2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

ayy kızlar aysenur adına da cok sevindim darısı basımıza bebek nie baska hastanedeymiş ki ben onu anlamadım yenidogan unitesi yok diye mi acaba normal mi dogurmus sezeryan mi ayy  cok meraklandım smdi bi an once gelse de anlatsa yasadıklarını rabbim korusun onları

**Gül**

Merhaba Chilek
Aysenur hakkindaki merakini gidereyim hemen  :)
Pazartesi gece sancilari oldugu icin hastaneye gitmis. Siddetli sancilari olmus. Fakat acilmasi yavas ilerlemis. Acilmayi engelleyecegi icin epidural yapmamislar. Aciklik 5 cm e ulastiginda igne yapmislar. Ondan sonra rahatlamis. Aksam 8 civarinda normal dogum olmus. Cok rahat gecmis. Ceyhunun da sagligi kilosu boyu yerindeymmis  :aferin: :aferin: :aferin: Fakat nefes alip verisi cok hizliymis bu yuzden kontrol altina alinmasi gerekmis. Serum verip oksijen tupune baglamislar. Ve dogumun oldugu hastanede pediatri bolumu olmadigi icin baska hastaneye yollamislar. Aysenur da yeni dogum yaptigi icin onunda gitmesine izin vermemis doktoru. Sonrasinda Ceyhunun oksijenden ayrildigini nefes alisverisinin normale dondugunu soylemisler cok sukur  :amin: :amin: :amin: Aysenurda bugun yanina gidecekti. Hakli olarak biraz endiseli biraz da buruktu. kucagima alamadim diye  :( Ama insallah en kisa zamanda kucagina da alacak evine de goturecek  :amin: :amin: :amin: Yeni haberler olursa yine haber veririm burdan. Simdilik dualarimiz Ceyhunun biran once herseyin normale donup annesiyle babasiyla evine gecmesi  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

oyyyy canım benim yaaaa çok sevindim hayırlısıyla kurtuldu

en yakın zamnda ceyhununu kucağına da alacak mis kokusunuda çekecek inşallah içine  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

gülcüm darısı bize cicim az kaldı yaaa  :-ooo :-ooo :-ooo

**Gül**

Alıntı yapılan: esra26 - 01 Aralık , 2010, 22:40:49
oyyyy canım benim yaaaa çok sevindim hayırlısıyla kurtuldu

en yakın zamnda ceyhununu kucağına da alacak mis kokusunuda çekecek inşallah içine  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

gülcüm darısı bize cicim az kaldı yaaa  :-ooo :-ooo :-ooo
Insallah Esra. Once sana arkandan da bizlere insallah hayirlisiyla  :amin: :amin: :amin:
Sen iyice azalttin maasallah. nasil gidiyor bu gunlerin. Basladimi belirtilerin
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

yok gülcüm benim henüz bi belirtim  ??? nişan gelmesi diyolar yalancı sancılar diyolar şimdilik yaşamadım inşallah böle devam eder 5 gün daha dayansın kuzum  :k06: bu gün rüyamda gördüm uzun zamndan sonra ilk defa  :D emziriyodum  cop cop nasıl emiyo bi görsen allahım dedim nasıl acıkmış bebeğim  ;D

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N

tuğba                             Bugun bebegin kucaginda insallah  :amin:(kız)

1- esra26                        5 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- kimyacı34                  18 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- büşra_peri masalı       21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- elif84                         21 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
5- Cunfer_u                   22 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- melekk                      23 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
7- ELif                            23 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8-Shabby                       29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
9-Hayrunisa                   31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
10-cigdem006               33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Balbocegi                  34 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
12-Askmelegi                 34 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
13-seralara                    34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
14-Kara_cicegim            39 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                  41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-gülşah23                  43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
17-Gül                           45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-dirim                        51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
19-Nevaa                     52 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-veliff                        53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-enna                       54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-BERİLL                    55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-sheqerliq                 61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
24-sinemtirendez         65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25- chilek                    67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-özlemim                 68 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
27-Lunary                   71 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
28-sabırsız                  82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
29-bambam81            83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-hasretali                84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-birgül87                 85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-pisicik                    99 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dirim

ay esra çok az kalmış seninde hakkında hayırlısı arkadaşım
kızlar sizde adet ağrısı/üşütme gibi kasıklarda sızlama şeklinde ağrı oluyormuydu
uzun süre ayakta kalınca oluyor bende

