2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

masalım

maşşallah çok az kalmış canım rabbim hepimizi sağ salim kurtarsın inşalllahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Hayirli gunler ....Nasilsiniz arkadaslar

Safak 32  :k06: :k06: az kaldi cok sukur ama az kaldi diye diye uzuyomu ne  :k06:

dilengisk

herkese gunaydınlaaarrrrr gununuz cok guzel gecsin bebişlerinizle birlikte mutlu mutlu  :nazar:

masalım

amninnn canım.......
ay az kaldı artık ya şaka gibi bişi dimi kızlar

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: masalım - 05 Aralık , 2010, 12:23:01
maşşallah çok az kalmış canım rabbim hepimizi sağ salim kurtarsın inşalllahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun hayatım :opucuk:
Rabbim cümlemizin bebeğini bi avazda eline versin inş :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: chilek - 05 Aralık , 2010, 12:49:55
herkese gunaydınlaaarrrrr gununuz cok guzel gecsin bebişlerinizle birlikte mutlu mutlu  :nazar:
Sağolasın canım güzel dileklerin için. :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 05 Aralık , 2010, 12:44:15
Hayirli gunler ....Nasilsiniz arkadaslar

Safak 32  :k06: :k06: az kaldi cok sukur ama az kaldi diye diye uzuyomu ne  :k06:

hayırlı günler edosum ;)
Elh. iyi diyelim iyi olalım..Biraz bitkin kalkmıştım duş aldım kendime geldim çok şükür :laughing7:

masalım

BÜŞRA CANIM SENİN DOĞUM NE DEDİ DOKTR NORMAL Mİ

♥ღвüşяαღ♥

walla dr um hiç bişey demiyo doğumla ilgili haftaya muhtemelen söyler Rabbimden bi mani çıkmazsa normal istiyorum dua et inş. da öyle olur :amin:

duygusu

kızlar çatı muayenesi olan varmı ?? nasıl oldugunu bılmıyorum doktorum banada uygulayacak korkuyorum

kimyaci34

canımçatı muayenesinde korkulacak bişey yok.kendini sıkma yeterki.acı falan olmuyor.

bende çatı muayenemi oldum.doktor çatın normal doğuma çok msait dedi.herkeze sezeryan diyen kadın bana normal diyor.bende doktor sezeryan dese hemen tamam dicem.ama demiyor iştee.offf 10 gün kaldı nerdeyse ben hala normalmi sezeryanmı karar vermedim.kafam çok karışık.sezeryan dersem bu haftaiçi alıcak.normal dersem 17sinde doğum yapıcam.ne yapmalıyım sizce okadar kararsızımki.
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

Balböceği

Hosgeldin Kimyaci, Ne guzel normal doguma musaitmis

gerci sen bilirsin en iyisini bende tam tersinden korkuyorum

simdilik normal gozukuyor benimkisi ama diyorumki aklimca

ya birden geri donerse sezeryana alirlarsa diye korkuyorum  :y25:

duygusu

cnm hayırlı olsun cok az zamanın kalmıs allah bır avazda kurtasın..sen hang dogumu dusnuyosan ona karar ver acıkcası bende normal dogumdan korkuyorum eger doktorum normal dogum yapabilirsin durumun musaıt derse normal dogum yapmak ıstıyorum ıkı dogumunda avantaj ve dezavantajları var ıyıce arastır

dirim

günaydın kızlar  :flowers:

bende karar veremedim normal mi sezeryan mı
ama normal da istiyorum,herkes normal daha iyi diyor
ama normalinde dezavantajı var,dikiş olayı sıkıntı
hep dikkat istiyor artık bilmiyorum benimde kafam çok karışık

dilengisk

herkese selamlar kızlarr ya ben epidural normal dogum istiyorum olan arkadaslarım var cok memnunlar ve anestezi doktoruyla da kendi doktorumla da detaylı konustum korkulacak bişey yok epiduralle ilgili ama malesef etraftan duyduklarımız hep korkutucu seyler kafamızı karıstırıolar neden herkes bi dogur snra bidaha istemiceksin bilmem ne gibi seylerle kafamızı dolduruolar valla. doktorların sezeryanla ilgili dedikleri sezeryan bir dgum sekli degil bir kurtarma operasyonudur bebek veya annenin hayatı tehlikeye girmedigi surece tavsiye etmiolar hatta bnm doktroum allah bilmiomuydu o zaman koyardı karnımıza bi fermuar olur biterdi dio

bilmiorum bebek donerse catı vs musaitse epidural normalde cok kararlıyım allahın izniyle