yoruldum ya sürekli uyku hali var Allahım hayırlı doğumlar nasip esin hepimize.Benimde arada kasılmalar sancılar oluyor korkuyorum valla.

dirim

Alıntı yapılan: BERİLL - 16 Aralık , 2010, 09:19:30
dirimcim gerçekten son haftalar çok zor geçiyor bende hala çalışıyorum artık işe gelmek işkence gibi dayanamıyorum otur otur yoruldum ya sürekli uyku hali var Allahım hayırlı doğumlar nasip esin hepimize.Benimde arada kasılmalar sancılar oluyor korkuyorum valla.
aynen bende işe devam ediyorum
ayrılmama az kaldı çok şükür  :-\
hele kar felan yağdığında çok zor oluyor
zaten zor yürüyorum,bide ağrılar sızılar dediğin gibi Allah yardımcımız olsun.
sen kaçıncı haftadasın?

dilengisk

kızlar gunaydın dun gece kasılmalarım aralıksız devam etti smdi doktora gidiyorum rahim agzı olcumu yapacak ya dua edin :amin: :amin:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

veliff

Alıntı yapılan: chilek - 16 Aralık , 2010, 10:05:30
kızlar gunaydın dun gece kasılmalarım aralıksız devam etti smdi doktora gidiyorum rahim agzı olcumu yapacak ya dua edin :amin: :amin:

cnm hayırlı haberlerle gel inş erken davranmaz seninki..

veliff

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 15 Aralık , 2010, 15:36:36
KIZLAR SİTEYE NEOLDU YA YAZDIKLARINIZI GÖREMİYORUM.DÜN HASTANEDEN ÇIKTIK HEMEN SİZE HABER VEREYİM DEDİM AMA SİTEDE YAZILARINIZ GÖREMİYORUM.SEZERYAN OLDUM.ŞİDDETLE AMA ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.ZERRE KADAR PİŞMAN OLMADIM.HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.DARISI TÜM HAMİŞLEİN BAŞINA

hayırlı olsun cnm bebişin gelmiş.. ne güzel sezeryandan sonra bi problemin olmamış çok şükür kimisinin çok ağrısı oluyormuş sonradan.. bebğin nasıl kilosu fln yerinde mi?

dilengisk

cok sukur hersey yolunda yeniden nst ye girdim sancı cıkmadı bu sefer doktor son zamanlarda artık kendini hic yormicaksın dedi yoga falan yapıodum ben onu da bıraktırdı, oglusum da 1970 gr olmus :D

cok rahatladım ya dun biraz yormusum demekki kendimi utu camasır yemek derken dalıyo insan işe neyse hamdolsun:D

dilengisk

neyse  cok sukur yne nst ye girdim sancı cıkmadı sadece yorma artık kendini dedi doktor rahatladım:D :hieyt:

BERİLL

dirimcim ben 35.haftadayım yarın işi bırakıyorum inş.

BERİLL

chilekcim iyi olmanıza sevindim dikkat et kendine bende senin gibi kendimi yordum doktor artık işide bırak dedi bana hatta keşke daha erken izne ayrılsaydın dedi.