SiRiNe

Alıntı yapılan: esra26 - 01 Aralık , 2010, 16:11:42
saol canım benim bende onu diyorum ikininde zorluğu ayrı normal diye herşey yolunda da olmıya biliyo rabbim hayırlı yazılar yazsın  :amin:  bak senin cadılar büyüyo hayal gibiydi benim içinde ama 1 hafta kaldı allahın izniyle  :k06: :k06: :k06: 

ikizde ayrı bi güzellik olsa gerek ben cok seviyorum ikiz bebişleri yemede yanında yat yaniiii  ;D
evet canim buyuduler masallah  :k06: sende göreceksin buyudugunu oglusunun insaallahhh

Ben nette ikizlerini normal doguran bir kadin görmustum epiduralla dogurmus fistik findik yiyordu kadina sadece ikin diyorlardi o ikiniyordu  ;D
arkadasimizin dedigi gibi kolayliklar var epidural cok rahat diyorlar  :dontknow: ucuncude deneyeyim :laughing7:
arkadasmizin dedigi gibi  hic kimseyi takma sezeryan veya normal senin secimin  :icon_thumright:

Balböceği

Selam Kizlar Bizde bugun 35. haftamiza girdik

cok sukur gunler cok cabuk geciyor  :k06: :k06: :k06:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 - 02 Aralık , 2010, 07:48:06
yok gülcüm benim henüz bi belirtim  ??? nişan gelmesi diyolar yalancı sancılar diyolar şimdilik yaşamadım inşallah böle devam eder 5 gün daha dayansın kuzum  :k06: bu gün rüyamda gördüm uzun zamndan sonra ilk defa  :D emziriyodum  cop cop nasıl emiyo bi görsen allahım dedim nasıl acıkmış bebeğim  ;D

oyyy kuzumm yaaa..doğar doğmazda inşallah anacığını cop copp emerrr  :amin: :amin: :nazar:
ayyyy az kaldııı yaa hedi hayırlısıylaa canım :opucuk:

esra26

ayyy hakkaten az kaldı  :-ooo :-ooo :-ooo
ben hala çarşı pazar geziyom daha yeni geldim çarşıdan  :ehi: :ehi:  ya günler gerçekten ne çabuk geçiyo hiç anlamıyom izin iidi böle tatil yapıyomuşum gibiydi evde yatıyom kalkıyom gezmelere gidiyom  :k06: şaka maka özlemişim keyif yapmayı çalışmaktan yorulmuşum meğer pek ii geldi bana bu doğum izni  :k06:

dirimcim bazen benimde oluyo adet sancısı gibi belimde ağrı ama çok uzun sürmüyo allahtan yoksa zor oluyo o ağrı  :-\

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

esracım doğum izni çok güzel valla  :hieyt: :hieyt: ben iyi ki erken ayrılmışım diyorum şimdi.
okul stresi çok yoruyomuş beni  :sad1: yeni anladım  :love7:
[/color ]
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N

tuğba                             Bugun bebegin kucaginda insallah  :amin:(kız)

1- esra26                        5 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- kimyacı34                  18 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- büşra_peri masalı       21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- elif84                         21 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
5- Cunfer_u                   22 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- melekk                      23 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
7- ELif                            23 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8-Shabby                       29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
9-Hayrunisa                   31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
10-cigdem006               33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Balbocegi                  35 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
12-Askmelegi                 35 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
13-seralara                    34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
14-Kara_cicegim            39 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                  41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-gülşah23                  43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
17-Gül                           45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-dirim                        51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
19-Nevaa                     52 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-veliff                        53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-enna                       54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-BERİLL                    55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-sheqerliq                 61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
24-sinemtirendez         65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25- chilek                    67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-özlemim                 68 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
27-Lunary                   71 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
28-sabırsız                  82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
29-bambam81            83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-hasretali                84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-birgül87                 85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-pisicik                    99 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Kizlar selcanla benim 35 gunumuz var bugun

yarin 34 olacak  :k06: onu duzelttim

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

03 Aralık , 2010, 09:13:52 #2819 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2010, 09:16:17 ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥
ŞAFAK 42   :hieyt:  :muzz:  :hello2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: