2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

kocam neredeyse gelir kızlar iyi akşamlar sizlere yemek olaylarını hallediiiim

çok opuyoruz oğluşumla sizleri ve bebişlerinizi

duygusu

kızlar s.a bugun doktora gıttım 35.haftamdayım bebegımın gelısımı durmuss pazartesı ılerleme olmazsa salı gunu sezeryanla alıcaklar dualarınız benden eksık etmeyın ne olur cok korkuyorum

Balböceği

A.s duygusu Bebeginin nasil gelisimi durmus kilomu almiyor acaba

Bak canim Tanidigim bi arkadas normal kontrolune gitmis
7. ayda doktorlar bakmis hep anne almis kuloyu cocuk hic gelismemis
oda acil sezeryan oldu 1 aya yakin hastanede kaldi ama simdi koskoca kiz oldu

ALLAH'IN izniyle bisey olmaz korkma  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar

duygusu bende bugün gittim ve 35.haftadayım bana da doktor bebeğimin kilo almadığını söyledi  :crybaby2:

inan ben de çok üzgünüm  :'(

çok yemek ye kilo al dedi ama ben herşeyi yiyorum zaten. inşllh zamanında gelir bebişin Allah onu sana bağışlasın

senin bebeğin kaç kilo? benimki 2 kiloymuş :dontknow:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Gulsahcim Hosgeldin, SIKma canini

ultrasyon ya buyuk diyor ya kucuk dogumdan sonra asil kilosu ogreniliyor hep

esra26

KIZLAR MİNİKİM ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 10.17 DE DÜNYAYA SPİNAL ANESTEZİ SEZERYAN İLE 3.350 GR 50 CM OLARAK DÜNYAYA GELDİ ŞİMDİ EVİMİZDEYİZ MİNİK KUZUM ODASINI DOLDURDU SONUNDA DARISI HEPİNİZE OLSUN EN YAKIN ZAMNDA GELİŞMELERİ YAZARIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: duygusu - 10 Aralık , 2010, 20:03:59
kızlar s.a bugun doktora gıttım 35.haftamdayım bebegımın gelısımı durmuss pazartesı ılerleme olmazsa salı gunu sezeryanla alıcaklar dualarınız benden eksık etmeyın ne olur cok korkuyorum

Duygucum sakın paniğe kapılma emi..Benimde suyum bittiği için 36.haftama bir gün kala acil sezeryanla doğum yapmıştım 2540gr doğmuştu rüzgar kanımda enfeksiyon olduğu için oglumdada olabılır suphesiyle cok sukur cıkmadı antıbıyotık tedavısı başlattıkları ıcın kesmedıler 7 gun küvözde kaldı..Beklemek biraz zor oluyor ama Allah gücünü ve sabrını veriyor ve işte anneliğe ilk adım oluyor resmen..

Rabbim seni ve bebeğini korusun hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım... :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: esra26 - 10 Aralık , 2010, 21:02:23
KIZLAR MİNİKİM ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 10.17 DE DÜNYAYA SPİNAL ANESTEZİ SEZERYAN İLE 3.350 GR 50 CM OLARAK DÜNYAYA GELDİ ŞİMDİ EVİMİZDEYİZ MİNİK KUZUM ODASINI DOLDURDU SONUNDA DARISI HEPİNİZE OLSUN EN YAKIN ZAMNDA GELİŞMELERİ YAZARIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 

CANIM ESRACIM GÖZÜN AYDIN OLSUN ARKADAŞIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN SONUNDA OĞLUŞUNA KAVUŞTUN SAĞ SALİM MAŞALLAHI VAR BELLİİ ANNESİNİNDE KEYFİ YERİNDE ALLAH HER DAİM YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: duygusu - 10 Aralık , 2010, 20:03:59

cnmm dualarımız sizinle rabbim de sizinle olsun inşallah. korkma çok şükür 35. haftadasın daha erken olsaydı daha kotu olurdu senin için de bebeğin içinde gayet iyi gelişmiştir bebeğin sadece azıcık daha kiloya ihtiyacı olacak onu da hemen alacak allahın izniyle hayırlı haberlerini bekliyoruz

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 10 Aralık , 2010, 20:19:41
slm kızlar

duygusu bende bugün gittim ve 35.haftadayım bana da doktor bebeğimin kilo almadığını söyledi  :crybaby2:

çok yemek ye kilo al dedi ama ben herşeyi yiyorum zaten. inşllh zamanında gelir bebişin Allah onu sana bağışlasın

cnm bol bol sut ic bebege en cok kilo aldıran sey sutmus dun eğitimde soylediler

dilengisk

ayyy maşallah size annesi. cok sevindim adına kurtuldun darısı basımıza sevgiler ikinize de  :nazar: :love9:

Balböceği

MASALLAH Esracim ...  :nazar: :nazar: gozun aydin olsun

Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin  :amin:

Tatlim darisi bize insALLAH  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

chikelcim sağol. doktorum da sütü yoğurdu önerdi.

eve geldiğimden beri süt,yoğurt ne bulsam götürüyorum valla  :'( inşllh işe yarar bakalım

esracım gözün ydın ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :nazar:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: chilek - 10 Aralık , 2010, 21:07:52
Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 10 Aralık , 2010, 20:19:41
slm kızlar

cnm bol bol sut ic bebege en cok kilo aldıran sey sutmus dun eğitimde soylediler
Aynen Chilekcim, Bende bi ara gunluk 1 litri

sut iciyordum o hafta 1 veya 2 kilo almistim  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Esracim gozun aydiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
allah anali babali buyutsun, resmini gordum face'de cok tatli maasallahhhhhhhhh cagan pasamizz  :nazar: :nazar: :nazar:
olleyyyy oglusumun arkadasi geldi dunyaya  :hello2: :k06:
en kisa zamanda armaizda gormek istiyoruz yine seniiii cok optukkk  :-* :-* :-* :-* :-*