2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Sagol gulsahcim ins. oyle olur  :amin: :amin:

Afiyet bal seker et dot olsun kuzuna  :binkybaby: :binkybaby:

Bi bakmissin senin tahmin edemedigin kiloda dogar   :)

Sen moralini bozma, bak cok sukur sagligi yerinde  :nazar: :nazar: :nazar:

kimyaci34

İYİ AKŞAMLAR KIZLAR.DUALARNIZA İHTİYACIM VAR.HAYIRLISYLA PAZARTESİ SAAT 9.00 GİBİ SEZERYANA GİRİCEM.ŞAFAK 2 KALDI.Bİ BENDE HEYECAN VE KORKU YOK.NEDENSE BENDEN BAŞKA HERKEZ ÇOK TEDİRGİN.BEN ONLARA MORAL VERİR HALE GELDİM.SİZDEN TEK RİRACM NEOLUR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN. :amin: :amin: :amin:
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 11 Aralık , 2010, 21:48:56
İYİ AKŞAMLAR KIZLAR.DUALARNIZA İHTİYACIM VAR.HAYIRLISYLA PAZARTESİ SAAT 9.00 GİBİ SEZERYANA GİRİCEM.ŞAFAK 2 KALDI.Bİ BENDE HEYECAN VE KORKU YOK.NEDENSE BENDEN BAŞKA HERKEZ ÇOK TEDİRGİN.BEN ONLARA MORAL VERİR HALE GELDİM.SİZDEN TEK RİRACM NEOLUR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN. :amin: :amin: :amin:
canım benim rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah şeyma bebişi sağlıklı bi şeklde kucağına alırsın :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 11 Aralık , 2010, 16:11:14
Kizlar bilmiyorum valla zaten iki randevum var

biri hastanede icin biride gittgim ebe icin

Hastaneyi ariyoruz cikmiyor telden gun almamiz gerek...

Ebemizde eger veridigim gunden once dogum yaparsan gelme dedi  :-\

Yada sancilar SIKIlasip direk hastaneye gidecem bende sasirdim...

Hayirlisi ile bi dogum yapsaydik kizlar yoksa felaket perisanim

Nasil dogum yapacagimi dusunuyorum guc kuvvet yok Rabbim bir kapi acar insALLAH..  :amin:

hic endise etme hayatım en guzelen kolay sekilde kucagına alacaksın yavrunu hep olumlu dusun ki olumlu olsun hersey

eminim rabbim ogun ayrı bi guc kuvvet veriodur su anda accık agrıların yzunden direncin dusmus ama guzel gunlerin hayalini kur  :love7:

dilengisk

dualarımız sizinle cnm rabbim kolaylıklar versin inşallah  :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Allah yardımcın olsun cnm.korku olmaması çok güzel. rahat rahat girers çıkarsın inşllh  :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Allah yardimciniz olsun canim. insallah kolaylikla ve saglicakla bebegini kollarina alirsin  :amin: :amin: :amin:
Cesaretin icin coook sevindim insallah son ana kadar da devam eder. Guzel haberlerinizi bekliyoruz. Dualarimiz seninle  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selam kizlar
bugün pek bi perisanim   :-\ sabaha kadar nöbet tuttuk sanki
bücür uyumadiiii  :cildir: :cildir: ay sinir oldumm her saat basii uyandii
Karni tok alti temiz, sanirim karnina sancilar giriyordu bebisimin pi$pi$laya pi$pi$laya anca uyuttum sabah 9 da  :cildir:

SiRiNe

aysecim ilk zamanlarda böyle olmasi nrmal

gaz sancisi olabilir, gazini iyice al, göbegine masaj yap rahatlar.

gögsune yatir o sekilde pispislayip uyuyabilirsiniz ikinizde.

buyudukce duzelir insaallah

SiRiNe

Lă_Tăhzen!

hayırlı olsunuz sayfanız kızlar bizim sayfamıza da bekleriz   :laughing7:  :love9: :love7:

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 12 Aralık , 2010, 15:12:19
hayırlı olsunuz sayfanız kızlar bizim sayfamıza da bekleriz   :laughing7:  :love9: :love7:
aynen bizim tarafa buyurun kimse gelmiyor, nur ve ben guzelce sohbet ediyoruz orda yerimiz genisss yaz yaz bitmiyor  :ehi:

guzel ama 2 kisi 200  sayfaya geliriz yakinda :ehi:

Lă_Tăhzen!

dilengisk

kızlaaaarrr bebegimin hareketleri sanki azaldı bugun yaaa delircem doktoruma ulaşamadım hastaneye gitsem mi ki

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cilekçim ne kadar az ki? bana doktorum 12 saatte yani yarım günde 10 kez kıpırdasa bile yeterli demişti. bukadar oynadı mı cnm?
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: