2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 08 Aralık , 2010, 13:45:31
iyiyim cnm hşgeldin. iyi emzir damadımı sağlıklı olsun inşşlh  :amin: cop cop emsin annesini  :aferin:

valla benim de gece sancılarım başladı. sancımı bilmiyorum ama karnım taş gbi oluyo ve belimden karnıma vuruyo.
enaz 1saat sürüyo  :sad1:

benim bel fıtığım var ben ona bağladım ama sancılar böylemi başlıyo acaba ayşecim

Gülsahcim doguma hazirlik sancilari-kasilmalari olabilir  :icon_thumright:
benim onlar cok onceden baslamisti, nitekiminde cok surmedi dogum yaptim,
sizin gununuzde az kaldi normaldir canim  :icon_thumright: ama sancilar bel agrisida yapiyor evet :icon_thumright: daha cok bobreklere dogru bir agri  :icon_thumright:
boyle oldugunda sicak suda yat biraz ve agri kesici iç, gecicektir,
eger tum bunlara ragmen gecmezse dogum sancilaridir,
bide sunu soyleyim dogum sancilari gercekten cok farkli, iste bu gercek sanci diyorsu, farkediliyor yani
digerleri daha cok sertlesme ve hafif agri, dogum sancilari COK düzenli ve gitgide siddeti artiyor,
ve sanci gercekten GE LI YO RUM  diyor yani hissediyorsun hafif bisey degil  :icon_thumright:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

aman edacim en onemli seyleri unutma  :D :icon_thumright: mutlaka 3-4'der tane atlet ve sutyen koy
bu arada sut gelince acaip gogus agrisi oluyor yaa  :honk: goguslerim patlayacak zannediyordum kizlar  :-[ nefes almakta zorlaniyordum vallah
hastaneye gitmeden gogus pedi al edacim ihmal etme cunki cok kullanisli, yoksa her yarim saatte bi sutyen degistirisin :)
kendiliginden akiyor sut yapis yapis oluyosun :)

Balböceği

Sagol Aysenurcum Esime soyleyimde alsin

Heergun dusunuyorum ne eksik acaba diye  :-\

Bu gidisle daha cok eksigimiz cikacak sanirim  :k06:

Balböceği

Sahi Aysenur sen dogum yaparken yaninda kim vardi ??

Benim esim doguma girecek herhalde

dun aksamda bahsedip duruyordu  :ehi: :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla edacım doğum yaklaştıkça korkmaya başladım.bi bahane bulsam da sezeryan olsam diyorum  :k06: :k06:
cuma günü sorucam doktora.bel fıtığı engel mi diye.önceki doktorum doğum yaklaşınca fizik tedavi uzmanına görünürsün bakarız demişti.
belki bu da bahanem olur  :love7: aklımdan geçen normal doğum ama yine de korkum çok.

ayşecim ben de bekledim geçmeyince minoset içitim. geçince ağrı uyumuşum gece. ay nasıl dayanılıyo doğum sancısına
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 08 Aralık , 2010, 14:03:04
valla edacım doğum yaklaştıkça korkmaya başladım.bi bahane bulsam da sezeryan olsam diyorum  :k06: :k06:
cuma günü sorucam doktora.bel fıtığı engel mi diye.önceki doktorum doğum yaklaşınca fizik tedavi uzmanına görünürsün bakarız demişti.
belki bu da bahanem olur  :love7: aklımdan geçen normal doğum ama yine de korkum çok.

ayşecim ben de bekledim geçmeyince minoset içitim. geçince ağrı uyumuşum gece. ay nasıl dayanılıyo doğum sancısına

insALLAH sagligin acisindan hangisi en iyisiyse

o olur gulsah  :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

inşşl cnm cümlemiz için hayırlısı neyse o olsun  :amin:

ben çıkıyorum kendinize iyi bakın öptümmm :wave: :wave: :wave:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 08 Aralık , 2010, 13:59:21

Esim vardi yanimda Eda :) kendiliginden o gun ben gircem dedi, ben zannettimki girmez,
hiçte tiksinmedi ne biliyim, ilk once ben bakamam diyordu, bebegin kafasini gorunce ben ikinirken hadi askim geliyo
saclarida var cok tatli hadi az kaldi diyordu benden heycanliydi  :k06: :k06: :k06: ve bebegin  kordonunuda o kesti  :)
inanilmaz moral oluyor ve cok güc aliyorsun ona tutununca inan bana tavsiye ederim  :icon_thumright:
bide benim dogumdan sonra bebegim rahatsizlanincada bir dk bile ayrilmadi basimdan, ve o gun bugundur cok degisti bana karsi
ben hiç zannetmiyordum boyle olucani, bana ve bebegimize karsi.. malum tartismali gecmisti biraz hamileligim..
simdi co kiyi allahima cok sukur  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 08 Aralık , 2010, 14:06:31
Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 08 Aralık , 2010, 14:03:04

insALLAH sagligin acisindan hangisi en iyisiyse

o olur gulsah  :amin: :amin:

Dayaniyorsun Gülsahcim Dayaniyorsun, Rabbim oyle bir guç kuvvet veriyorki..
normal dogumu siddetle tavsiye ediyorum  :icon_thumright: ben hemen ayaga kalkabilmistim
ve su an bile dikislerim cok agritmiyor, cokta agritmamisti, sanci aninda insan cok kotu oluyor evet
kesinlikle o an dayanmiyorum diyorsun, ama bebek dogdugunda unutuyorsun herseyi aninda,
vallah ben unuttum bile dogumu 8 gun oldu gayet iyim yani :) cok sukur..

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 08 Aralık , 2010, 14:10:56
Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 08 Aralık , 2010, 13:59:21

Esim vardi yanimda Eda :) kendiliginden o gun ben gircem dedi, ben zannettimki girmez,
hiçte tiksinmedi ne biliyim, ilk once ben bakamam diyordu, bebegin kafasini gorunce ben ikinirken hadi askim geliyo
saclarida var cok tatli hadi az kaldi diyordu benden heycanliydi  :k06: :k06: :k06: ve bebegin  kordonunuda o kesti  :)
inanilmaz moral oluyor ve cok güc aliyorsun ona tutununca inan bana tavsiye ederim  :icon_thumright:
bide benim dogumdan sonra bebegim rahatsizlanincada bir dk bile ayrilmadi basimdan, ve o gun bugundur cok degisti bana karsi
ben hiç zannetmiyordum boyle olucani, bana ve bebegimize karsi.. malum tartismali gecmisti biraz hamileligim..
simdi co kiyi allahima cok sukur  :amin:

Cok guzel bencede insana moral olur,

Kiymetini daha cok anlar  :love9: ama hani o tiksinme olmasa ben onu dusunuyorum  :ehi:

Bende istiyorum yanimda olsun en azindan yabanci olmasin yanimda...

ilk baslarda ben bi kere soyledim benim ne isim var dedi bizimkilerden birisi olur demisti

bizimkileri anladin sen  :k06: Sonradan kendisi soylenmeye basladi dogumda bende olacam

diye insALLAH ta olur  :amin:

dirim

ayşenurcum çok şükür kurtulmuşsun canım benim gözün aydın  :flowers:
bende normal istiyorum ama hakkımızda hayırlısı artık
canım sen epiduralli mi oldun?

dirim

duygu canım bende prima yenidoğan aldım 2-5 kilo,küçük paket
50 tane yetmeyeceği için bir paket daha almayı düşünüyorum canım benim
bittikçe alırım ondan sonra

balböceği canım bende istiyorum eşimin girmesini ama izin vermiyorlarmış
bide tiksinme gibi bişey olmaz heralde başımızda duruyorlar
aşağıyı görmüyorlar sonuçta dimi  :honk:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

hemde cok iyi anliyor kiymetini  :icon_thumright: :icon_thumright:
kolay degil candan can cikiyor, gorsun de kendiside bilsin zor oldugunu  :icon_thumright:
yok vallah esim hiç tiksinmedi eda  :k06: hatta ne zaman bitecek lohusalik halin diye gun sayiyor deli adam  :k06: :k06: :k06: ;D ;D ;D
kesinlikle yabanci olmasin sen esini yaninda olmasina ikna et canim  ;)

Dirimcim sagolasin  :opucuk: darisi size insallah  :amin:
evet epidural oldum canim o kadar sancidan sonra bende ne guc ne kuvvet nede dayanacak hal kalmisti
dile kolay 19-20 saat sanci cektim, son anlari dayanlimazdi.. epidural ignesini vurunca nasil rahatladim anlatamam  ;D

Balböceği

Dirim zaten eger doguma girerse esime

ilkbasta soylerim zaten hani doktorlar fazla acmadigi surece

bakacagini sanmiyorum  :k06:

Neden izin vermiyorlar Turkiyede anlamadim ??  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 08 Aralık , 2010, 14:23:10
hemde cok iyi anliyor kiymetini  :icon_thumright: :icon_thumright:
kolay degil candan can cikiyor, gorsun de kendiside bilsin zor oldugunu  :icon_thumright:
yok vallah esim hiç tiksinmedi eda  :k06: hatta ne zaman bitecek lohusalik halin diye gun sayiyor deli adam  :k06: :k06: :k06: ;D ;D ;D
kesinlikle yabanci olmasin sen esini yaninda olmasina ikna et canim  ;)

Dirimcim sagolasin  :opucuk: darisi size insallah  :amin:
evet epidural oldum canim o kadar sancidan sonra bende ne guc ne kuvvet nede dayanacak hal kalmisti
dile kolay 19-20 saat sanci cektim, son anlari dayanlimazdi.. epidural ignesini vurunca nasil rahatladim anlatamam  ;D

insALLAH aysenur Hayirlisi ile ogun bi gelsin  :amin: :amin:

Aysenur sen bu gidisle ikinciyide yaparsin kiz  :ehi: :ehi: