2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: **Gül** - 07 Aralık , 2010, 17:54:44
Maasallah size Aysenurcugum.  :nazar: :nazar: Sizde bundan sonra ileri dogru sayacaksiniz  :hello2: :hello2: :hello2:

Gozdecigim onerilerin ve guzel dileklerin icin tesekkurler canim  :flowers: :flowers: :flowers: Boyle tecrubelerinize ihtiyacigimiz olacak kesinlikle  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
her zmaan gülcüm ne demek  :k06: zevkle..dünyanın en güzel paylaşımları bir canı büyütmek..

flowers

tekRar sLm kızlar Hoş sohpetler qüLcüğüm msj ıma bakarmıSın aCaba : ))

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Aralık , 2010, 17:45:22
Hayirli safaklar kizlar   :)
ay biz artik bitirdik safaklari cok tuhaf oluyor yaa  :) :)
geçen hafta bu zamanlar dogumhanedeydim  :k06: zaman cok cabuk geçiyor...

Gülcüm tsk ederim evt sonunda geldi kevimize pasamla cok sükür :opucuk:

allahım bu nasıl guzel bi bebek nasıl guzel uyumak boyle maşallah kırkbir kere rabbim esirgesin hayatım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

kızlar dun oglumun odasını temizledim cekmece iclerini dolabını yatagını... artık kıyafetlerini yıkayıp utuleyip yerleştirmeye başlıcam. lohusa serbet takımı yaptım kendim bole cok guzel kurdelalarla susledim ayyy cok guzel oldu 

halı almadım ama pamuk kilim aldım odasına daha saglıklı diye bide daha ucuza maloldu :basardim:

duvarını boyamaya baslıcam kocaman bi agac ve aydede yapmayı dusunuyorum

ne heyecanlı seylermiş bunlar herşeyi bitmek uzere bi iskenderim eksik

esra26

slm kızlar bende şafak doğan güneş  allahımın izniyle :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

yarın saat 10 da allah nasip ederse meleğim gelicek bana  :love3: bugün ilk defa acayip sancılıyım kasıklarımda acayip bi baskı var oturduğum yerden kalkamıyorum kalksam bile doğrulamıyorum kramp gibi kasılmalarımda oluyo aniden kuzucuk artık tamam diyo sanırım  :k06: herşeyimiz hazır yarın sabah 7.30 da hastanede olucaz daha  odamızı süsleyip hazırlıklarımızı yapcaz işimiz coook  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

esra26

hepinizin dualarını bekliyorum kızlar ÇAĞAN ım sağlıklı bi şekilde gelsin annesinin kollarına  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 07 Aralık , 2010, 20:37:36
hepinizin dualarını bekliyorum kızlar ÇAĞAN ım sağlıklı bi şekilde gelsin annesinin kollarına  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayirli dogumlarin olsun esracim

dualarimiz seninle insALLAH sag salim kucagina alacaksin
ALLAH"IN izniyle  :amin: :amin: :amin: :amin:

cunfer_u

canım dualarımız seninle.. oğluşunu sağlıkla kucağına alman dileğiyle... mis kokusunu içine doya doya çekmen dileğiyle...  allahım ikinizi de sağsağlim kurtarsın... hayırlı haberlerini bekliyoruz.. :nazar: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ESRACIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşllh  :amin:

ayşecim maşallah oğluna  :nazar: darısı başımıza inşllh.biz de kavuşalım kuzularımıza  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: chilek - 07 Aralık , 2010, 20:35:02
kızlar dun oglumun odasını temizledim cekmece iclerini dolabını yatagını... artık kıyafetlerini yıkayıp utuleyip yerleştirmeye başlıcam. lohusa serbet takımı yaptım kendim bole cok guzel kurdelalarla susledim ayyy cok guzel oldu 

halı almadım ama pamuk kilim aldım odasına daha saglıklı diye bide daha ucuza maloldu :basardim:

Ohh maasallah  :hello2: :hello2:
icine birde bebegin girdimi tamamdir. Gule gule kullanin insallah saglikli gunlerde  :amin: :amin: :amin: :amin:

Esra Allahim kolaylik versin. Saglicakla bebegine kavusman dilegiyle. Caganim kollarimda ve saglikliyiz haberlerini bekliyoruz. Allah yardimciniz olsun insallah  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

07 Aralık , 2010, 22:16:57 #2920 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2010, 22:19:11 ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥
Alıntı yapılan: chilek - 07 Aralık , 2010, 20:35:02

hadi hayırlısı cnm. evet bi tek büyük iskender eksik   :binkybaby:  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Hayirli aksamlar...

Chilekcim gule gule kullanin canim, Arkadaslarin dedigi gibi bi tek Buyuk iskender  :binkybaby:

eksik oda gelecek insALLAh hayirlisi ile  :amin:

dilengisk

cnm tum kalbimiz ve dualarımız sizinle bol bol resim cek bak odanı falan da gorelim bizlere de fikir olur hem:) cok sukur kavusacaksın yavruna maşallah size simdiden

dilengisk

ayy cok sagolun kızlar valla bi glese oglusum gerci bnm daha cok var ama sabredemiorum yaaa bide ben yapı olarak cok aceleciyimdir erken de dogmusum 30 haftalık, ayy iste sabredemiorum geceleri ruyamda hep dogum yapıorum emziriyorum universiteye bile yolladım valla

**Gül**

Alıntı yapılan: chilek - 08 Aralık , 2010, 00:26:09
ayy cok sagolun kızlar valla bi glese oglusum gerci bnm daha cok var ama sabredemiorum yaaa bide ben yapı olarak cok aceleciyimdir erken de dogmusum 30 haftalık, ayy iste sabredemiorum geceleri ruyamda hep dogum yapıorum emziriyorum universiteye bile yolladım valla
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: maasallah chilek demek universiteye bile gitti ha  :k06: :k06: :k06: :k06:
Biz ilkokula ancak baslattik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011