2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

veliff

evet chilek bende etraftan çok duydum öyle kafa karıştırıcı şeyler, beni bu yüzden ailemde çok etkiliyo bende normal istiyorum ama korkuyorum epeyce o yüzden en azından epidural normal olsun diyorum gerçi biz daha doktorumla konuşmadık biraz daha vakit olduğu için. kağan kocatepenin videosundan duymuştum sanırım kişinin acı eşiğiylede çok alakalıymış yani bazı kişilerde epidural yapsan da o acıyı hissediyomuş bi fark olmuyomuş ee dozunu da çok faazla veremiyolarmış sancıyı biraz da olsa hissetmeliymişsin doğru ıkınma zamanının ayarlamak için..  :dontknow: eşimde pek taraftar değil amaannn nolcak bunca insan doğurmamış mı ne var bi ıkıncaksın çıkcak diyo  :cildir: ben de o zaman doğuma gir de gör bakalım  öyle mi olcakmış diyorum hemen tabii sıyrılıyo işin içinden  :laughing7: ne kadar kolay geliyo bu erkeklere valla hiç anlamıyolar halimizden..  :y25:

dirim

kızlar bende epidural normal istiyorum ama
Sanırım normalde epidurali fazla vermiyorlarmış
ayıp değil ya kızlar ya ben çok korkuyorum  :y25:
doktorumla konuşcam bu konuyu zaten
kızlar normal doğumda dikiş atıyorlar ya dikişleri almıyorlarmış sanırım
tekrar aldırmaya gerek yokmuş,kendiliğinden iyileşiyor mu yoksa ömür boyu
orda kalıyor mu o dikişler  ???

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 06 Aralık , 2010, 11:32:31
evet chilek bende etraftan çok duydum öyle kafa karıştırıcı şeyler, beni bu yüzden ailemde çok etkiliyo bende normal istiyorum ama korkuyorum epeyce o yüzden en azından epidural normal olsun diyorum gerçi biz daha doktorumla konuşmadık biraz daha vakit olduğu için. kağan kocatepenin videosundan duymuştum sanırım kişinin acı eşiğiylede çok alakalıymış yani bazı kişilerde epidural yapsan da o acıyı hissediyomuş bi fark olmuyomuş ee dozunu da çok faazla veremiyolarmış sancıyı biraz da olsa hissetmeliymişsin doğru ıkınma zamanının ayarlamak için..  :dontknow: eşimde pek taraftar değil amaannn nolcak bunca insan doğurmamış mı ne var bi ıkıncaksın çıkcak diyo  :cildir: ben de o zaman doğuma gir de gör bakalım  öyle mi olcakmış diyorum hemen tabii sıyrılıyo işin içinden  :laughing7: ne kadar kolay geliyo bu erkeklere valla hiç anlamıyolar halimizden..  :y25:

cnm ben bunu dadoktora sordum her ne olursa olsun hissedilen acı dgum kadar kocaman degil ve rahatszı eden bi acı asla epiduralde olmaz dedi. eger oyleyse yanlıs bişeyler var demektir

ben erkekleri anlamıorum hayatlarında yaptıkları en zor sey askerlik ki bi omur de anlatır dururlar baska bişey yok ama lafa gelince hepsi herseyde uzman

bnmkide annem nasıl dogurmus demiomu cinlerim tepelere cıkıo resmen

dilengisk

Alıntı yapılan: dirim - 06 Aralık , 2010, 11:59:22
kızlar bende epidural normal istiyorum ama
Sanırım normalde epidurali fazla vermiyorlarmış
ayıp değil ya kızlar ya ben çok korkuyorum  :y25:
doktorumla konuşcam bu konuyu zaten
kızlar normal doğumda dikiş atıyorlar ya dikişleri almıyorlarmış sanırım
tekrar aldırmaya gerek yokmuş,kendiliğinden iyileşiyor mu yoksa ömür boyu
orda kalıyor mu o dikişler  ???

cnm yok dikişler kendiliginden eriyen iplerle dikilio alınmaması demek vucut onu eritio die alınmasına gerek yok kalmıo hicbişey orda

ben medicalciyim o yuzden gayet iyi biliorum bu konuyu

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Evimdeyim kizlar Oglumla birlikte, cok sukur ikimizde iyiyiz, simdi firsat buldum gireyim dedim
en kisa zamanda ayrintilarla yasadiklarimi sizlerle paylasicam  :) :) :)
cok opuyoruz sizleriii

duygusu

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 06 Aralık , 2010, 16:26:41
Evimdeyim kizlar Oglumla birlikte, cok sukur ikimizde iyiyiz, simdi firsat buldum gireyim dedim
cok opuyoruz sizleriii

allah analı babalı büyütsün cok tatlı bebişin darısı bizlerin başınaaa :amin: seni froumdan takip ediyorum merak ettim:))

dirim

cok opuyoruz sizleriii

canım benim çok sevindim senin adına  :muzz:
çok şükür kavuştun oğluna  :nazar:
şimdi iyisindir umarım

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşecim ya çok tatlı bi oğlun olmuş  :nazar: :nazar:

damadımı görmek çok sevindirdi beni  :muzz: :muzz: darısı başımıza inşllh cnm  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

hoş gelmişiniz ayşecim gözlerimiz yollarda kaldı hayatım  :opucuk:  minikim de pek tatlı maşallah allahım nazarlardan saklasın onu   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  bende ÇAĞAN ıma kavusucam inşallah çarşamba günü yarın son günüm yani  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

shekersheyler

cok opuyoruz sizleriii

ayy canım benim hoşgeldiniz  :nazar: :nazar: oğluş sana mı benziyor sanki ayşenurcum, gözler ne renk, Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

cok opuyoruz sizleriii

cnmmm valla hergun acaba aysenurdan hber varmı merakıyla foruma giriyodum smdi msjını gorunce cok mutlu oldum masallah sana da oglusuna da rabbim bagıslasın sizlere mrkla beklioruz yasadıklarını anlatmanı sevgiler bol opucukler bal ogluna

dilengisk

Alıntı yapılan: esra26 - 06 Aralık , 2010, 17:20:55
hoş gelmişiniz ayşecim gözlerimiz yollarda kaldı hayatım  :opucuk:  minikim de pek tatlı maşallah allahım nazarlardan saklasın onu   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  bende ÇAĞAN ıma kavusucam inşallah çarşamba günü yarın son günüm yani  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ayy esracım allah kolaylıklar versin sana da hayırlı haberlerini cabuk cabuk alırız insallah sevgiler opucukler simdiden ikinize de

Balböceği

Hayirli aksamlar kizlar..

Esracim hayirli dogumlarin olsun canim  :opucuk:

esra26

saolun kızlar çok heycanlıyım ben  ::) rabbim hepimize nasip etsin hayırlı doğumlar  :amin: teker teker dökülüyoruz artık yakında hepimizin bebişi kucağında olacak  ;D

bu gece neysede yarın gece nasıl uyucam bilmem  :k06:

dilengisk

Alıntı yapılan: esra26 - 06 Aralık , 2010, 21:15:47
saolun kızlar çok heycanlıyım ben  ::) rabbim hepimize nasip etsin hayırlı doğumlar  :amin: teker teker dökülüyoruz artık yakında hepimizin bebişi kucağında olacak  ;D

bu gece neysede yarın gece nasıl uyucam bilmem  :k06:

ya valla uykusuz gecelerin yarından itibaren baslıo tatatataaammmm:D yarın gece heyecandan snra da bebişin yuzunden uyumak yok bi sure

ilk bi kaç gece zaten panikten uyunmuomus ayyy ne farklı bi yasama adım atıoruz hepimiz heyecanla rabbim herkese nasip etsin inşallah