2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dirim

kızlar bu arada çok acıktım öğlen olsada yemeğe çıksam  :-\
aç aç duruyorum  :sad1:

veliff

evet cnm sen oğlunu düşün yemeğini aksatma, üzülme.. bu arada sen hala çalışıyomusun ?
benimde oğlum olcak inş cnm :) bende biraz ağırlaştım ama senin kadar değilim sanki, senin sancılarının da etkisi oluyo heralde..

amannn ayşenur bunlara o lazım hakkaten boşver bu kadar da abartılmaz gelinir ama yardıma gelinir hizmet ettirmeye değil.. bende gelemiyorum hiç böyle şeylere valla  :cildir:

veliff

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

esimde ayniydi dirim, noldu simdi niye agliyosun derdi gicik gicik
ama degisti cok sukur, onceki gibi degil bana karsi, hamileligimde pek dusmedi ya ustume
dogum yaptigimdan beri baya bi duskun oldu  :amin: :amin:
insallah esinde degisir canim merak etme...

Veliff aynen oyle vallah kim neyi hakediyorsa oyle davranicaksin,
ben hi gelemem haksizliga, bunlar basindan beri boyle yaptilar,
ne hamileligimde ne sonrasinda hiç yardi metmediler bana, bende cagirmadim tabii kendiliginden olucak
bu en son yaptiklarida canima tak etti, yok artik iyi olmak vallah, pesinde kosturdumu dahada kiymete binersin

veliff

ayşenur senin eşin doğuma da girmişti dimi? bak işte nasıl farklılaştırıyo eşleri.. bende çok istiyorum girmesini o yüzden inş hastane izin verir sormadım daha..

ya evet kim napıyosa kendi düşünüp yapmalı, karşılıklı böyle şeyler.. artık şimdi bebek de var daha çok gelirler tabii sende daha sinir olursun! artık saygılı bi şekilde mesafeyi koruycan napcan.. belki anlarlar değişirler dicem ama zor başından beri böyleyse..

dirim

velif canım çalışıyroum hala,2 hafta sonra bırakıcam ama az kaldı
dayanmaya çalışıyorum,doğumdan sonraya atmak için izinleri

ayşenur canım aynı şeyler ya
benimde zoruma gidiyor o ağlasa yerimde duramam
ağlamaması için elimden geleni yaparım
ama beni hep haksız görmesi zoruma gidiyor
ağlıyorum.o bile batıyor.insan kıyamaz dimi ama
bebek taşıyorum,normal bi birey değilim ki artık
insan azcık acır.inşallah doğumdan sonra hassas olur benimkide  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

evt dogumuma girmisti, ve ne kadar zor oldugunu, ne kadar uzun sure sanci cektigimi ve agladigimi gorunce oda cok uzulmustu
ve hep elimi tuttu geçicek az kaldi diye.. dogumdan sonrada beni gelip gidip öpüyordu .. sevincten gururdan  ;)
ve bana soyledigi en gzuel soz su olmustu : " bana bu mutlulugu yasattin ya askim daha ne isteyim senden" deyip öpmüstü beni..
halbuki ilk baslarda esim kesinlikle girmek istemiyordu, sonradan kendiliginden istedi, ve hiçte tiksinmedi aksine co kcok iyi oldu
ve bebegimizin kordonunuda o kesmisti, ilk dogdugunda daha bebisi yikamadilardi durmadan opup duruyordu o haliyle :)
mis kokuyo mis diye :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 15 Aralık , 2010, 12:26:44
velif canım çalışıyroum hala,2 hafta sonra bırakıcam ama az kaldı
dayanmaya çalışıyorum,doğumdan sonraya atmak için izinleri

ayşenur canım aynı şeyler ya
benimde zoruma gidiyor o ağlasa yerimde duramam
ağlamaması için elimden geleni yaparım
ama beni hep haksız görmesi zoruma gidiyor
ağlıyorum.o bile batıyor.insan kıyamaz dimi ama
bebek taşıyorum,normal bi birey değilim ki artık
insan azcık acır.inşallah doğumdan sonra hassas olur benimkide  :amin:

aynen dirim, ben co kduygusal biriyimdir, aglarim sizlarim ufacik biseyde, esimde tam aksi
ama onu ilk kez bebegimiz dogdugunda aglarken gordum, ilk kez o dogdugunda aglamisti, ben bile cok sasirmistim
hem sadece dogdugunda degil, gunlerce ona bakip gozlerinden yas akiyordu... insallah esinde co kdegisir tatlim  :opucuk:
benimki babalik psikolojiyle baya bi duygusal oldu  ;D

veliff

ayy ne kadar güzel işte yaaa  :love9: bide o anı beraber yaşamak da ayrı bi güzellik bence.. inşş benimkide girebilir doğuma bende çok istiyorum bu işin kolay olmadığını kendi gözleriyle görmesini!

dirimcim neseki az kalmış senin ama kolay gelsin yine de zor oluyodur.. inş bi problem olmadan tammalarsın gününü, tatilinde oğlunla sana kalır :)

dirim

sonunda karnımızı doyurup geldik  ::)
velif inşallah canım ya,4 haftamız kaldı
inşallah Rabbim hepimize kolay sağlıklı doğumlar nasip eder
kısmetse doğum yapacağım hastane eşleri sokmuyormuş  :dontknow:
bari sancı çekerken halimi görürde biraz acır üzülür bana
ağlar mı bilmiyorum ama pek sanmıyorum 
doğumdan sonra kavga edince oğlunu alıp gidecekmiş  :icon_scratch:
sen rahat rahat ağla diyor  :violent1:

ayşenurcum maşallah canım benim  :nazar:
inşallah hep böyle gider duygusallığı
Allah mutluluğunuzu daim etsin  :nazar:

kimyaci34

KIZLAR SİTEYE NEOLDU YA YAZDIKLARINIZI GÖREMİYORUM.DÜN HASTANEDEN ÇIKTIK HEMEN SİZE HABER VEREYİM DEDİM AMA SİTEDE YAZILARINIZ GÖREMİYORUM.SEZERYAN OLDUM.ŞİDDETLE AMA ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.ZERRE KADAR PİŞMAN OLMADIM.HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.DARISI TÜM HAMİŞLEİN BAŞINA
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

dirim

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 15 Aralık , 2010, 15:36:36
KIZLAR SİTEYE NEOLDU YA YAZDIKLARINIZI GÖREMİYORUM.DÜN HASTANEDEN ÇIKTIK HEMEN SİZE HABER VEREYİM DEDİM AMA SİTEDE YAZILARINIZ GÖREMİYORUM.SEZERYAN OLDUM.ŞİDDETLE AMA ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.ZERRE KADAR PİŞMAN OLMADIM.HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.DARISI TÜM HAMİŞLEİN BAŞINA
canım gözün aydın  :muzz: :muzz:
yavruna kavuştun demek  :basardim:
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :nazar:

dilengisk

kızlar bi kac gundur tatsızdım biliosunuz akşam ustune dgru kasılmalarım arttı 5 6 dakkada bir karnım tas gibi olmaya basladı; doktorumu aradım nst ye gir dedi, yarım saatte bir sancım varmıs 40 siddetinde istirahat et yorma kendini dediler. yarın doktora gidicem

moralim bozuldu bu haftalarda sancı cıkmaması gerekirmiş :icon_pale:

dilengisk

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 15 Aralık , 2010, 15:36:36

cnm allah anneli babalı buyutsun hayırlısıyla darısı basımıza inşallah :nazar:

dilengisk

:-ooo  bende sayfamızı yeni keşfettim yaaa

hayırlı olsun kızlar bakalım biz 32+4 teyiz ama bugun nst ye girdim sancı cıktı doktor istirahat et dedi nasıl olacaksa :dontknow: