2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kızım çok şükür iyi de sanki başı yukarıya dönmüş ayakları aşağıda şuanda  :dontknow: tekmeleri çok acıtıyo çıkacak gibi baskı yapıyo valla sıpa :binkybaby:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

chilekcim alnına ne yazılmışsa onu göreceksin başka çare yok.ben görücü usulüyle evlendim aşıkmıydım sanki. herşeyi görmeme  rağmen engel olamadım. sakın içine atma ben eşimden destek göremiyodum oyüzden onada anlatmıyodum.sonra doktorluk oldum valla. birsürü ilaç kullandım ağlamamak için. doktora bile derdimi anlatamıyodum ağlamaktan. kendine de bebeğine de yazık etme  :love7: kaynanan da görümcende maşallah çok cadılar  :cussing: :cussing: vicdansızlar eşinin yanında utanmadan çok rahat konuşmuşlar valla  :igrenc: rabbim hayırla ıslah etsin

Balböceği

Ahh chilekcim seni cok iyi anliyorum ne kadar icimize atsakta olomuyor  :cildir:

Gulsahcim allah iyilik versin canim
Sorma benimkide benim canimi cok yakiyor yara gibi sizliyor gobegim  :sad1:

derbeder

Alıntı yapılan: chilek - 29 Kasım , 2010, 17:05:44
valla kızlar kulak tıka olmuo cevap ver olmuo delirmesem iyi zaten baya hassaslastım bu donem dogal olarak ama annem anlıo baska da kimse anlamıo beni valla zaten baska da kimsem yok valla bu forumu kesfettigim icin cok mutluyum en azından anlatabiliyorum yoksa icime atıorum daha fena anneye de solenmio ki bu yapılanlar kadın zaten evlat acısı cekmiş bi tane bide bana uzulmesin diorum ...

haklı yere bide ben seni bunları cekesin diyemi okuttum o kadar diyo hakkını ara diyo da olmuo işte  :BangHead:

kendime kızıorum nasıl oldu da tanıyamadım hic diye ama asık olunca goz hicbisey gormuo
sana bir tavsiye arkadasim. esek olursan semer vuran cok olur, hani bu kocanda olsa..yeri geldiginde herkes seni kullanmak isteyebilir. kullandirtma kendini ne olacaksa olsun. bak daha ilk bebegin galiba. simdiden bu sekilde davraniyorlarsa ilerde bebegin olunca neler diyecekler nelerine karisacaklar kim bilir. simdi zaman varken daha erkenken esini sIkIstir aklini basina getir..seni uzmelerine izin verme, yoksa ya psikolijin bozulur ya da Allah korusun dertten hasta olursun.  maalesef boyle ornekler var etrafimizda ve hepside bin pisman, zamaninda seslerini cikartmadiklarina....
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

derbeder

kiz Eda ne sabahi, aksam oluyor nerdeyse bizim mesailer bitti  :tongue3:

sahi eda tam olarak nedir senin sorunun? esinle bir sorunun yok diye biliyorum, ailesiylede eviniz ayri?

Balböceği

Dogru aksam oluyor bacim bugun tatildi
daha kahvalti 2 saat once yedik idare et beni  :ehi: :ehi: :ehi:

Yok cok sukur esimle bi sorunum yok ama benimki bambaska bisey  :toothy10: :toothy10:

Ya ben cok rahat yetistim 3 kardesiz yani annem bizi hic SIKILAMADI
Esimin ailesi herseye cahil gozle bakiyorlar ne kadar avrupada olsalar dahi
cok yobazlarrrrrrrrrrrr  :cildir: :cildir: :cildir: sende mecbur kaliyorsun biyerde susuyorsun  :y25:

dirim

:'( :'( :'(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: dirim - 29 Kasım , 2010, 17:25:56
of kızlar ya
herkesin ne çok derdi varmış meğer
benimde ağlayasım var,yavrum küçük emrah oldu iyice
inşallah hissetmiyodur  :crybaby2:
bende zaten hiç haklı olduğumu görmedim
kızlar ben çıkıyorum artık,mesai bitti
ama gidesim yok,içim daraldı iyice
iyice ağlasam canım annem ya
oda hastaymış,annemden başka kimim var ki benim  :crybaby2:

:'( :'( :'( güle güle canım. annene de hayırlı şifalar  :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 29 Kasım , 2010, 17:23:36

Yok cok sukur esimle bi sorunum yok ama benimki bambaska bisey  :toothy10: :toothy10:

cok yobazlarrrrrrrrrrrr  :cildir: :cildir: :cildir: sende mecbur kaliyorsun biyerde susuyorsun  :y25:

hehehe olur arada boyle seyler  :laughing7: bizimkilerde haftasonu 2-3 gibi kahvalti yaparlar, eskiden bende oyleydim. ama haftasonlari filan pek uyuyamiyorum bu yuzden 12 den once mutlaka kalkip kahvaltimi yaparim  :k06:

ya evet hic sIkIlik gormediysen zor gelir tabiiki..ne garip ama dimi..sana normal gelen onlara gore ayip oluyor filan. hihi ne diyceni sasiriyorsun  :laughing7: ama sabret bacim. her yokusun bir inisi vardir derler. valla benim esimin tarafida bana gore fazla genisler. yaneh nasil desem  :icon_scratch: cok fazla dinden dondan haberleri yok, varsa bile uygulama yok. beni ilk baslarda rahatsiz ederdi, ama artik sallamiyorum bu durumu.

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 29 Kasım , 2010, 17:33:17
Alıntı yapılan: BaLböceği.. - 29 Kasım , 2010, 17:23:36

hehehe olur arada boyle seyler  :laughing7: bizimkilerde haftasonu 2-3 gibi kahvalti yaparlar, eskiden bende oyleydim. ama haftasonlari filan pek uyuyamiyorum bu yuzden 12 den once mutlaka kalkip kahvaltimi yaparim  :k06:

ya evet hic sIkIlik gormediysen zor gelir tabiiki..ne garip ama dimi..sana normal gelen onlara gore ayip oluyor filan. hihi ne diyceni sasiriyorsun  :laughing7: ama sabret bacim. her yokusun bir inisi vardir derler. valla benim esimin tarafida bana gore fazla genisler. yaneh nasil desem  :icon_scratch: cok fazla dinden dondan haberleri yok, varsa bile uygulama yok. beni ilk baslarda rahatsiz ederdi, ama artik sallamiyorum bu durumu.
Bizimkilerde cok dindar aman bi gorsen o kadar cok allahlarini biliyorlarya
islerine gelince musluman kesiliyorlar  :cildir: :cildir:

derbeder

herseyin orta sekeri iyidir edacim. bi kendini bilmeyenden birde Allahini bilmeyenden korkmak lazim.
seninkiler dindar degil, cahil insanlarmis. dindar olsalar hakkiyla boyle davranmazlar zaten. Allah islah etsin hepsini.

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 29 Kasım , 2010, 17:57:05
herseyin orta sekeri iyidir edacim. bi kendini bilmeyenden birde Allahini bilmeyenden korkmak lazim.
seninkiler dindar degil, cahil insanlarmis. dindar olsalar hakkiyla boyle davranmazlar zaten. Allah islah etsin hepsini.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Aynen dindar degiller cahiller

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

29 Kasım , 2010, 20:22:54 #2713 Son düzenlenme: 29 Kasım , 2010, 20:24:48 °• αуşєηυя •°
Nasilsiniz kizlar..
sabah sabah baya dertlenmistim sinirdenmidir nedir aksama kadar sancilandim bugun  :-[
bi ara duzenli sancilarim basladi, geri gitti
doktorumu aradim duzenli sancilar 1 saat surunce gelin dedi, sancilarin duzenli olmasini beklicem artik  :-[ :-[
ilaçlarida biraktim yaw korku basiyo beni  :y25: :(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 29 Kasım , 2010, 20:22:54
Nasilsiniz kizlar..
sabah sabah baya dertlenmistim sinirdenmidir nedir aksama kadar sancilandim bugun  :-[
bi ara duzenli sancilarim basladi, geri gitti
doktorumu aradim duzenli sancilar 1 saat surunce gelin dedi, sancilarin duzenli olmasini beklicem artik  :-[ :-[
ilaçlarida biraktim yaw korku basiyo beni  :y25: :(

ay canım benim  :opucuk: hadi hayırlı haberlerle gel inşllh.rabbim yardımcın olsun bi nefeste kurtarsın cnm  :amin: :amin: yarın ceyhunla dönersin inşlllh buraya  :binkybaby: :binkybaby: