2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

e o zaman aynen devam ...

cok kilo almadınmı sen yoksa sen aldın bebek mi almamıs kiloyu. ben hastanede birini gormustum 8 gunluk tu bebegi 3 kiloydu ama kadın 30 kilo almıs hamileliginde o yemiş  baya ama bebek alamamıs kiloyu bakalım bizimki ne durumda daha 2 hafta var kntrole en son 1360 gr dı

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlar buyuk gecmis olsun insallah bebisleriniz toparlanirlar  :-[ cok uzuldum,
erken dogsalarda uzulmeyin niçe bebekler oyle erken dunyaya geliyorlar kocaman adam oluyorlar ..
ya ben bu ultrason ölçümlerine pek inanmiyorum, banada bebegimin kucuk oldugunu demisti son ultrasonda dr,
1 ay once dogdu bebisim 3.160 gr kuçuk dedigi bebege bakin  :nazar: bende bi ara bebegim buyumuyor diye
dert etmistim, hiçte oyle degilmis aslinda..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

CANIM BEN DE ÇOK KİLO ALMADIM ZATEN.

7KİLO ALDIM SADECE. DOKTORUM ENAZ 9-10 KİLO ALMAN LAZIMDI DEDİ.
AMA DEDİĞİN GİBİ KİMİSİ DE ÇOK KİLO ALIYO AMA BEBEĞE YARAMIYO  :dontknow:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 10 Aralık , 2010, 21:24:38

Gülsahcim bende 9 kilo almistim bebegimde 1 ay once dogmasina ragmen 3 kiloyu gecmisti
7 kilo az degil, sen dert etme lutfen kafaniza takmamaya calisin bebeginize yansir,
insallah toparlanirlar bebisler  :amin: :amin: :amin: allahim yar ve yardimciniz olsun canim  :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 10 Aralık , 2010, 21:24:38

nerdeyse hic almamıssın hayatım kilo sen yaaa ama bunye iste kimisi istese de kilo alamıyo sakın uzme kendini her bebek buyuyo zaten bi şekilde. ben 30 haftalık dogmusum 1500 kg ama gayet saglıklıyım e ufak tefek de kalmadım cok sukur

moralin iyi olsun gerisi gelir :flowers:

dilengisk

valla ben su anda ki daha 32. hafta bugun bitiyo 10 kg almıs durumdayım ve doktor daha bi 5 kg daha alırsın dedi bakalım sonrasında nasıl verilecek bu kilolar fazla kilo almak da iyi degil

dilengisk

AYSENUR cum face te ozelden mi gordun esranın bebegini yani arkadas listende diye mi gordun yoksa ortak bir sayfa mı var

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağolun kızlar. canımı sıkmamaya çalışıyorum

Allah'a şükür bebeğin kalp atışları normal.
maşallah gayet hareketli  :nazar: o bana moral veriyo
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 10 Aralık , 2010, 21:30:07
AYSENUR cum face te ozelden mi gordun esranın bebegini yani arkadas listende diye mi gordun yoksa ortak bir sayfa mı var

benim arkadas kistemde kendisi, ve bebeginin resmini Profil resmi yapmis ordan gordum chilekcim :)

dilengisk

ok dir cnmmm ortak bi alansa bende goreyim die sordum. opuyorum ceyhun paşayı gıdıştan popişten  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duygusu

saolun kızlar bebegımız 2500 gr mıs  suyuda azalmıss ıns sağlıklı dogarda baska hıc bır sey ıstemıyorum bobregımde enfeksıyon vardı acaba o yuzdenmı bebek kılo almıyo doktorda bıraz moralımızı bozdu hersey pazartesı bellı olucakk

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: duygusu - 10 Aralık , 2010, 21:57:14
saolun kızlar bebegımız 2500 gr mıs  suyuda azalmıss ıns sağlıklı dogarda baska hıc bır sey ıstemıyorum bobregımde enfeksıyon vardı acaba o yuzdenmı bebek kılo almıyo doktorda bıraz moralımızı bozdu hersey pazartesı bellı olucakk

canim bende dogumdan 1 hafta once yani 35 haftalikken kontrole gittigimde bebegimin
2600 gr oldugunu soylemisti dr'um , bir hafta sonra dogum yaptim 36 haftalikken,
bebegim soylediginden daha cok kiloluydu, bu ultrason ölçümlerine inanmayin fazla  :dontknow:
insallah bebegin saglikli dogar, su an ki durumunda erkende degilsin, dogsada cabuk toparlanir insallah
bak benim pasama  :nazar: maasallah , allah yardimcin olsun canim  :amin:

**Gül**

Merhaba kizlarrrr   Bir bebis daha gelmiss  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Esra hayirli olsun canim bebegin. Allah uzun uzun omurler versin insallah.   :amin: :amin: :amin: :amin:

Gulsah canim hic sIkma canini kilo icin. Biraz daha ikkat edersin. Doguma kadar da toparlanir insallah bebegin. Hem zaten ultrason olcumleriyle gercek birbirini tutmuyor. bak Aysenura da az diyorlardi maasallah Ceyhunumuza  :nazar: :nazar: hem dusuk kiloda dogacak olsa bile uzme kendini. sagligi yerinde olsunda dogduktan sonra hemen kapatir o arayi. Sen bile inanamazsin  :aferin: :aferin: :aferin:

Aysenurcugum maasallah size. bayildim fotolariniza  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: o minik fistigi bizim icinde op kokla birazda isisr olur mu  :tongue3: :tongue3:

Chilek maasallah sizde buyumussunuz  :nazar: :nazar: Hayirli dogumlar olur insallah.  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Selam kizlar..

duygusu hci takma kafana canim Kiminin bebegine buyuk diyorlar kucuk doguyor

ultrasyon tamamen yaniliyor benim kardesime doktor cok kucuk dedi 9 ay boyunca

Normal Kiloda dogdu kardesim Tamamen ALLAH'IN bilecegi is Saglikli sihhatli olsunda

Kilosu hic onemli degil Kiloya care varda hastaliga pek olmuyor maalesef  :'(